Jump to content
IGNORED

Školska godina i obrazovanje pod koronom


renne

Деца у школу од 1.9  

105 members have voted

  1. 1. Деца у школу од 1.9

    • Имам школско дете и не бих га послао у школу
      19
    • Имам школско дете и послао бих га у школу
      38
    • Немам школско дете, да имам послао бих га у школу
      25
    • Немам школско дете, да имам не бих га послао у школу
      23


Recommended Posts

pa bi mi čudno, znam da je pečuj normalno mirno mesto

zavisi od dogadjaja. ali ovaj je eliminisan bez veceg uzbudjenja.

 

mislim, ravnozemljashi i srodni, poshto nemaju neke argumente, jer udaraju na ochigledno zato shto im to godi egu, idu na prosto iscrpljivanje, da dave i dave i dave, dok se svi ne smore i oni ne isteraju svoje. ili bar postignu da izgleda da ih je 10x vishe. a nije.

 

jebiga. moracemo nekad i da se borimo dry.png

 

sent from bubamoto

 

 

 

  • +1 1
Link to comment

Nije ni petak daleko, videćemo. Ne bi im bilo prvi put da u zadnji čas nešto promene, a planovi samo što su predati.

Nisam samo razumela da li bi ostali išli onlajn do oktobra ili ne bi išli uopšte...

Link to comment
meni bas ne deluje realno, moram priznati. 
ni meni, ali ni ovaj rusvaj koji se dnevno gomila ne sluti na dobro, a gomila se nenormalno, bar po beogradskim shkolama :unsure:

ljudi ne shvataju organizaciju, masa shkola iskache iz sistema (ako ga uopshte ima) u interpretacije i varijacije, ovi antimaskeri truju kao blesavi. sve zajedno bash deluje nesolidno i napamet...

sent from bubamoto

Link to comment
Just now, gospa buba said:

ni meni, ali ni ovaj rusvaj koji se dnevno gomila ne sluti na dobro, a gomila se nenormalno, bar po beogradskim shkolama :unsure:

ljudi ne shvataju organizaciju, masa shkola iskache iz sistema (ako ga uopshte ima) u interpretacije i varijacije, ovi antimaskeri truju kao blesavi. sve zajedno bash deluje nesolidno i napamet...

sent from bubamoto
 

sve je tacno, ali mislim da sad ne mogu nazad - zato sto smo najbolji, eu zemlje traze nas model, jel... sad su vec preduboko zagazili u propagandu. 

bice to jedan haos nevidjen cak i u ovom skoro demoliranom obrazovnom sistemu, rekla bih. 

 

Link to comment
sve je tacno, ali mislim da sad ne mogu nazad - zato sto smo najbolji, eu zemlje traze nas model, jel... sad su vec preduboko zagazili u propagandu. 
bice to jedan haos nevidjen cak i u ovom skoro demoliranom obrazovnom sistemu, rekla bih. 
 
i ja to mislim, ali roditelji su vec danas jedna ozbiljno poludela masa bez kontrole i koordinacije. ja sam se danas svadjala na vajber grupi puno radno vreme. nikad u zivotu nisam to uradila. nadam samo da sam i ja njih jednako izludela :isuse: [emoji38]ol:

sent from bubamoto

Link to comment
1 minute ago, gospa buba said:

i ja to mislim, ali roditelji su vec danas jedna ozbiljno poludela masa bez kontrole i koordinacije. ja sam se danas svadjala na vajber grupi puno radno vreme. nikad u zivotu nisam to uradila. nadam samo da sam i ja njih jednako izludela :isuse: emoji38.pngol:

sent from bubamoto
 

ne znam sta da ti kazem. mi unutar sistema vise nemamo ni oko cega da se svadjamo jer ne postoji nikakva cvrsta struktura na osnovu koje bismo mogli izgraditi stav.

sve je improvizacija i nepoznato. nekako ce se zavrsiti, nadajmo se pre nego ste se napravi ogromna steta.

  • +1 3
Link to comment

Ova varijanta sa prvacima i petacima liči na eksperiment unutar eksperimenta: taman će za tih mesec dana da zaključe da li se zaraza širi ili ne i kako će se sprovoditi mere u praksi.

Link to comment

Ja sam dobio dva dana po 4 sata u boravku. Odrezali su mi pravično, čak ne ni strogo. Ne pominje se odlaganje, ali to ne znači ništa. Vajber grupa jes malo zaćutala, ali neću da učitavam. Plan za ratno stanje smisleniji od redovnog, možda kažemo da je kod nas stalno ratno stanje? :laugh: Kažu, fizičko i drugi strani jezik se ne spominju u tim planovima. Računam da fizičko ko je zabušavao ne računaju ni da će preživeti rat, a drugi strani jezik zavisi od toga ko nas okupira.

Link to comment

fizichko ne pominju, ali drugi strani jezik ce da ide kao nultu chas u rasporedu, mora da se odglumi pola sata :D

naravno taj krnji raspored se sada usloznjava i shiri na sve strane.

vajber grupu ne sme niko da otvori, doshla shumarka sve nas razjurila.

sent from bubamoto

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...