Jump to content
IGNORED

Final Whistle - online manager na fazon Top Eleven/Hattrick-a, ali bolji


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

freekick mi je bolje isao, cak sam 4 puta bio prvak srbije. za final whistle sam dunduk, eno me igram sa BOT ekipama. drago mi je da je nas projekat, tako da cu ih podrzati sa godisnjom clanarinom. 

Link to comment

Oho, pa ima dosta novih FW-ovaca! Dobrodošli i slobodno pitajte tamo na forumu ili u inbox šta vas interesuje, moj klub je FK Pastir.

 

On 6.9.2020. at 9:39, banecare1 said:

freekick mi je bolje isao, cak sam 4 puta bio prvak srbije. za final whistle sam dunduk, eno me igram sa BOT ekipama. drago mi je da je nas projekat, tako da cu ih podrzati sa godisnjom clanarinom. 

Pozdrav, pa što se ne javiš nekad tamo na forumu? :) Neverovatno mi je da ti ne ide FW ako si bio toliko uspešan u FK, manje-više je isti match engine..

Link to comment
On 7.9.2020. at 2:01, nahbar said:

I ja sam Srpska 8. Mozda sam bas od tebe izgubio 5-1 malopre. Juce sam registrovao tim.

ja sam izgubio prethodnom kolu

 

jesi li ti siguran da si u osmoj?  kod nas nema novih klubova od pocetka sezone

Link to comment
20 hours ago, Baba Ji said:

Oho, pa ima dosta novih FW-ovaca! Dobrodošli i slobodno pitajte tamo na forumu ili u inbox šta vas interesuje, moj klub je FK Pastir.

 

Pozdrav, pa što se ne javiš nekad tamo na forumu? :) Neverovatno mi je da ti ne ide FW ako si bio toliko uspešan u FK, manje-više je isti match engine..

pozdrav

 

drugo vreme bilo, nemam vise toliko vreemena da blenem u vrednosti igraca birajuci tim i taktiku. u FW mi se ne svidja sistem sa skautima

 

 

Link to comment
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...