Jump to content
IGNORED

Zaraženi forumaši protiv korone


BarryWhite

Recommended Posts

Prvi zvanični kovid. Temperatura od sinoć 38 i, u blažoj formi, grlobolja i malaksalost.

Osvedočeni paranoik se, za svaki slučaj, testirao na nekom prastarom kućnom antigenskom, (rok trajanja bio 11/23) - obe crte uredno pokazao. Od vakcina, dupla Astra Zeneca, 1xPfizer i 1xModerna (januar 2023). Supruga prošla kroz iste simptome par dana ranije, ali nismo posumnjali na kovid, klinja za sada odoleva. Lečenje Coldrexom, čajevima i supicama, videćemo za dalje.

  • +1 5
Link to comment

ja polupan ko guzica cele nedelje, radio onaj test iz apoteke i negativan, opet kasljem zivotinjski i iskasljavam i opet mi naravno ne daju antibiotike dok se ne pogorsa.

ne bih mozda ni mislio da je kovid da nisu isti imali neki ljudi sa kojima sam bio u kontaktu.

ako je prelada ko sto kazu kontam da bi trebalo proci uskoro, al dzabe kad sam juce propustio dojaja koncert.

  • +1 3
Link to comment
7 minutes ago, Vasilij Zajcev said:

Ako ti se javi u snu i pozove da kreneš sa njim, idi u suprotnom smeru i budi se momentalno!

 

On topic, keva negativna na pcr-u, ostaje u ovoj bolnici gde je znaju i neguju, a krenula je da se podiže, jede i provodi neke periode bez kiseoničke maske. Danas kontrolni lab ali ona deluje 5x bolje nego na prijemu.. Taj borbeni moral ljudi rođenih pre WWII, i gorštačka volja za životom, uvek su me iznova i iznova impresionirale.

 

Svaka chast mami i super da je mogla da ostane.

  • +1 1
Link to comment
8 minutes ago, ToniAdams said:

dobio reyy krvi, cpr 4 ipo puta iznad granice, dakle vrv ili sad kovidarim ili sam pre mesec ipo dana.

u svakom slucaju brzi test je kurac od ovce.

 

 

Ima i neka fora kad je antigenski najefektiniji, valjda 4-5 dana od prvih simptoma, tako neshto. Znace neko ko je ikad imao pozitivan, ja sam se nepogreshivo testiravala odmah po simptomima kad je titar prenizak za detekciju...

Link to comment
13 minutes ago, ToniAdams said:

dobio reyy krvi, cpr 4 ipo puta iznad granice, dakle vrv ili sad kovidarim ili sam pre mesec ipo dana.

u svakom slucaju brzi test je kurac od ovce.

Nemoj sada da se seliš i prenosiš stvari i proći će za par dana.

Link to comment
11 minutes ago, Mel said:

 

 

Ima i neka fora kad je antigenski najefektiniji, valjda 4-5 dana od prvih simptoma, tako neshto. Znace neko ko je ikad imao pozitivan, ja sam se nepogreshivo testiravala odmah po simptomima kad je titar prenizak za detekciju...

ma tako nesto, prosle god mi je pokazao pozitivu tek kad sam bio ono mrtav čovek hoda fazon

  • +1 1
Link to comment

E ljudi. Jel imao neko izmenjen ukus od kovida ili bilo čega. Znam za nedostatak, ali ja osećam izmenjeno od juče, ili prekjuče. Sad jedem nešto s mnogo svega i osećam samo slano :sad:

 

Nos mi je otpušen.

Link to comment
36 minutes ago, Svemir Zeka said:

E ljudi. Jel imao neko izmenjen ukus od kovida ili bilo čega. Znam za nedostatak, ali ja osećam izmenjeno od juče, ili prekjuče. Sad jedem nešto s mnogo svega i osećam samo slano :sad:

 

Nos mi je otpušen.

 

Poznat simptom, a koliko znam ne javlja se isključivo uz kovid, već i uz druge virusne infekcije.

 

 

Pomisao na kovid verujem da izaziva neprijatne primisli, a obzirom da si bolesna mislim da je (skoro) svejedno da li je kovid ili neki drugi virus. Primiri se i proći će za par dana, kao i drugima što je prošlo.

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...