Jump to content
IGNORED

Premier League 2020-21


ArleKino

Recommended Posts

copi jel to poziv da brojimo trofeje otkad su u engleskoj? :happy:

 

btw kanselo je kipova podmetačina, on je koštao 50m u svetu u kojem danilo koji je otišao u drugom pravcu zbilja vredi 35 :lolol:

Link to comment
3 minutes ago, Pokojni Ruxin said:

copi jel to poziv da brojimo trofeje otkad su u engleskoj? :happy:

 

btw kanselo je kipova podmetačina, on je koštao 50m u svetu u kojem danilo koji je otišao u drugom pravcu zbilja vredi 35 :lolol:

 

Samo sam konstatovao da tvoja tvrdnja baš i nije podržana činjenicama, ovo ostalo možeš već sam sa sobom kako ti odgovara :fantom:

 

Link to comment

odlican je u uskom prostoru, naravno tehnika mu je odlicna, izlazi lako na kraj sa pritiskom i vrlo dobri pasovi. ono sto mi se jos vise svidja da mu je tackling sjajan. te dugacke noge dohvate sve.

 

ocigledno da mu amc mnogo bolje pase nego jebeno krilo.

 

naravno ovo je sve barnsley i jedan gol je dao nakon greske odbrane a gol barkleya je samo zbog havertza pao koji je lepo uklizao i ukrao loptu od defanzivca.

Link to comment

Danas vratim drugu tekmu istoka na HRT2 da gledam na miru i od klinaca ne pogledam dalje od 1/4. Naravno ostavim zamrznutu sliku sve do njihovog spavanja i onda se setim Carabao cupa :isuse:. Ne radim pa vise ne znam ni koji je dan. 
U svakom slučaju videh golove, zlobnici bi rekli “puka sreća”, ali valjda će debelom biti jasnije gde se Kai bolje snalazi. 

Link to comment

oni baš nemaju sreće sa povredama :isuse:

 

ndidi je igrao na štoperu prve dve, a mendy je vrlo bio solidan na njegovom mestu. kad im stigne taj startni štoper biće malo opremljeniji za ovakve situacije nego prošle godine, ali ndidi i soyuncu su verovatno najgori izostanci koji mogu da ih zadese

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
  • Hamlet Strašni unlocked and pinned this topic
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...