Jump to content
IGNORED

Zaraženi forumaši protiv korone


BarryWhite

Recommended Posts

Drži se. Kovid je 99/100. Dodji do terapije od stručnog lica. Privatno, državno nije bitno. Mislim da je dobro što je visoka temperatura. Organizam je dao odgovor na napad. Ipak, verujem da ti treba podrška u vidu hemomicina. Pij obavezno minimum dva litra vode. Linunade, supe, kompoti plus vitamini plus prepisana terapija. Za sedam dana si kao da nije bilo ničega.

  • +1 1
Link to comment
3 hours ago, dùda said:

Zašto se juri za test ?

Zar nije bitnije otići na pregled i po terapiju ?

 

Gde da ode? Ko ima temperaturu, ne puštaju ga u dom zdravlja već s vrata vraćaju i šalju da se ide u COVID amb.

Bar je tako bilo u julu kad sam ja bila bolesna.

  • +1 1
Link to comment

Ja i dalje bez temperature ali noćno preznajanje i onaj osecaj kao da me voz pregazio. Kašalj gotovo i da nemam, blagi bol u mišićima i ledjima. Za sada odlazem bilo kakvu akciju, možda su ovo ti blagi simptomi. 

Edited by Spirit
  • +1 2
Link to comment
1 hour ago, mraki said:

A pozitivan si ili samo sumnjaš na koronu?

Ipak sam išao do ambulante, i uprkos blagim simptomima, dobio sam uput za test i analizu krvi. Ujutro radim i jedno i drugo, rezultati sutra popodne pa ću videti šta dalje. Za sada od terapije samo suplementi
 

  • +1 3
Link to comment

Bio do Medigrup u Pariske komune, nema guzve za uzimanje brisa, mislim da i ne treba ni zakazivanje. Sve se zavrsi za 5 minuta, rezultat za 2h salju na mail.

U medicini rada ceka 20ak ljudi, pa sam resio da sacekam ovaj prvi rezultat, pa cu onda videti sta dalje.

Temperatura jutros 37.5 i malopre izmerena isto 37.5

Nema novih simptoma

Terapija 2 puta dnevno po

D vitamin
1gr C vitamina
imunoglukan
Cink
Cajevi, supa iz kesice, dosta vode, limunade, mandarine...

To sve po savetu kumove sestre koja je radiolog

  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...