Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2020/21


shimpr

Recommended Posts

11 minutes ago, radnik said:

Ja nisam bas najcistiji :D meni ovo skidanje gaca sto je zgrozilo zvezdase, folklor, seljacizam... nisam nesto zgrozen, definitivno nismo isti :lolol:

 

Slika i prilika kluba i svega šta on predstavlja :D

 

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, copkillah said:

 

Slika i prilika kluba i svega šta on predstavlja :D

 

Apsolutno tačno. Takav primitivizam je moguće videti samo od igrača Zvezde. 

Link to comment
7 minutes ago, fandorin said:

Apsolutno tačno. Takav primitivizam je moguće videti samo od igrača Zvezde. 

 

Ja to nisam rekao, ali to jeste slika i prilika Terzićeve Cz  Fresh Prince Shrug GIF by MOODMAN

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

Evo i jedna pozitivna vest:

 

 

Quote

 

Marković na ivici suza: Napuštam Partizan po drugi put

Štoper Partizana Svetozar Marković odigrao je poslednju utakmicu za crno-bele.

 

Kad bi mu se barem pridružili Jojić, Miljković, i Ser Šamrok.

Link to comment

kao najveći kritičar Ser Stanoja Šamroka, javno kažem: ne zameram mu ništa. Tokom cele utakmice naš tim je bio egal ili u prednosti nad timom sa neograničenim budžetom, a da je šćekić (odlična partija sinoć) bio prisebniji dao bi ga kao Tešović u 100tom derbiju. jbg. Svi igrači su igrali u skladu sa svojim (limitiranim) mogućnostima. Izmene su bile dobre i održale su energiju tima na terenu. Znao sam da ćemo u penal završnici izgubiti jer eto, nema ko da ga da! naši izvođači su krš, a suprotni tabor je provalio da se stojke izleće i šutirali su po sred gola. 

  • +1 2
Link to comment

Asano, Suma, Drvo Sadik....drugi je to tim sa njima....a čitam i da je Natko ušao negde 20 minuta pred kraj (ovo mi nije jasno, no dobro verovatno je trener imao nekakav razlog)

 

tako da, ako smo zaista igrali egal, to bi bilo iznenađenje za mene

 

sve skupa, tri derbija ove sezone.....300 minuta fudbala.....5 sati.....3 gola, od čega 1 sa penala....prosečno 1 gol na 100 minuta.....kvalitet fudbala (na dve koje sam gledao) vrlo skroman.....kao da večiti derbi postaje večiti smor

Edited by Ted
Link to comment

Teška sezona, jedino što može da se uzme za pozitivno su ova dva klinca, ostalo je baš teško za svariti, od budjave lige gde se uzima 110+ bodova do reanimacije naše dece kojoj džabe ta reanimacija, završili bi u metalcu da ima malo sreće.

 

Izgubili smo igrača sa ekstremnim vrednostima u liku Asana, uprava se krije, Vuletić podriva bivše gazde, a ludi zeks ispada vizionar istine.

 

Teško nam se piše dragi prijatelji, drugo kolo Romketija nećemo proći i kreće još veći dug.

 

Užas.

Edited by Azdaja
Link to comment
13 minutes ago, Azdaja said:

Teška sezona, jedino što može da se uzme za pozitivno su ova dva klinca, ostalo je baš teško za svariti, od budjave lige gde se uzima 110+ bodova do reanimacije naše dece kojoj džabe ta reanimacija, završili bi u metalcu da ima malo sreće.

 

Izgubili smo igrača sa ekstremnim vrednostima u liku Asana, uprava se krije, Vuletić podriva bivše gazde, a ludi zeks ispada vizionar istine.

 

Teško nam se piše dragi prijatelji, drugo kolo Romketija nećemo proći i kreće još veći dug.

 

Užas.

 

kako je krenula tako se i završila sezona

 

ostaje sada da vidimo da li je finansijska situacija loša, grozna ili tragična....dal će biti još odlazaka zbog neizmirenja obaveza prema igračima

 

što se tiče Lepe Brene, izgleda da večeras navijamo za Viljareal koji može da nas pogura međ privilagovane u poslednjoj rundi kvalifikacija. mada, kada sam pogledao šešire, i kao privilegovan tu možeš da naletiš na nagazne mine. najinteresantniji bi bio Trabzon, sa sve Asanom, pošto ima mogućnost da tamo završi

Edited by Ted
Link to comment

Bukvalno grozota, doveli su ovo govno na klupu, i razjurili bukvalno gotovo sve koji su fudbaleri. Ostale šikanira i ne stavlja ih u igru, a dofukljao je gomilu otpada: Sv. Marković, Jojić, Obradović. Forsira tog kao talenta Jovića, a dečko ne zna da šutne loptu, totalni balvan. Ovde bukvalno mora da se najuri ovo govno sa klupe, i svi iz tima osim Natha, Sume, Šćekića, Zdjelara i možda još dva-tri.

 

I što je još gore, on će ostati i sledeće godine, dovršiće teranje svih, verovatno i Natha, i dovući će još otpada, koji njemu odgovara da igra bunker što je jedino što zna.

 

Tako da, ispadanje u drugom kolu u Evropi i još jedna sezona kao ova, a možda i gora je definitivno sigurna.

Nakon što sam posle bog te pita koliko pogledao utakmicu juče, ovo više neću gledati..........

  • +1 1
Link to comment

Banjak popularni Maki odbio da udje u igru u produzetku. Pise mu vazura otkaz u ovom trentuku. Posle bekstva asana, oprostaja Stevanovica na instagramu i cinjenice da niko nije slozio one seljacine sto su skidale gace i pokazivale pisu, reklo bi  se da je atmosfera u svlacionici do jaja. Kad se sve uzme u obzir ispada da smo mi jos sjajno sinoc odigrali

Link to comment

meni se čini da su svi jedva dočekali da se sezona završi i da se razbeže kud koji. dosta njih i bez namere da se vrate.

 

ko je kriv za takvo stanje. pa mora biti Đilas. ili Šolak. mislim, uprava sigurno nije. ne  bi se reklo da nju bilo šta pogađa i dotiče od onoga što se dešava. neko bi rekao da se tako ponašaju ljudi kada se njihov plan odvija u skladu sa zamislima. samo kažem, ne mora da bude.

Edited by Ted
  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...