Jump to content
IGNORED

Premier League 2020-21


ArleKino

Recommended Posts

22 minutes ago, 189- said:

nisam znao da se na stadionu vidi var proces

 

Pokazu na ponekom ekranu mada ne znam sto ne bi Liverpul imao tablet sa BT sportom. Nije valjda samo Ole dovoljno imucan da gleda tekmu na ekranu?

Link to comment

Ja bih realno svirao penal svakom debilu koji iz sve snage zamahne na loptu u svom šesnaestercu i promaši je :isuse: Ne mora ni da okrzne mučenog Velbeka, nebitno.

 

VAR tradicionalno navlači za LFC, odveo ih na vrh tabele :angry: Jeste da će do ponedeljka da padnu na treće-četvrto mesto, ali šta sad.

Link to comment
4 minutes ago, Zlurad said:

Pokazu na ponekom ekranu mada ne znam sto ne bi Liverpul imao tablet sa BT sportom.

 

Ima onaj ekran negde kod tunela, menadžeri redovno gledaju... mada ne znam da li je to na svakom stadionu.

Link to comment
5 minutes ago, 189- said:

sta je ovo bilo bog te jebo. kakav penal :laugh:

 

Welbeck dotakao loptu, Robertson nije, Robertson šutnuo Welbecka. Po standardima od ove sezone je čist penal.

Link to comment
4 minutes ago, Zlurad said:

Niko ne spori da je bio penaltik i dva ofsajda. I uzasna igra Pula. Again.

Što kaže @Weenie Pooh ako meriš u milimetar ofsajd, meri tako i trenutak dodavanja....u stvari nemoj ništa ni da radiš, i ovako su ubili stvar u pojam. Reče komentator, fudbal je postao teška igra za gledanje. Penal nije svirao, meni ono nije clear and obvious error.

Edited by čekmeže
Link to comment
6 minutes ago, Mercuzzio said:

Welbeck dotakao loptu, Robertson nije, Robertson šutnuo Welbecka. Po standardima od ove sezone je čist penal.

 

Po debilnim standardima ove debilne sezone, čist penal.

 

Po mojim rafiniranim "ne zamahuj volino" standardima, penal plus žuti karton.

 

Po odavno nepostojećim standardima zdravog razuma, kontakt je bio minimalan i nije ništa promenio - lopta i nije bila u Welbeckovom posedu pa da ga Robertson šutne kako bi mu je oduzeo. Naprotiv, lopta je kod Robertsona na nozi, Welbeck mu je vešto skida sa voleja, škotski vo ga u naletu minimalno kači desnom a onda loptu ipak izbija levom. Nijedan sudija ovo ne bi uživo sudio kao penal, ali VAR ti sve lepo uspori, izoluje, i nađe ugao iz kog izgleda kao da se Welbeckara sprema da ga zalila Alisonu iz okreta, a onda naleće Robertson i mučki ga odvaljuje po stopalu.

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, čekmeže said:

Što kaže @Weenie Pooh ako meriš u milimetar ofsajd, meri tako i trenutak dodavanja.

 

Pa da, ali tehnologija ne može da ti savršeno precizno utvrdi trenutak dodavanja.

 

Lopta se blago deformiše kad se njom odigra, svaki ofsajd snimak pokušava da uhvati trenutak kad se ona odlepljuje od stopala i kreće napred, ali to se radi odokativno - i radiće se dok ne budu počeli da čipuju sve kopačke.

 

Upravo zato je besmisleno meriti poziciju igrača u milimetar - to ekstraprecizno merenje je direktno uslovljeno ovim odokativnim, što ga čini podjednako nepouzdanim. Jednostavno mora da se ponovo uvede institucija "linije" u kojoj se nađu branič i napadač, u kojoj se ofsajd ne svira. Meri i dalje, crtaj po ekranu, ali sa nekom razumnom sivom zonom koju zahteva tehnološka nepreciznost. Nemoj da se praviš da imaš savršenu tehnologiju kad je evidentno nemaš.

 

Link to comment
9 minutes ago, Weenie Pooh said:

Po odavno nepostojećim standardima zdravog razuma, kontakt je bio minimalan i nije ništa promenio - lopta i nije bila u Welbeckovom posedu pa da ga Robertson šutne kako bi mu je oduzeo. Naprotiv, lopta je kod Robertsona na nozi, Welbeck mu je vešto skida sa voleja, škotski vo ga u naletu minimalno kači desnom a onda loptu ipak izbija levom. Nijedan sudija ovo ne bi uživo sudio kao penal, ali VAR ti sve lepo uspori, izoluje, i nađe ugao iz kog izgleda kao da se Welbeckara sprema da ga zalila Alisonu iz okreta, a onda naleće Robertson i mučki ga odvaljuje po stopalu.

 

Zato sam i napisao po standardima ove sezone...

 

Jebaj ga, kad pogledaš, bolje ovako nego da se sada naganja "javnost" da li je penal ili nije... Bez VAR ovo bi neki sudija svirao kao penal a opet neki ne bi. Svi će da se naviknu da je ovo uvek penal i nema kukanja.

  • +1 1
  • -1 1
Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
  • Hamlet Strašni unlocked and pinned this topic
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...