Jump to content
IGNORED

UScovidOPEN 2020


renne

Recommended Posts

Marshalle, izgleda si dzabe zakljucavao topik. Hajde da te ispostujem pa da ne odgovaram na ovo smece gore.

 

Covek je postavio pravila iz kojih se jasno vidi da suspenzija igraca u ovim situacijama cak nije ni predvidjena kao kazna, ni situacija se nije kvalifikovala cak ni za tu kaznu koja je predvidjena, svi smo se slozili da Novak ovo nije uradio namerno, vidi se sa snimka da lopticu nije udario divljacki i u besu, pojedinim mazohistima jos uvek situacija nije jasna. Nece ni biti. Nosila je kratku suknju, jebi ga, sta da joj radim.

Edited by harper
Link to comment
1 minute ago, James Marshall said:

Ajde Milane smiri se, čovječe, batali temu, 5 minuta, obrisao sam ti ovaj čaršav.

 

@renneeto ja stigao i da zaključam i pobrišem dok je Milan ispisao još jedan rant


Pa nije rant, ljudski sam objasnio situaciju.
 

Link to comment
3 minutes ago, levi said:

 

ali upravo je najveći Novakov fan na forumu okačio situaciju gde su diskvalifikovali Henmana na Wimbldonu zbog iste stvari. znači ne postoji turnir na kome je neki igrač omiljeniji nego Henman na Wimbldonu


Sad sam treći, Jumanji, Harper, pa eventualno ja, ali kontam da padam na listi :(

A i mrzim Novaka što je Srbin :laugh::laugh::laugh:

  • +1 1
Link to comment
Just now, Mil@n said:


Pa nije rant, ljudski sam objasnio situaciju.
 

Ali da ne ulazimo u dijagnoze i međusobna razračunavanja. Tema je vrela očigledno, pišite, iznosite mišljenja, manite se jedni drugih.

Link to comment

 

ovo je ugao iz kog se vidi najbolje novakov izraz prilikom incidenta. ne mogu tvrdim da je imao nameru da je pogodi, al da je hteo da joj prozuji pored glave za to već ne bih smeo da se kladim

 

 

e

ima onaj klip gde bukvalno ubacuje lopticu zverevu u ruku sa 100-150m, a udarcima sa 170kmh na sat obara one limenke za loptice prilikom servisa

 u njegovom(njihovom) slučaju ta veza oko - ruka(reket) ne ispaljuje nekontrolisane projektile. ta priča, gađao je u pravcu sakuljača loptica pa pogodio slučajno linijskog sudiju koji je par metara dalje prosto ne pije vodu

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment
1 minute ago, James Marshall said:

Ali da ne ulazimo u dijagnoze i međusobna razračunavanja. Tema je vrela očigledno, pišite, iznosite mišljenja, manite se jedni drugih.


Znamo ko je prvi krenuo da deli dijagnoze, ja sam se samo branio, kao i uvek za ovih sto godina na forumu. :)

Link to comment
Just now, Mil@n said:


Znamo ko je prvi krenuo da deli dijagnoze, ja sam se samo branio, kao i uvek za ovih sto godina na forumu. :)

Ovaj posljednji sam ti obrisao jer si sam sebi podijelio dijagnozu, nemoj da te banujem zbog toga :lolol:

Link to comment
4 minutes ago, levi said:

 

ali upravo je najveći Novakov fan na forumu okačio situaciju gde su diskvalifikovali Henmana na Wimbldonu zbog iste stvari. znači ne postoji turnir na kome je neki igrač omiljeniji nego Henman na Wimbldonu

 

Uopste nije ista situacija u pitanju. Ni slicna. Igrac kad zamahne i opali lopticu nekome u glavu iz neposredne blizine moze ozbiljno da povredi nekoga, zato to pravilo i postoji iako se redovno krsi jer igraci tesko kontrolisu emocije na terenu. Novak je ispod ruke dodao lopticu u pravcu gde obicno stoje skupljaci loptica, niti je besno zamahivao, niti je napucavao bilo koga. Cak je ispratio pogledom, sto inace radi, i reagovao smesta.

 

Uostalom, ko ga jebe. Nije trebalo ni da ide u Njujork da igra na turniru koji je organizovan u nevreme najmanje zbog tenisa. Trostruki osvajac ovog istog turnira, najbolji igrac na svetu, docekali ga na prvoj krivini da mu naplate sto "podbunjuje igrace". Ne moze sut sa rogatima. Da sam na njegovom mestu US Open vise ne bih ni igrao jer ne postoji nista cime mogu da mu kompenzuju stetu koju su mu napravili.

Link to comment
  • James Marshall unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...