Jump to content
IGNORED

Zaraženi forumaši protiv korone


BarryWhite

Recommended Posts



bio danas na kontrolnom pregledu, dr reče da sam završio sa njima
:ziga:
krvna slika “odična, crp 7”
 
 
sad treba da se javim izabranom lekaru u dz da mi zaključi bolovanje. samo znam da se čovek zove vuk :huh:

jel to treba da se zove i zakazuje ili se samo bane?


Imas sajt mojdoktor pa se tamo zakazuje. Pomaze ako znas prezime lekara :D
  • Hvala 1
Link to comment
1 hour ago, SNARC said:

Gde da nadjem caj od pelina, pobogu..moracu da se zadovoljim ovim svilenim kombinacijama sa djumbirom i narandzinom korom.

 

Kad smo kod odvratnog, savetovao me juce @Have_Fun da se testiram udisanjem sirca. Otvorim flajku, omirisem jedared-nista..drugi put-nista...treci put udahnem duboko..i dobijem nozdrve kao Aca Lukas.

 

Hahahahahahahah

Izvini što se smejem, ali zamislio sam scenu kao u crtanom filmu :D

Link to comment
1 hour ago, mraki said:

Ima li neki drugi način da si uskratiš čulo mirisa i ukusa, a da nije korona?

Pitam za druga. :dry:

Tehnički bi mogla dugotrajna upotreba lokalnih hemijskih dekongestiva (olynth i slični sprejevi za nos) da dovede do toga. 

Amfetamin je zabavnija varijanta 😁

Edited by cartman
Link to comment
On 8.1.2022. at 23:05, Boza_zvani_Pub said:

Evo i ja da dam update. Slicno je ovako vec par dana. Nema temeprature, povremeni kasalj i blagi bol u misicima. Glavobolja je konacno prestala. Cenim da su vakcine i molnupiravir odradili svoje. Sada samo pijem vitamine, gledam ove lude nemce: ‘dark’ na netflixu (preporuka) i cekam kontrolu… Da se ne radujem prerano, ali deluje da je dobro…

Update: kasalj mi se pogorsao znacajno poslednja 2,3 dana. Ostale simptome skoro da nemam osim malaksalosti. Danas bio na pregledu. Krvna slika solidna, ne cuje se nista na plucima ipak su mi prepisali 2. antibiotik (prvi sam bio prekinuo zbog alergije) i i dalje pratim. Danas je 10. dan od kako sam pozitivan i od kako sam imao prvu temperaturu.

Pratite simptome i parametre redovno, cudan je ovaj virus…

Edited by Boza_zvani_Pub
  • +1 9
Link to comment
1 hour ago, kud u maglu Simoviću said:

bio danas na kontrolnom pregledu, dr reče da sam završio sa njima

:ziga:

krvna slika “odična, crp 7”

 

 

sad treba da se javim izabranom lekaru u dz da mi zaključi bolovanje. samo znam da se čovek zove vuk :huh:


jel to treba da se zove i zakazuje ili se samo bane?

zovi naci sluzbu za zakazivanje, spremi se da im kazesh lbo, oni tamo vide kod koga si prijavljen. zena ce da te pita dr vuk neshto, ti cesh reci jeste, et voila :D

 

moze da se izgubi chulo sprzavanjem kompletne putanje, tako shto naprskash celo kupatilo onim smacom za protiv kamenca, ostavihs 15 minuta da se 3d prostor kompletno natopi i onda uletish da oribash pod barjakom sacu ja to chaskom. ne preporuchujem :ph34r:

  • +1 3
Link to comment

Meni je ultimativni test za culo mirisa ren. Izvadim par komada iz baste, ocistim, a onda obradim pomocu secka. Ako ni tada nema bilo kakve reakcije, nesto definitivno nije kako treba. Na stranu suzenje ociju, no kada probas da udahnes dublje preko nosa, tacno osetis kako odumire sve sto se nalazilo na putu prolaska vazduha.

Link to comment

Ja sam juče bio na kontroli, sve okej, saturacija 99, jedino još ostao mali kašalj, pa su mi prepisali bronles za to. Pitao za laboratoriju, rekoše mi da nema potrebe da radim bilo kakve analize, pošto nisam imao temperaturu duže od nekoliko sati prvog dana. Nemam pojma da li to ima smisla i da li bi ipak trebalo da odem na neke kontrole. Bavim se sportom kad god mogu, pa bih voleo da znam da li odmah mogu da se vratim uobičajenim naporima.

  • +1 3
Link to comment
4 hours ago, Zli Gli said:

Probaj caj od pelina, meni to keva pravila vise puta i kad sam imao koronu i posle, evo juce bas isto. To ti je ultimativni test, odvratno nesto.

Inace, rodjak zvanicno fasovao drugi put virus, nepuna tri meseca posle prvog. Vakcinisan sva tri puta, prvi put temperatura i glavobolja i kojesta, i on i zena i deca imali tad, a sad samo on i dosta blaze. Ne kontam kako tako brzo ali eto, iz prve ruke zvanicna informacija.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk
 

 

Prvi puta Delta, drugi puta Omikron.

 

Rešio se korone makar za nakih pola godine ako ne i više (sem ako se ne javi neka Godzila varijanta/mutant).

  • +1 2
Link to comment
koje je kevino zvanichno objashnjenje, shto ti kuvala pelin? unsure.gif

(pitam jer sam radoznala, nemam kritichko mislenje)

sent from novi mnogo jak bubamoto.




Za sve sto sprema, kuva, przi, radi, za svaki lek... objasnjenje je citala je negde, cula je, oni kazu, oni savetuju, oni upozoravaju, oni apeluju. Tako je i taj pelin dobar za nesto, neki oni rekli ili napisali.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

  • +1 1
Link to comment
8 minutes ago, Zli Gli said:

 Tako je i taj pelin dobar za nesto

Jeste, za stomačni zatvor. 

Za kašalj (koji je tebe mučio) je bršljan, samo se nadam da ti od toga nije ništa kuvala 

  • +1 1
  • Haha 3
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...