Jump to content
IGNORED

UScovidOPEN 2020


renne

Recommended Posts

13 minutes ago, Mil@n said:

 

Evo i ja hladne glave, moraš da shvatiš da to što nije ciljao apsolutno nije nikakav olakšavajući faktor u celoj priči. Takva pravila i postoje da se histerični igrači što Novak fakat ume da bude se preduprede da naprave neko veće sranje i ako ga naprave, da se kazne tako da se to ne dešava što je potpuno legit. Čovek je napenalio lopticu ka delu gde uvek ima sudija, gle čuda, pogodio je jednog. Da je dao lopticu normalnom jačinom, ništa se od ovoga ne bi desilo, svakako je jačina kakva god da je bila mnogo jača od uobičajene u toj situaciji, i na tu razdaljinu, puca nos kao od šale, zamislimo samo tu scenu, krv na sve strane, pa to bila kataklizma.

Baš zbog toga što sam boldovao i zbog svih okolnosti oko njega i njegove igre u poslednjih skoro pa godinu dana koje su ga sada već veliki broj puta doveli do žestokog blamiranja, i ogromnih kritika javnosti koja to jedva čekala i konačno dobila hrane koliko želi , njegov tonus i koncetracija mora da bude na nivou da ovo NE SME sebi da dozvoli. 

Kačeni su klipovi, tvitovi, fakat nije prvi kome se ovo desilo, ljudi su izbacivani za isti prekršaj, dakle nije on nikakav izuzetak. A svi koji misle da treba da bude jer je No. 1, pitam se da li bi isto veslali da je ovo uradio Fed i Nadal. 

Odbrane Novaka koje su na nivou

 

- nije gađao

- dodao je isto kao što radi na treningu 

- baba se podmetnula

- mogla je da se skloni i hvata zubima

- loptica nije bila jaka

- atp zavera

Su gomila gluposti koje veze sa životom nemaju. Čovek je napravio akciju i dobio zasluženu reakciju, izgubio je kontrolu nad svojim ponašanjem po ko zna koji put i platio je cenu koja će ga pratiti dok je živ. Meni je danas malo lakše :D ali siguran sam da je Novak i te kako svestan da je ovo sve sam zakuvao i da nema koga drugog da krivi osim sebe samog.

Nek si ti nama svima objasnio

  • +1 1
  • -1 1
Link to comment
22 minutes ago, W.F.C. said:

Sve u svemu njesra, mucno. Kad ce se znati jel nastavlja da igra, kad se odlucuje o eventualnoj kazni? 

Ma nemaju za šta da ga povuku, drugo bi bilo da se igra sad neki turnir u amerike. Ali "oduzeti" najboljeg igrača sveta i turniru u Rimu a kamoli Pariz-u... ma nema šanse. Svaki turnir ima određenu autonomiju, svoj menadžment, svoje sponzore koji rade na tome da što bolji igrači igraju što duže. Ako Šapovalov nije dobio nikakvu suspenziju pošto je poslao glavnog sudiju na operaciju oka... ATP bi sad pucao sebi u obe noge ako bi nastavljao da gura neke granice. Baba će pokupiti neke pare od osiguranja (valjda ga imaju) i nešto od Noleta, to je zaradila.

 

Joker: and Oscar for best actress goes to...

  • +1 1
Link to comment

Prvi forumaš koji uzme nekog sledećeg forumaša u usta će odmoriti neko vrijeme. Jednom ok, ali to nikad kraja nema, uvijek se mora ići do kraja i svako misli da njegova mora biti zadnja. Ajde makar vi kojima je osnovna ideja ista (da je Novak No1 i GOAT) nemojte praviti gluposti. Svađajte se oko nečeg bitnijeg :D

  • -1 1
Link to comment
Just now, James Marshall said:

Nisam brisao ništa, ne mogu da upratim sa fona odakle, dokle, koga da preskočim, ništa, ajde ignorišite se narednih par dana dok se ovo ne slegne.

 

Aha, meni se učinilo da jesi. 

Ja svakako ignorisao, ali kao što rekoh, čovek navalio i još me obukao u kratku suknjicu :(

Link to comment
30 minutes ago, James Marshall said:

Prvi forumaš koji uzme nekog sledećeg forumaša u usta će odmoriti neko vrijeme. Jednom ok, ali to nikad kraja nema, uvijek se mora ići do kraja i svako misli da njegova mora biti zadnja. Ajde makar vi kojima je osnovna ideja ista (da je Novak No1 i GOAT) nemojte praviti gluposti. Svađajte se oko nečeg bitnijeg :D

 

9 minutes ago, Mil@n said:

 

Ako si obrisao njegov post obriši i moj. 

Čovek je opet prvi krenuo, što ću, neću mu ćutati sigurno, pogotovu ne posle jučerašnjeg "performansa" neću čitati kako se pojavi i nabacivanje sopstvene fikcije podrazumeva kao aksiom i opštu istinu sa kojom se složio samo on i niko više na svetu.

 

5 minutes ago, Mil@n said:

 

Aha, meni se učinilo da jesi. 

Ja svakako ignorisao, ali kao što rekoh, čovek navalio i još me obukao u kratku suknjicu :(

 

Krajnje dosledno. Koliko sad postova fore imam ja da odgovorim na ove seoske uvrede?

Link to comment

Ne mogu da brišem sa fona, evo sveli smo priču, ajmo pliz sad svako na svoju stranu. Pobrisaću čim budem u prilici, idu mečevi i turnir dalje, biće još vijesti o Đokoviću (mada možda da pređemo na njegov topić), da ne udaramo katanac ovdje.

Link to comment

 

2 minutes ago, James Marshall said:

Ne mogu da brišem sa fona, evo sveli smo priču, ajmo pliz sad svako na svoju stranu. Pobrisaću čim budem u prilici, idu mečevi i turnir dalje, biće još vijesti o Đokoviću (mada možda da pređemo na njegov topić), da ne udaramo katanac ovdje.

 

Evo, krenuo sam da mu kucam odgovor ali povinovaću se.

 

Forumskom teniskom populiju izvinjenje za silovanje teme, ali sinoć sam odlepio totalno, naravno, samo zato što volim Nola i ni zbog čega drugog :heart: a onda se krenulo sa "odbranama" što me dotatno dotuklo + je izgubljen praktično već osvojen slem koji znamo koliko znači u ovoj trci sa ovom dvojicom.

Edited by Mil@n
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...