Jump to content
IGNORED

Premier League 2020-21


ArleKino

Recommended Posts

10 minutes ago, porucnik vasic said:

Херта нема паре које Ливерпул тражи. Ни приближно. Ова сезона има лудачки распоред и ако хоће да макар мало растерете првих 13 играча он има шансу. Тијаго је склон повредама, ни Хендо није пример челичног човека...

 

Koje pare traži Liverpul?
Herta je prošle sezone s ičila oko 100milki na pojačanja, pred ovu su doveli špica iz Kelna za 15...

 

Uostalom i 2 sezone Grujića na pozajmici su bile plaćene par milki.

Link to comment

Ne traži LFC nikakve naročite pare za Grujića, Šakiru, i ostale marginalce, dali bi ih verovatno za džabe. Problem je u platama koje im duguju.

 

Midtable klub iz Nemačke sigurno nije spreman da plaća igrača tako izdašno kao šampion Engleske. 

 

Dakle, zainteresovane klubove ohladi igračev agent kad im kaže koliku platu ima njegov mali, a ne Klopp kad im kaže koliko visoko ceni devetog veznjaka u rotaciji.

 

Link to comment

herta ima lovu, mogu da plate transfer a da mu daju platu kao englezi jok. toliko ludi nisu

tijago nije sklon povredama, bar ne pamtim neka duza odsustvovanja u kontinuitetu u minhenu. cudo od igraca od svih je na mene ostavio naj utisak. kako se lagano krece, iznosi loptu, finte telom kad zalomi - cudo.

Link to comment

Grurić je u Herti primao veću platu od one na koju je potpisao pre 5 godina za Liverpul. Piatek ima 3 puta veću platu od Grujića, Dodi Lukebakio bar duplo veću ili vi verujete da Grujan ima 100k nedeljno!?!?!

Link to comment
40 minutes ago, John Coltrane said:

Grurić je u Herti primao veću platu od one na koju je potpisao pre 5 godina za Liverpul. Piatek ima 3 puta veću platu od Grujića, Dodi Lukebakio bar duplo veću ili vi verujete da Grujan ima 100k nedeljno!?!?!

 

Ja mislim da Grujić prima svakako ispod 20k nedeljno i čini mi se da se vrednovanje njega na ovom forumu razilazi malo od realnog stanja, ali bih bio zaista srećan da grešim u toj proceni. Što reče Uini, on je realno deveti vezista u rotaciji, neke prilike će dobijati, ali to bi mahom bili kupovi (pod prepostavkom da su svi manje-više zdravi). Deluje da ne postoji neko veće interesovanje za njega u ovom momentu, ali do kraja prelaznog roka ima još vremena. Što se mene tiče, ja ga ne bih prodavao po svaku cenu, samo u slučaju ponude od 15+ miliona.

 

Link to comment
Just now, copkillah said:

 

Ja mislim da Grujić prima svakako ispod 20k nedeljno i čini mi se da se vrednovanje njega na ovom forumu razilazi malo od realnog stanja, ali bih bio zaista srećan da grešim u toj proceni. Što reče Uini, on je realno deveti vezista u rotaciji, neke prilike će dobijati, ali to bi mahom bili kupovi (pod prepostavkom da su svi manje-više zdravi). Deluje da ne postoji neko veće interesovanje za njega u ovom momentu, ali do kraja prelaznog roka ima još vremena. Što se mene tiče, ja ga ne bih prodavao po svaku cenu, samo u slučaju ponude od 15+ miliona.

 

 

 

To je put ka propasti™ igrača za koju je zaslužan klub. Jes' da si nam 9 rupa na svirali (a i to Weenie-evo trpanje Grujića u isti koš sa Thiagom, Oxom, Milnerom ne stoji) i jes' da ne znamo šta ćemo sa tobom, al' vala te nećemo pustiti bez 20mil. Na kraju će otići na free.

 

 

 

Matić u 11 i onaj tim u celosti koji je dominirao postKoronarnim delom sezone. Grejeme Potere nemoj nam dati više od 3!!!

Link to comment
2 minutes ago, John Coltrane said:

To je put ka propasti™ igrača za koju je zaslužan klub. Jes' da si nam 9 rupa na svirali (a i to Weenie-evo trpanje Grujića u isti koš sa Thiagom, Oxom, Milnerom ne stoji) i jes' da ne znamo šta ćemo sa tobom, al' vala te nećemo pustiti bez 20mil. Na kraju će otići na free.

 

Ali da li ti pouzdano znaš kakve i kolike ponude je klub dobio za njega, pa ih je odbio? 

Link to comment
25 minutes ago, copkillah said:

 

Ali da li ti pouzdano znaš kakve i kolike ponude je klub dobio za njega, pa ih je odbio? 


Ne, naravno. Da je bilo nekih ponuda znali bi svi. 
Ipak smatram da je fer da igrača koji nije u planu stave bar na tr.listu. 

Link to comment
4 minutes ago, John Coltrane said:


Ne, naravno. Da je bilo nekih ponuda znali bi svi. 
Ipak smatram da je fer da igrača koji nije u planu stave bar na tr.listu. 

 

Zar ne misliš da bi on tražio da ga stave na transfer listu ako bi osećao da propada u klubu?

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
  • Hamlet Strašni unlocked and pinned this topic
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...