Jump to content
IGNORED

Zaraženi forumaši protiv korone


BarryWhite

Recommended Posts

Just now, Ras said:

 

Poznat simptom, a koliko znam ne javlja se isključivo uz kovid, već i uz druge virusne infekcije.

 

 

Pomisao na kovid verujem da izaziva neprijatne primisli, a obzirom da si bolesna mislim da je (skoro) svejedno da li je kovid ili neki drugi virus. Primiri se i proći će za par dana, kao i drugima što je prošlo.

Zapravo sam ubeđena da jeste, ali da ga nije očitao test. Ovo pitam jer mi je frka da ne ostane, a sećam se da su ljudi pričali o višemesečnom odsustvu čula ukusa. Pa to, samo nek se vrati :D

Link to comment
2 minutes ago, Svemir Zeka said:

Zapravo sam ubeđena da jeste, ali da ga nije očitao test. Ovo pitam jer mi je frka da ne ostane, a sećam se da su ljudi pričali o višemesečnom odsustvu čula ukusa. Pa to, samo nek se vrati :D

Ne brini previše unapred.

  • +1 1
Link to comment
6 minutes ago, Svemir Zeka said:

Zapravo sam ubeđena da jeste, ali da ga nije očitao test. Ovo pitam jer mi je frka da ne ostane, a sećam se da su ljudi pričali o višemesečnom odsustvu čula ukusa. Pa to, samo nek se vrati :D

 

gledaj to sa vedrije strane, mozes da smrsas ili se ugojis kad god hoces, nista te ne vuce da jedes, ali ni da ne jedes

 

bice sve ok :)

  • Wub 1
Link to comment
16 minutes ago, morgana said:

 

gledaj to sa vedrije strane, mozes da smrsas ili se ugojis kad god hoces, nista te ne vuce da jedes, ali ni da ne jedes

 

bice sve ok :)

 

Bukvalno razmishljam isto :isuse:

  • Haha 1
Link to comment

jel kasljes jos?

 

ja sam vrlo malo, i sve skupa 7 dana je trebalo da budem ok, a najduze su sinusi pravili problem. to je kako citam dosta tipican tok.

(tj pod uslovom da nisam sjebala srcanu maramicu opet)

 

 

Link to comment
14 minutes ago, morgana said:

jel kasljes jos?

 

 

 

Da, ali ne mnogo. Zapravo i retko. 

Kako su ti sinusi pravili problem, glavoboljom? Mene je u par navrata tako bolela glava, da sam se od toga uplašila (mada nisam htela nikome da pričam)

Link to comment

Čulo ukusa se (uobičajeno) vrati potpuno par nedelja nakon izlečenja, a pomaže i da se malo trenira/podstakne jačim i specifičnim ukusima.

  • Hvala 1
Link to comment
2 hours ago, Ras said:

@Barti66Edituj post, pliz!

Prekasno stižem ali aj da probam sa utehom ako nije kasno a jeste... :rolleyes:

Imao problem sa ukusom i mirisom ali sad mu je sve super, ima njuh nemačkog ovčara treniranog za granične prelaze.

  • Haha 3
Link to comment
8 hours ago, Svemir Zeka said:

Zapravo sam ubeđena da jeste, ali da ga nije očitao test. Ovo pitam jer mi je frka da ne ostane, a sećam se da su ljudi pričali o višemesečnom odsustvu čula ukusa. Pa to, samo nek se vrati :D

 

ja nikada nisam imao ukusa, navikne se čovek

  • Haha 3
Link to comment

Sad bez šale...preporuka je bila svojevremeno da koristi AD kapi...stanje mu se poboljšalo u nekom procentu ne baš zanemarljivom ali eto ipak nije ispeglao do kraja sve. Naročito ima problem sa mesom, clukom i još ponekim namirnicama. Ide to na bolje vremenom ali ipak su dve i po god u pitanju. Lično nznm nikoga sem njega da je trajalo toliko. Drugo mesto drži supruga jednog drugara koja se mučila nešto više od godinu dana ali je sada 100% ok.

Znači samo strpljenja i biće sve 5.

  • Hvala 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...