Jump to content
IGNORED

Zaraženi forumaši protiv korone


BarryWhite

Recommended Posts

51 minutes ago, napadaj said:

 

PCR negativan ladno


Isti slucaj kod mog ortaka

Fajzerisan je pre oko 6 meseci, pre mesec dana se desilo da je izgubio cula, smrktao, slinio, kasljuckao.. krivio to sto je u sumi iskisao i nije se presvukao pa ga i vetar produvao.
I ispalo na kraju da nije korona

Link to comment

a koja je prava mera za d vitamin, jel sme da se preteruje, citao sa neki clanak iz daleke 2020-te i ludak prica o nekih, ne znam sad, desetine hiljada jedinica..

Link to comment
a koja je prava mera za d vitamin, jel sme da se preteruje, citao sa neki clanak iz daleke 2020-te i ludak prica o nekih, ne znam sad, desetine hiljada jedinica..
kome fali njemu se daju chudesne doze. naravno, ne na svoju ruku.

sent from novi mnogo jak bubamoto.

Link to comment

Teško je predozirati d vit, barem meni.

Ja odavno već pijem 10 kapi dnevno vigantola i jedva sam stigla od teškog deficita do donje granice.

I uprkos toj (i dalje) dozi, stalno se vrtim oko donje granice.

To je moj slučaj, što naravno ne znači da bi svako identično reagovao na istu dozu.

 

 

Link to comment
21 minutes ago, villiem said:

a koja je prava mera za d vitamin, jel sme da se preteruje, citao sa neki clanak iz daleke 2020-te i ludak prica o nekih, ne znam sad, desetine hiljada jedinica..

 

 

Prava mera bi bila negde izmedju 500 i 1000 "jedinica", najbolje je prvo proveriti nivo D vitamina u krvi.

 

 

Ja lično već dugi niz godina uzimam ovo - 

 

VITAMIN D3 IMMUNO SLAVIAMED 60 CAPSULES

 

 

Naravno, ne svaki dan...

Link to comment
Teško je predozirati d vit, barem meni.
Ja odavno već pijem 10 kapi dnevno vigantola i jedva sam stigla od teškog deficita do donje granice.
I uprkos toj (i dalje) dozi, stalno se vrtim oko donje granice.
To je moj slučaj, što naravno ne znači da bi svako identično reagovao na istu dozu.
 
 
junior isto, on cepa 35 do 60 kapi subotom, kako mu kad reshe da treba.

sent from novi mnogo jak bubamoto.

Link to comment
43 minutes ago, Jeremija said:

 

 

Prava mera bi bila negde izmedju 500 i 1000 "jedinica", najbolje je prvo proveriti nivo D vitamina u krvi.

 

 

Hvala svima, pitao sam jer pijem alpha 3d 1mcg pa reko da pojacam stasad. Pre sam pio cink+selen i C naizmenicno svaki drugi dan, od kada je sve ovo pocelo. Cink je 7 mili a selen 30 mikro, C je 1000 mili a taj alpha D pise mcg, izmesale mi se jedinice i nije prvi put :sad: .Uzecu ovaj komplet kasnije, mislim da mi smeta kada sve uzimam pojedinacno.

I nosim naocare za blizinu al vidim na tacno 33.4 cm, nista iza i nista ispred, mozda je piko/nano, uzmem svuda po tabletu i kraj aupm.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...