Jump to content
IGNORED

Zaraženi forumaši protiv korone


BarryWhite

Recommended Posts

On 23.9.2021. at 8:07, yabadaba said:

Ukoliko je primljena bilo koja vakcina osim kineza može da se radi igg na N protein. To bi pokazalo dal je bilo infekcije, pošto vakcine daju antitela na S protein. Kod kineza eventualno ako imaš prethodno merenje pa onda istim testom da vidiš skok.

 

On 23.9.2021. at 8:52, gospa buba said:

o pa super. i meni treba :)

sent from novi mnogo jak bubamoto.
 

IMG_20210927_164805.thumb.jpg.c5134190523f45a3f16de02669fce5f7.jpg

 

Ovo znači da nije bilo Covida, pitao sam.

Prvo su rekli da nema antitela pa sam zatražio da mi objasne da li misle na antitela uopšteno ili samo na prirodna antitela koja se javljaju kao odgovor imunog sistema.

Kažu da je ovo drugo.

 

Sada ne znam šta da mislim.

Link to comment
16 minutes ago, de Sisti said:

Mama pozitivna... od simptoma jaka glavobolja u predelu sinusa, pun nos i osecaj da krece prehlada. Nazvala doktora i on joj rekao da uradi privatno antigenski jer je mnogo zarazenih i eto. Eno sad ceka ispred kovid ambulante, kaze da je ogromna guzva...

 

Jel taj antigenski bese ne moze da bude lazno pozitivan?

 

Edit. A trebala da primi trecu dozu sad 3. okotbra (posle 2 kineza)

Не може да буде лажно позитиван, може да буде лажно негативан.

Навијамо за маму, да све прође са што мање муке...

  • +1 4
  • Hvala 1
Link to comment
36 minutes ago, Tale said:

 

IMG_20210927_164805.thumb.jpg.c5134190523f45a3f16de02669fce5f7.jpg

 

Ovo znači da nije bilo Covida, pitao sam.

Prvo su rekli da nema antitela pa sam zatražio da mi objasne da li misle na antitela uopšteno ili samo na prirodna antitela koja se javljaju kao odgovor imunog sistema.

Kažu da je ovo drugo.

 

Sada ne znam šta da mislim.

teorijski, kineska vakcina bi zaista trebalo da daje rezultat na n protein. u onom prvom talasu testiranja (februar/mart), ja sam videla mozda 1 ili 2 testa koji su imali n iznad granice kod kineza, a mnogo, mnogo njih koji su imali dobar s protein, a nikakav n protein sa istom vakcinom.

ako pricas o reakciji na vakcinu?

 

edit: tako da verovatno ima logike da ovaj rezultat upucuje na prirodno steceni imunitet - ili njegov nedostatak - pre nego na vakcinaciju.

 

Edited by Aleksija
  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, kipo said:

  

Dosadan sam, ali da li si prelezao virus prethodno? :D

 

Moji starci (72 i 75) prelezali prije 10-ak dana. Dva dana temp, kasalj sad su slabi, onemoćali ali to je to. Bice ok. (Re)vakcinisani Sputnjikom prije dva mjeseca.

4 meseca posle drugog kineza sam fasovao kovidoa...Bukvalno lakša prehlada simptomi...Tako da...Tenk ju grejt čajniz nejšn:D

  • +1 3
Link to comment
1 hour ago, Ras said:

 

Istim cjepivom cijepljeni u istom danu i u istom danu dobili temperaturu (+/- 1 dan)

 

Moj se višesatni boravak u covid ambulanti na kraju isplatio - pozitivan.

Najpre sedam dana stresa, zatim dve noći lošeg sna i buđenje u nedelju sa osećajem da nije baš sve kako treba. Otkazujem ručak, prošetam kratko po suncu i toliko mi se spava da sam se vratio u krevet. Onda osećam da mi je hladno i kreće celodnevna nesnosna glavobolja. T do 38 uveče. kada sam popio paracetamol. Danas gotovo čitav dan na nogama ispred ambulante, bez temperature i sa glavoboljom u tragovima. Kašljucnem ponekad i imam generalni osećaj slabosti, ali ništa dramatično. Rezultati analize krvi ok, terapija vitaminima, panklav na 12 č i aspirin.

zamisli da si dzabe cekao :D

brz i lak oporavak!

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
27 minutes ago, renne said:

Mi ćemo sutra da odemo na testiranje, mada nikakvih pokazatelja nema da smo pozitivni

Ja pelcovan kad i svi zekaš, e bustovana fajzerom, ali da budemo mirni

Molim te javi gde ste se testirali i da li je bila guzva, i naravno rezultate negativne :)

Link to comment

Dva puta sam sa sinom, a nedavno i on sam čekao na N Bgdu u Omladinskih brigada i utisak je da su oni dobro organizovani. Danas smo (svi) u DZ Palilula (Knez Danilova) baš pukli, a nije se činilo da će biti tako jutros po dolasku, najpre što sam očekivao mnogo više ljudi. Druga smena je bila ekspeditivnija. 

Edited by Ras
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...