Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2020/2021


W.F.C.

Recommended Posts

13 minutes ago, Rumpelstiltskin said:

Kad se neki babangida zadnji put zapatio kod nas ?

Sent from my MI 6 using Tapatalk
 

Augusto Batioha 2014. Odigrao 15-ak utakmica za nas čini mi se.

  • +1 1
Link to comment
Ne mogu da otvorim link. Nije Trifunović što je igrao u Zvezdi i Vojvodini, već klinac, levo krilo.
 
Otvorih na kraju, pitanje se nije odnosilo na ovaj transfer, moja greška.
Da... da. Poprilično dobar. Nije baš klinac, ali daleko od toga da je star. Meni je pravo čudo kako nije imao veću minutažu u Radu.

Pričamo o Trifunoviću

Послато сa Huawei MATE P40 pro помоћу Тапатока

Link to comment
Da... da. Poprilično dobar. Nije baš klinac, ali daleko od toga da je star. Meni je pravo čudo kako nije imao veću minutažu u Radu.

Pričamo o Trifunoviću

Послато сa Huawei MATE P40 pro помоћу Тапатока

Možda mu loš menadžer [emoji23]

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

Link to comment
3 minutes ago, Gradina said:

https://sportske.net/vest/domaci-fudbal/mancester-siti-zavrsio-zanimljiv-transfer-zvezda-trlja-ruke-429769

Trlja ruke Zvezda trlja ruke Partizan trlja ruke Čukarički , verovatno će i Mladost Lučane a mi ? 

Mi nosimo rukavice

 

Kod nas se zna ko trlja ruke, a braća Ilić nemaju veze s Radnički, to je Gocijeva akvizicija. Znaš i sam kako to funkcioniše...slika i prilika je recimo priča oko Stojeva (2003). Bila je muka da iz OFK Radnički pređe u FK Radnički, ali je kasnije brže-bolje prosleđen Partizanu. Ko sad tu da "trlja ruke"....

Link to comment

Nije prosledjen. Klub očigledno nije ozbiljan. Na osnovu ne isplaćenih stipendija ( ugovor o stipendiji je obaveza obe strane ) dečko je dobio raskid   a menadzer mu je  potom realizovao  Partizan

Link to comment
15 minutes ago, Constantin said:

Kod nas se zna ko trlja ruke, a braća Ilić nemaju veze s Radnički, to je Gocijeva akvizicija. Znaš i sam kako to funkcioniše...slika i prilika je recimo priča oko Stojeva (2003). Bila je muka da iz OFK Radnički pređe u FK Radnički, ali je kasnije brže-bolje prosleđen Partizanu. Ko sad tu da "trlja ruke"....

Menadžer 😪🤗

  • +1 1
Link to comment
Kako je to Stojev brze bolje prosledjen Partizanu? 
Za nas sa jeftinijim ulaznicama, znacilo bi malo podrobnije objasnjenje
Stvar je samo u terminologiji...ništa neubičajeno kad su talenti i mladi igrači naše škole u pitanju.

Osim golmana Kojića i Ilića, evo sad i Ćirkovića nismo godinama izbacili neki extra talenat. Bilo je naznaka da bi neko od mladih igrača mogao nešto da napravi ali se uvek pravilo mesta za razne "Rašine" pulene, a ponekad i za "nečiju" decu. Mogli smo lako da ostanemo bez Ranđelovića ( nije jedini) tumbajući ga po nekim pozajmicama kao što smo ostali bez Konovalova npr.

Послато сa Huawei MATE P40 pro помоћу Тапатока

  • +1 2
Link to comment
1 hour ago, Dramoser said:

Kako je to Stojev brze bolje prosledjen Partizanu? 
Za nas sa jeftinijim ulaznicama, znacilo bi malo podrobnije objasnjenje

U ovo vreme si imao jeftiniju ulaznicu sad imaš V.I.P. :ziga:

 

Kaže "kucamo na vrata zaboravljenih asova".....Bauržan Turisbek, Gunkut Ozer, Ciao Sančez, Kojo Kankam ?

druga podvrsta: Ibrahim Gaj, Pavličić, Bajevski....dugačak niz.

čudna varijanta: Lazar Rosić, Frensis Kjeremeh, Milan Makarić, Milan Bojović

 

žimi Anid Travančić ako te lažem...na gomilu sas kuvara iz mirovnu misiju Gane u Ukrajini koji se slikao u trenerci Vlasine, a jedan mendjer pokušao da ga uvali...sreća pa sam tada bio vičan internetu, kao i mnogi ljudi koji prate i vole Radnički pa digoše frku kad Radan htede da dovede za sponzora lika koga pola Evrope i Sveta traži po poternici Interpola, zaboravih mu ime ali ima negde zabeleženo.....i zamalo Huawei Arena..zadnja dva slučaja nisu povezana.

 

P.S. Dodati "saopštenja" u kojima se pljuju igrači, naši, koji traže svoju zaradjenu platu sa bombastičnim naslovima "Volim Radnički do poslednjeg dinara".

 

spacer.png

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...