Jump to content
IGNORED

Zaraženi forumaši protiv korone


BarryWhite

Recommended Posts

Ma njeni kad su dobili pozitivan test zena se odmah sutradan testirala i bila negativna. To me i buni.

 

edit: primio sam zeku pre 11 dana valjda ce to malo da pomogne.

Edited by nick1986
Link to comment

Jel pomaže jedan kinez išta? Žena kašljuca ceo dan, juče joj se spavalo danas joj se spavalo malo više nego obično. Nema druge simptome, test joj bio negativan. Bukvalno se molim. 

Link to comment
1 hour ago, Hermetico said:

Jel pomaže jedan kinez išta? Žena kašljuca ceo dan, juče joj se spavalo danas joj se spavalo malo više nego obično. Nema druge simptome, test joj bio negativan. Bukvalno se molim. 

Možda se prerano testirala. Otprilike 5 dana posle partnerovog pozitivnog testa ili sa pojavom simptoma izgleda da treba ići na test.

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, maheem said:

Možda se prerano testirala. Otprilike 5 dana posle partnerovog pozitivnog testa ili sa pojavom simptoma izgleda da treba ići na test.

Hvala Mahi. :) Testiraćemo je opet.

Link to comment
1 minute ago, harper said:

Moja kucna pomocnica fasovala a u cetvrtak mi je sredjivala gajbu. Za par dana cu znati da li Kinez radi ili ne radi.:sad:

a nije valjda upljuvala gajbu? nece bit nishta, radice kinez!

Link to comment
2 minutes ago, Milosh76 said:

Jel si dobio drugu dozu?

 

Jos pre mesec dana. Imam i antitela.:thumbup:

 

Just now, gospa buba said:

a nije valjda upljuvala gajbu? nece bit nishta, radice kinez!

 

Ma, ne brinem se ja odavno, kako bude bice. Jos od aprila prosle godine zauzeo sam poziciju da cu da uradim sve sto je do mene da ne fasujem virus ali da dalje od toga ne mogu da kontrolisem i da nema potrebe da se time bavim. Mislim, mogao sam i sam da cistim gajbu ali zeni treba taj novac i bilo mi je malo preterano da joj ga uskracujem zato sto previse zentam.

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, harper said:

 

Jos pre mesec dana. Imam i antitela.:thumbup:

 

 

Ma, ne brinem se ja odavno, kako bude bice. Jos od aprila prosle godine zauzeo sam poziciju da cu da uradim sve sto je do mene da ne fasujem virus ali da dalje od toga ne mogu da kontrolisem i da nema potrebe da se time bavim. Mislim, mogao sam i sam da cistim gajbu ali zeni treba taj novac i bilo mi je malo preterano da joj ga uskracujem zato sto previse zentam.

ja sam reshila da nece bit nishta. nemoj da me razocharash :hihi:

Edited by gospa buba
Link to comment
1 minute ago, gospa buba said:

ja sam reshila da nece bit nishta. nemoj da me razocharash :hihi:

 

Vas, gospo, nikad. Korona ce se slomiti na mom rezolutnom uverenju da vas ne smem razocarati.:D

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...