Jump to content
IGNORED

Champions League 20/21


renne

Recommended Posts

Celzi dobar, za vikend imamo pripremnu za finale.

 

Realu treba jedno 7 igraca da zameni ove ili matore ili nedostojne. 7 igraca ne mogu da dobiju jer nemaju pare. Barselona je isto tu negde. Hoce li spanska liga da se pretvori u sadasnju italijansku?

Link to comment
Just now, Miljenko said:

Da. Tu se pre pocetka 99% znalo sta ce se desiti. Mada je najgore finale, koje sam ja gledao, Milan-Juventus.

 

Vise sansi je bilo na toj utakmici nego na Liv-Tot. Plus ni zbog cega ponisten regularan gol Sevcenka. Bar utakmica nije resena random napucavanjem u ruku.

  • +1 1
Link to comment
3 hours ago, Plajvi said:

Pre njih su naslagali Juventus (poslednji pred kalcopoli, sa sve onom klasik ekipom - Del Piero, Bufon, Kanavaro, Vijera, Ibra, Trezege, Kamenorezi™, Emerson, Nedved itd.), pa onda Murinjov Celzi.

 

Ne mogu da se setim koga su prosli u osmini

 

Elitu™, dva puta po 3-1. 

 

To sa Juventusom je meni bilo prilično neverovatno, očekivao sam da ih ovi oduvaju, kad ono izmuljaše 2-1 kod kuće i posle rutinskih 0-0 u Torinu, Benitez klasik. 

 

A ove godine od oba polufinala uspeo sam da uhvatim jedno i po poluvreme

  • Hvala 1
Link to comment
2 minutes ago, Weenie Pooh said:

To sa Juventusom je meni bilo prilično neverovatno, očekivao sam da ih ovi oduvaju, kad ono izmuljaše 2-1 kod kuće i posle rutinskih 0-0 u Torinu, Benitez klasik.

 

Najnevjerovatnije je ono šta je tad radio Luis Garcia, čovjek sa generičkim imenom i prezimenom iz, siguran sam, bar 500 scenarija meksičkih telenovela koje nikad neće biti snimljene. Ludilo je kako ga je sralo te sezone, gol Juventusu je iz te priče "da Indijki izgrebe tačku na čelu, ispod bi pisalo: 'Dobili ste novi Ferrari!'".

  • Haha 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...