Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2020/21


shimpr

Recommended Posts

babinjo verovatno zali sto je do vadjenja kurceva pokazivanja najnizeg nivoa postovanja  doslo u eri kada on vise nije tu.

  • Haha 6
Link to comment
16 minutes ago, Nikodije said:

babinjo verovatno zali sto je do vadjenja kurceva pokazivanja najnizeg nivoa postovanja  doslo u eri kada on vise nije tu.

 

never forget 

 

Spoiler

wd9FgTd.jpeg

 

Edited by copkillah
Link to comment

Korektna izjava Dejana Stankovića.

 

Kao i pre što sam napisao, mislim da je okej lik. Neki Savo tip, prznica, ali korektan.

Link to comment
6 minutes ago, copkillah said:

 

never forget 

 

  Reveal hidden contents

wd9FgTd.jpeg

 

 

znao sam sta si okacio, nisam morao ni da otvaram hidden content. vidi se u ovoj tuzbalici koliko je smoren sto je u svoje vreme najnizi nivo postovanja mogao da pokaze samo ogledalu

  • Haha 1
Link to comment
1 minute ago, Milošica said:

Korektna izjava Dejana Stankovića.

 

Kao i pre što sam napisao, mislim da je okej lik. Neki Savo tip, prznica, ali korektan.

 

Izjava je ocekivana, sad da vidimo kako ce klub da reaguje. Gobeljic mora da leti iz kluba za ovo, ne sme vise da obuce Zvezdin dres. Sta god i kakav god je Stojkovic, a znamo da nije cvecka, on je bio dugogodisnji reprezentativac Srbije. Nije da bi Gobeljicevo ponasanje bilo iole prihvatljivije i da je neki drugi igrac u pitanju ali Stojketova karijera cini taj incident jos sumornijim i ogavnijim. Odgovarajuce kazne takodje treba da dobiju Kanga i Krstovic ali Gobeljic posle ovoga ne bi vise smeo da bude igrac Zvezde.

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

To isti onaj Babovic ciji je transfer u Zvezdu stopirala uprava jer su se navijaci pobunili?

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Link to comment
7 hours ago, ZokiAsov said:

Banjak popularni Maki odbio da udje u igru u produzetku. Pise mu vazura otkaz u ovom trentuku. Posle bekstva asana, oprostaja Stevanovica na instagramu i cinjenice da niko nije slozio one seljacine sto su skidale gace i pokazivale pisu, reklo bi  se da je atmosfera u svlacionici do jaja. Kad se sve uzme u obzir ispada da smo mi jos sjajno sinoc odigrali

otkud ti to znaš?

 

zašto je zaboga odbio?!

Link to comment

ima u medijima i po portalima o slučaju Maki

 

pretpostvlja se da je toliko bio pod uticajem redovnosti isplate ugovorenih davanja i da je toliko bio zahvalan zbog ukazanih prilika da igra i poštovanja koje mu je iskazano, da ga je naprosto savladala trema da ne izneveri poverenje takvog poslodavca. kakvog više nikada neće sresti

 

pokušavali su Suma i Obrad da ga obodre, da mu ukažu da sav taj primljeni novac može upotrebiti u humanitarne svrhe, da su kamate na oročenu štednju sve veće, da ne mora da se prijavi za 30+30 evra ako ne želi, ali avaj, nije vredelo, sirotan nije mogao

Edited by Ted
  • +1 3
Link to comment
13 hours ago, Moća said:

To isti onaj Babovic ciji je transfer u Zvezdu stopirala uprava jer su se navijaci pobunili?

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 

babovic-fejsbuk.jpg

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...