Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2020/2021


W.F.C.

Recommended Posts

Inače, ispalio si me....ponadao sam se da će Stanisavljević da se vrati...:kralj:  Juče gledam prozivku Napretka, javio se i Brzi, uredno na vreme, a ponadah se da bude bliže do kuću. Čak i Mrka...doduše kasni, imao je neku operaciju.

Link to comment
5 minutes ago, Constantin said:

Inače, ispalio si me....ponadao sam se da će Stanisavljević da se vrati...:kralj:  Juče gledam prozivku Napretka, javio se i Brzi, uredno na vreme, a ponadah se da bude bliže do kuću. Čak i Mrka...doduše kasni, imao je neku operaciju.

Toliko toga dobijam, čitam,pratim da otud i pogrešim. 

Izvinjavam se 

  • Hvala 1
Link to comment
42 minutes ago, Constantin said:

Inače, ispalio si me....ponadao sam se da će Stanisavljević da se vrati...:kralj:  Juče gledam prozivku Napretka, javio se i Brzi, uredno na vreme, a ponadah se da bude bliže do kuću. Čak i Mrka...doduše kasni, imao je neku operaciju.

Video sam da je free pa reko lepo bi bilo ali preko transfera pa mozda kasne sa uredjivanjem.

Mozda je nasa procena da imamo bolje od Brzog. Uzdaju se koliko vidim u Sljivica a ne znam ni da li ce Gacinovic da menja formaciju mada mislim da je i u Spartaku igrao 4-2-3-1 ili me pamcenje ne sluzi?!?!?!

Link to comment
2 hours ago, Boki Nis said:

Simic raskinuo ugovor sa zvezdom

samo kazem :)

 

Leg'o bi nam lepo ali em što ima jak CV ima jaku i platu. Bar je imao u Zvezdi, a ne verujem da bi mu Tončev dao ni pola od toga.

Link to comment
34 minutes ago, MaErAkLoIJA said:

Hajdin slobodan, dobro bi nam dosao ako ode Aksa

Levi je bek Hajdin  a Aksa desni. Ćirkovića ne bi dirao odličan je po levoj strani

Link to comment
Just now, Gradina said:

Levi je bek Hajdin  a Aksa desni. Ćirkovića ne bi dirao odličan je po levoj strani

U bre al sam ga permutovao. Igrao iznudjeno u Zvezdu na desnu stranu kad sam gledao tekmu pa sam pobrkao strane 😁

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, MaErAkLoIJA said:

U bre al sam ga permutovao. Igrao iznudjeno u Zvezdu na desnu stranu kad sam gledao tekmu pa sam pobrkao strane 😁

Inače ne treba nam ni jedan  vise promašaj Zvezdana Terzića .Jedini mi se Jirka dopao . Na početku kad je došao  trebalo mu je vremena da se  ubaci u ritam . To je uspeo vratiše ga i opet za malo da ga unazade . Sreća njegova brzo ode iz Zvezde. Sad taj Jirka treba da bude zahvalan nama  što se razigrao al mi od toga nemamo NIŠTA. Od Ćirka možemo  i te kako da imamo koristi i dobiti od Zvezdinih kombinacija  ne. 

  • +1 2
Link to comment
2 minutes ago, Gradina said:

Inače ne treba nam ni jedan  vise promašaj Zvezdana Terzića .Jedini mi se Jirka dopao . Na početku kad je došao  trebalo mu je vremena da se  ubaci u ritam . To je uspeo vratiše ga i opet za malo da ga unazade . Sreća njegova brzo ode iz Zvezde. Sad taj Jirka treba da bude zahvalan nama  što se razigrao al mi od toga nemamo NIŠTA. Od Ćirka možemo  i te kako da imamo koristi i dobiti od Zvezdinih kombinacija  ne. 

Ma Cirko treba da se zacementira. Nisam ni mislio levo nego rekose da ce Aksentije.

Hajdin je slobodan i kao takav da je desni bek bi po meni bio fino resenje. U Spartaku je bio bas dobar.

Moze i pozajmica ali da imamo na kraju neku novcanu korist. Recimo Pavkov i procenti od prodaje. Nista ne igra ali kod nas bi se razigrao.

Link to comment



Inače ne treba nam ni jedan  vise promašaj Zvezdana Terzića ....


Ne radi se o promašajima ili neka su promašaji, ali zna se gde se ti igrači razigravaju. Sada je pick Voša i takvi igrači se tamo usmeravaju dok čekaju transfer. Tako će i Simić. Mi smo imali svoju šansu, iskoristili koliko smo iskoristili i to nam je. Ta jedna sezona je bila naša....dobiješ trenera, sudije pa i igrače i cepaj.Jedne sezone je pomagan TSC, druge mi, sada Voša, dogodine možda Proleter, ko zna...To što čelni ljudi našeg kluba razmišljaju "samo za danas, a za sutra će vidimo" toj si je naš problem.

Hajdin je već odbio da igra "u seljački klub" tako da i kad bi nam doplatio dobio bi napušavanje od mene...da se ja pitam.

Послато сa Huawei MATE P40 pro помоћу Тапатока

  • +1 3
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...