Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2020/2021


W.F.C.

Recommended Posts

1 hour ago, Constantin said:

Radnički zaineteresovan da dovede na pozajmicu Valjiveća iz Zvezde, golmana iz Surdulice. 

? Ristić Kojić Ilić . . . Opet da ponovim nerazumno je razradjivati bilo kome igrača posebno na pozicijama gde imamo svoje talente. Dokle više. Razumno bi bilo da nam fali na poziciji golmana al ovako . . . 

Link to comment
1 minute ago, Gradina said:

 al ovako . . . 

....razigravamo golmana Zvezdi na kojem će oni da zarade. Uz "ogradu" da je Vasiljević naše dete i ko zna zbog čega je otišao od nas u Užice (a zna se vrv)...

Napravićemo, daleko ga bilo, od Kojića i Ilića "novog Vasiljevića"....uzgred, Vasiljević je odličan golman, ali....

 

P.S. Kakva je sudbina Petrovića, kad smo već kod golmana...

Link to comment
Just now, MaErAkLoIJA said:

Izgleda neko procenio da nam golmani nisu sazreli za prvog golmana...

Pitanje je ko je merodavan za tako nešto, jer nemamo sportskog  ni direktora ni kasvetnog radnika  u klubu. Zašto ne pustiti Kojića  na go, Ilića takodje. Da se ne zamlaćuje neko sa Evropom i dalje pitanje je. 

Link to comment
6 minutes ago, MaErAkLoIJA said:

Izgleda neko procenio da nam golmani nisu sazreli za prvog golmana...

A kad i kako da sazru ? Kod Recka ? Koja i Ilić su golmani sa cenom od 7 cifara u bliskoj budućnosti, međutim piljarska logika na delu im ne dozvoljava da stanu među stative.....dok ne napune 32 godine...izgleda.

Link to comment

To je najjaca pozicija godinama unazad u klubu, bilo ko da stane na gol od postojecih skidace zicere i spasavace nas, Vasiljevicu jeste mesto ovde, ali mi vec koji po redu prelazni rok radimo neozbiljno, umesto: dovesti samo neophodno, pustati mlade iz skole da igraju, ne juriti jebenu Evropu dok se ne stane na noge i ne sredi stadion, skola, uprava, sajt, marketing, mnogo toga...

Edited by W.F.C.
  • +1 1
Link to comment
24 minutes ago, MaErAkLoIJA said:

Izgleda neko procenio da nam golmani nisu sazreli za prvog golmana...

Taj ko procenjuje je lud i zalutao je u sport koji se zove fudbal. Taj igra fudbal  , to je poznato, ali na kladionici , a u fudbal se ič ne razume.Živi bili pa  videli , čitali

Link to comment
1 hour ago, Gradina said:

Taj ko procenjuje je lud i zalutao je u sport koji se zove fudbal. Taj igra fudbal  , to je poznato, ali na kladionici , a u fudbal se ič ne razume.Živi bili pa  videli , čitali

Ja sam ovo predvideo, znao sam ma koliko vi hvalili ove mlade. Jedino ce dobiti sansu ako ne dovedu nikog a Ristic polomi obe noge pupupu. Sa jednom bi bio u prednosti

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...