Jump to content
IGNORED

Premier League 2020-21


ArleKino

Recommended Posts

9 minutes ago, WTID said:

Postojale su samo tri opcije u ovoj situaciji:

 

- Crveni za Shaw-a
- Crveni za igraca Burnley-a koji je faulirao Cavania

- Faul za Man U na 20 metara (odnosno ne menja prvobitnu odluku).

 

Ovo sto je on uradio je protiv pravila o upotrebi VAR-a.

 

Pa napisao sam da je našao najprihvatljivije i bezbolnije rešenje za sebe. Neće se mnogo pričati o toj situaciji, tj svakako manje nego da je svirao bilo šta drugo.

Link to comment

Naravno da će se pričati o ovoj situaciji jer je ovo presedan, da VAR dosudi slobodan udarac i žuti karton. Postavlja se pitanje koja ovčašćenja ima VAR i zašto mi ne znamo za njih.

Edited by Mindaugas Žukauskas
Link to comment

Highlight utakmice je gledanje VAR-a i slusanje Nevila koji odmaknutog mikrofona prica kolegi: Oh yes, this was for red. Shaw's gonna get it. No doubt. A onda se utakmica nastavlja i isti taj Nevile: I don't think that was for red.

 

Man, will you shut up man! :cool:

 

Inace, gledam Bruna, deluje kao da se smorio od utakmica. Ne znam kako ga Barsa ili Real nisu uzeli. Relativno mlad, jebeno dobar kad nije ovoliko smoren, i da ostane u sekti par godina imace 28-29.

  • Haha 2
Link to comment
4 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

Naravno da će se pričati o ovoj situaciji jer je ovo presedan, da VAR dosudi slobodan udarac i žuti karton.

 

Ja mislim da će brzo da se zaboravi. Bilo koji crveni da je svirao, pričalo bi se više.

 

Link to comment

Moguće je izvući logiku po kojoj "prijatelj" nije prekršio pravila.

 

Gledao je snimak i odlučio da udeli crveni Brejdiju ( zbog "goal scoring oportunity" ili kako već to zovu " ) međutim, pre nego mu udeli crveni mora gledati situaciju u začetku napadačke akcije ( kao što bi je gledao da je Kavani npr. postigao gol ili da je Brejdi startovao u 16 pa bio inicijalno dosuđen penal), video je faul i odlučio da dosudi faul i ne dodeli crveni ( kao što bi poništio gol da ga je Kavani postigao ili hipotetički penal )

Za žuti nisam stoposto siguran...moguće da u ovakvom raspletu ima pravo da ga dodeli. Ono što definitivno nema pravo je da namenski gleda jel bio žuti ili ne...ali objektivno jeste žuti i "pravda je zadovoljena"

  • +1 2
Link to comment
Just now, Mercuzzio said:

Zar ne beše da VAR ima pravo da pregleda da li se desio faul u "build-up" napada posle koga se desio gol ili penal ili nešto drugo bitno

 

Pa da, ali se nije desilo ništa bitno. Sudio je faul Brejdija i žuti karton. Nem pojma, jako komplikovano.

Link to comment

Video sam par puta slicne situacije u Bundesligi koja ima slicna pravila kao PL, u slicnim situacijama. Ne dosudi penaltik/crveni nego vrati akciju na prvi faul i da zuti. Nije da jeste po ps-u ali sam oguglao, verovatno. Kapiram, ako nije video u RL-u video je na snimku da je makar za zuti pa ono. A i friend nije nikome friend

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, Zlurad said:

Video sam par puta slicne situacije u Bundesligi koja ima slicna pravila kao PL, u slicnim situacijama. Ne dosudi penaltik/crveni nego vrati akciju na prvi faul i da zuti. Nije da jeste po ps-u ali sam oguglao, verovatno. Kapiram, ako nije video u RL-u video je na snimku da je makar za zuti pa ono. A i friend nije nikome friend

 

To je kul, bilo bi bezveze da gledaš da li je start za crveni, pa skontaš da je za žuti, ali ne smeš da ga pokažeš, jer pravila. A opet, dobro mi je i što ne sme namenski da se ide i gleda da li je nešto za (drugi) žuti. Ovako je kul.

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...