Jump to content
IGNORED

UScovidOPEN 2020


renne

Recommended Posts

Just now, Tsai said:

Jbt daj.. Napucao babu...ko da ju je namerno napenalio sa dva metra y glavu

2 ili 12 ne pravi mnogo razlike kad se ozbiljno pristupa poslu. jeste da ih gađaju tokom poena ali zato su zaštićena vrsta između istih. ko zna zašto? Kyrgios zna nešto o tome, između ostalih.

 

Ostaje mi osećaj da nije pristupio ovaj put turniru sa dovoljno pažnje. Glupiranje za javnost pre meča u gradu blokiranom pandemijom donosti neku karmu. mislim da je na odluku diskvalifikacije imao uticaj i specijalna okolnost turnira.

Link to comment
5 minutes ago, James Marshall said:

Eto vi ne možete utvrditi je li kriv ili nije ni na osnovu snimaka iz 5 uglova, a tražite savršeno moderisanje, je li vidite sad muku :fantom:

 

a kad Morris načepi Lukicu onda imaju konsenzus :fantom:

Link to comment
4 minutes ago, Tsai said:

 

Pa bitno je da se utvrdi namera kako nije jbt. To je najbitnije

 

Da li je Novak proračunao u glavi "sad ću bez gledanja da opalim onu babu u centar glave"? Apsolutno ne. Da li je opalio loptu bez previše brige gde će ona završiti, preuzevši rizik od 0,01% gde se može desiti da pogodi neko zvanično lice u glavu i time sebi potpiše diskvalifikaciju? Apsolutno da. 

  • +1 3
Link to comment
Just now, Anonymous said:

 

Tako može da zajebe samo sebe i nikog više. Neko ko ima ambiciju da bude najbolji svih vremena ne može samo tako odjebati jedan GS turnir.

 

Bolja ideja je da sroči patetično izvinjenje, neće se ponoviti, bla, bla, bla, pa da pokuša da nastavi tamo gde je stao. Već se dovoljno zamerio svima zbog one budalaštine sa Adria turnirom.

 

Naravno da moze, ne bi bilo prvi put.

 

Iskreno se nadam da se nece izvinjavati nikome osim zeni koju je slucajno pogodio lopticom, mada me ne bi zacudilo.

Link to comment
1 minute ago, Mindaugas Žukauskas said:

 

Da li je Novak proračunao u glavi "sad ću bez gledanja da opalim onu babu u centar glave"? Apsolutno ne. Da li je opalio loptu bez previše brige gde će ona završiti, preuzevši rizik od 0,01% gde se može desiti da pogodi neko zvanično lice u glavu i time sebi potpiše diskvalifikaciju? Apsolutno da. 

 

Ama, ljudi sta je vama? Niko ne spori da je Novak slucajno pogodio babu i da tako nesto uvek moze da se desi kad ne gledas gde i kako udaras lopticu, pricamo o tome da li je suspenzija adekvatna kazna za to. Ponovicu, a ako ne bude radilo ocigledno cu morati da citiram Ayatollahov post s pravilima, kazna za ovakav prekrsaj je ili finansijska ili oduzimanje poena. Menadzment turnira odlucuje da li ce igrac zbog te kazne biti suspendovan ili nece, to nije automatska kazna po pravilima za ovakav prekrsaj. Menadzment inace zadrzava to pravo u ekstremnim slucajevima kad imaju problem s nekim igracem pa ga tako elegantno otpile s turnira.

 

Sad vi sami procenite da li je Novak od starta turnira ili meca pravio konstatne probleme organizatorima, da li je pokazao nameru da pogodi i povredi sudiju, da li je to tamo neki random igrac koji nije trostruki osvajac ovog istog turnira, najbolji igrac sveta i ove godine neporazen igrac, ne bori se sa jos dvojicom tenisera za mesto najveceg svih vremena i slicno. Ili je obrnuto.

Link to comment
5 minutes ago, harper said:

 

Naravno da moze, ne bi bilo prvi put.

 

Iskreno se nadam da se nece izvinjavati nikome osim zeni koju je slucajno pogodio lopticom, mada me ne bi zacudilo.

 

Pa dobro, to bi bilo sasvim OK. Ukoliko hoće da završi karijeru sa najviše osvojenih GS-ova u paklenoj konkurenciji i da se tako zacementira kao najbolji za duži period, ne može sebi da priušti da odjebe jedan od četiri.

Link to comment

Par postova sam procitala nemam volje za vise, vodi se rasprava da li je zasluzio ili nije.

 

Naravno da nije bilo namere i da od onoliko praznog AA nju bas pogodi u grlo jbt,  i naravno da ne  moze ni slucajno da se poredi sa Sapovalovim ili Nalbandijanovim slucajevima, ali...

 

Sam je kriv. Celu karijeru napucavao lopticae, pogodjao tu i tamo, a moralo je to da izadje na lose jednom, uostalo pogodio pre neki mec nekog u publici, na fakin praznim tribinama.

 

Neverovatno kakav maler! Onda pecanje na RG ,sad ovo, kao i cele ova kretenska godina, a on nikad bolji i jaci. Da li je moguce? 😷

 

A da mu je sudija dala opomenu u prethodnom gemu kada je iz sve snage napucao loticu, tog puta gledajuci gde udara, u ogradu, ovo se ne bi desilo.

 

Place mi se 🥺🥺

 

 

Link to comment

"..well i don't know why he`s getting booed for that because too often people would say there`s not enough passion and motion being shown, that he is world no 1 does he need to win Miami...it love to win it."

 

 

Link to comment

Eto, ubismo se na 20 strana dokazujući ko je kriv, umesto da je gospodin Kenjee odmah okačio klip kako Federer razbija 10 reketa o podlogu i time otklonio bilo kakvu Novakovu krivicu u povređivanju sudije. 

Link to comment
6 minutes ago, Anonymous said:

 

Pa dobro, to bi bilo sasvim OK. Ukoliko hoće da završi karijeru sa najviše osvojenih GS-ova u paklenoj konkurenciji i da se tako zacementira kao najbolji za duži period, ne može sebi da priušti da odjebe jedan od četiri.

 

Ta, "paklena" konkurencija od koje nije izgubio na GS-ovima verovatno se ni sam ne seca otkad, moze samo ovako da ga zaustavi. Uopste vise nije bitno da li ce biti najbolji svih vremena jer sta god da osvoji i kakve god rekorde da srusi, to se nece desiti i to nikada nece biti priznato. Ne postoji sport u kojem se njegovi sampioni ovako tretiraju bez preke potrebe, a to nije bio slucaj ni u tenisu osim kad su u pitanju tri igraca - Ivan Lendl, Monika Seles i Novak Djokovic.

  • +1 2
Link to comment
  • James Marshall unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...