Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2020/21


shimpr

Recommended Posts

2 hours ago, Tresko said:

Ok, ali neko ko insistira na dovodjenju Miljkovića i onda ga drži u timu još, nema nikakvog prava da govori bilo kome o odnosu do igre. Jer držati onakvog bambusa u igri koji nije u stanju ni aut da izvede.................

neko sa zilotskog foruma je napravio video o miljkonovim potezima juče, samo za treskovu dušu :happy:

 

 

  • Haha 1
Link to comment

Brat Sadik u Almeriji, za koliko sam razumeo 5 miliona koji u teoriji uz bonuse mogu da narastu do 9

A mi navodno dovodimo nego Bajmoka/Bajboka PSG škole...

Sent from my GM1913 using Tapatalk



Link to comment

Klub će od toga videti samo onoliko koliko je potrebno za funkcionisanje,ne treba se mnogo baviti tim ciframa.

 

Srećno Sadiku.Uz sve mane,jedan od naših najboljih igrača u poslednjih nekoliko godina.Hvala mu za onaj derbi pre svega.

Edited by Milošica
  • +1 1
Link to comment
Klub će od toga videti samo onoliko koliko je potrebno za funkcionisanje,ne treba se mnogo baviti tim ciframa.
 
Srećno Sadiku.Uz sve mane,jedan od naših najboljih igrača u poslednjih nekoliko godina.Hvala mu za onaj derbi pre svega.
Pošten igrač, doneo važne golove, pobede i vukao sam ceo napad. Nema šta da mu se zameri tako da samo cepaj majstore i srećno u karijeri!

Sent from my GM1913 using Tapatalk

  • +1 1
Link to comment
29 minutes ago, *edited by mod said:

Brat Sadik u Almeriji, za koliko sam razumeo 5 miliona koji u teoriji uz bonuse mogu da narastu do 9

A mi navodno dovodimo nego Bajmoka/Bajboka PSG škole...

Sent from my GM1913 using Tapatalk


 

Kicanovic

  • +1 1
Link to comment

Vredna uprava, nema šta.

 

Maskiranje propasti kluba : Holander, Jojić, Obradović, prodaja Sadika / dovođenje Bajebeka. I teraj, idemo dalje kao da se ništa nije desilo... Do prvog Stanojevićevog poraza. Onda teramo njega pa dovodimo nekog drugog. I tako u krug...

 

Sve ide svojim tokom samo govna iz uprave ostaju tu gde jesu. Oprobani recept - kad god su  oni u fokusu ili smeniš trenera ili pokupuješ par igrača za koje do tog momenta " nije bilo para ".

 

A navijači to gutaju jer imaju novu zanimaciju - Stanojevića. I treba da kenjaju po nama još jače, brže, bolje.

 

 

  • +1 1
Link to comment

Stanoje munjevito ispao iz Evrope, izgubio bodove protiv filijale, ali zato uspešno usrao ono malo igre što je ostalo od Save, pardon Đumija.

Za mesec dana je razjebao solidno namešten tim čiji je najveći kvalitet bio druga sezona u kontinuitetu i doveo pojačanja za svlačionicu i splavove.

Očekujem ga uskoro na prvoj SNS liniji sa Đorđem Gagićem.

Sent from fav toy

  • +1 1
Link to comment
Stanoje munjevito ispao iz Evrope, izgubio bodove protiv filijale, ali zato uspešno usrao ono malo igre što je ostalo od Save, pardon Đumija.

Za mesec dana je razjebao solidno namešten tim čiji je najveći kvalitet bio druga sezona u kontinuitetu i doveo pojačanja za svlačionicu i splavove.

Očekujem ga uskoro na prvoj SNS liniji sa Đorđem Gagićem.

Sent from fav toy


Ma jok, biće on neki sekretar ili direktor u FSS.

A što se uprave tiče svima je jasno da i oni treba da odu sa njim. Sem ludog Žeksa koji se ostrvio samo na Stanoja. Koga li je on pikirao umesto Sir Šamroka, Bog sveti zna...

Sent from my GM1913 using Tapatalk

Link to comment

mogli bi sad da organizujemo i pripreme....malo Kop pa Kipar, Turska, ovo ono....nek igraju omladinci, nece se osetiti na rezultatima :)

 

na prolece naravno gazimo, sve pobede sa 5 ili 6 golova, uzimamo Tita i Brenu.....strahovlada bre

Link to comment

mislim da ne treba praviti takva poredjenja. i Djukic i Savo i Stanoje imaju svoje vrline i mane....zajednicko im je jedno. a to je nesposobna i kriminalna uprava koja ih realno sprecava da ostvare rezultat. Djukc i Savo su poklekli, svako na svoj nacin. I Stanoje ce, samo ostaje da se vidi na koji nacin.

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...