Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2020/21


shimpr

Recommended Posts

Izgleda da naša uprava povlači još jedan iz arsenala bravuroznih poteza u nastojanju da se dokopamo treće pozicije u šampionatu.

Naime, po kuloarima se priča da će Natko sporazumno raskinuti ugovor sa FKP uz poslovičan oprost dugova.

Sjajno, sjajno...bravo...

Link to comment

Pa i on je sasvim nepotreban za Ser Šamrokovu viziju fudbala. Zna da doda, zna da izvede slobodni udarac, zna da izvede korner, zna da centrira, opasan je po protivnika a to su sve neoprostive mane. Treba još zadnjih veznih, ali koji znaju samo loptu unazad da dodaju.

  • +1 1
Link to comment
Izgleda da naša uprava povlači još jedan iz arsenala bravuroznih poteza u nastojanju da se dokopamo treće pozicije u šampionatu.
Naime, po kuloarima se priča da će Natko sporazumno raskinuti ugovor sa FKP uz poslovičan oprost dugova.
Sjajno, sjajno...bravo...
Genijalni potezi. Sadik otišao,Suma napljuvan,Natho sporazumno oteran. Miljkon, Lola, Jojić su tu. I posle će trener i uprava opet da imaju muda da kukaju kako nam je i ova titula ukradena...

Sent from my GM1913 using Tapatalk

Link to comment
1 hour ago, BWA said:

Izgleda da naša uprava povlači još jedan iz arsenala bravuroznih poteza u nastojanju da se dokopamo treće pozicije u šampionatu.

Naime, po kuloarima se priča da će Natko sporazumno raskinuti ugovor sa FKP uz poslovičan oprost dugova.

Sjajno, sjajno...bravo...

 

Da sam Natko, oterao bih u pičku materinu jajarski klub u kome ne primam platu i gubim vreme.

  • +1 1
Link to comment

Nije mi jasno kako i dalje imate snage da se nervirate oko svega ovoga. Ova sezona je završena. Ostaju ti mečevi sa Zvezdom čisto iz rivalstva gde bi bilo super da nas ne otkinu i to je otprilike to. 

  • +1 1
Link to comment
34 minutes ago, theanswer said:

Nije mi jasno kako i dalje imate snage da se nervirate oko svega ovoga. Ova sezona je završena. Ostaju ti mečevi sa Zvezdom čisto iz rivalstva gde bi bilo super da nas ne otkinu i to je otprilike to. 

 

Meni se čini da bi bilo super da nas otkinu.

  • +1 1
Link to comment

Potpuno je jasno sta se radi....usteda na najskupljim igracima plus dovodjenje onih kojima ne mora redovno da se plati i koji ce oprostiti veci deo duga pri odlasku

 

Poslovanje na nivou mikro srpskog preduzeca koje vode tetka Mica i cika Rade, nevicni biznisu al bi nesto da smuvaju ako se moze, dok moze

 

Edited by Ted
Link to comment
7 minutes ago, Ted said:

Potpuno je jasno sta se radi....usteda na najskupljim igracima plus dovodjenje onih kojima ne mora redovno da se plati i koji ce oprostiti veci deo duga pri odlasku

 

Poslovanje na nivou mikro srpskog preduzeca koje vode tetka Mica i cika Rade, nevicni biznisu al bi nesto da smuvaju ako se moze, dok moze

 

 

na stranu jajaranje nasih rukovodilaca, ali stvarno je besmisleno placati igrace 500k samo da bi igrali linglong ligu, a i pitanje je motivacije igraca, sumnjam da je natho bas odusevljen cinjenicom da treba da ore srpske livade sledecih 8 meseci, a nije bas  da ima sanse da se bori za titulu. u takvim uslovima ima rezona da se kresu troskovi i stvara neka osnova za sledecu sezonu.

Edited by Nikodije
Link to comment

Pa osnova je bila napravljena prošle za ovu, a sad je sve otišlo u matrag. Naravno da ce da kresu Natka, jer ovome ne pada na pamet da im ostavi dinar. Otišao mu Bonbi, otišao Sava, izduvali evropu, jebe mu se da igra. 

Link to comment

Predsednik kluba je u teškom stanju, na respiratorima.


I sada bih ja napisao nešto sa čime bi se svi rado složili, ali ipak neću, iako svi znamo šta bi to bilo.

 

edit: BG bio brži

Edited by copkillah
  • +1 2
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...