Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2020/2021


W.F.C.

Recommended Posts

Nedostaje Cakijev gol iz Kruševca, kad je predriblao 7 igrača i golmana. To je posle onog gola makazicama. Pobedili smo tada 2:0 ali na videu piše da je bilo 1:1. Sitna tehnika koja... Sve u svemu, dobar posao napravljen ovim videom, s obzirom da znam koliko vremena traži da se sve ovo skroji, sve pohvale...

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, Constantin said:

Nedostaje Cakijev gol iz Kruševca, kad je predriblao 7 igrača i golmana. To je posle onog gola makazicama. Pobedili smo tada 2:0 ali na videu piše da je bilo 1:1. Sitna tehnika koja... Sve u svemu, dobar posao napravljen ovim videom, s obzirom da znam koliko vremena traži da se sve ovo skroji, sve pohvale...

pobedili smo 2-1 :)

ali svakako zasluzuje top 3 poziciju, maestralno

  • +1 1
Link to comment
pobedili smo 2-1 [emoji4]
ali svakako zasluzuje top 3 poziciju, maestralno
Jel tako beše ? Kad nas Boogi otrovao s tompus ?

Послато сa Huawei MATE P40 pro помоћу Тапатока

Link to comment
Jel tako beše ? Kad nas Boogi otrovao s tompus ?

Послато сa Huawei MATE P40 pro помоћу Тапатока
 
Ne, pomesao si. To je bilo Haska i Drina, Lalat incident, Boogie tompus i "kure b, nismo mi kriminalci, sto me zoves na Viber uz opasku - Pankov danas, nista !!

Ovo je sezonu pre, iz 1u2 [emoji6]

Link to comment
Ne, pomesao si. To je bilo Haska i Drina, Lalat incident, Boogie tompus i "kure b, nismo mi kriminalci, sto me zoves na Viber uz opasku - Pankov danas, nista !!

Ovo je sezonu pre, iz 1u2 [emoji6]

Šmercovanje....da sve si u pravu. Naravno, što se ovoga tiče...[emoji40]

Послато сa Huawei MATE P40 pro помоћу Тапатока

Link to comment

Pola golova u videu su Marjanovic - Arsic - Drincic. Dosta golova iz daljine, Mrka imao nekoliko bas lepih golova, ali za njega znamo da je klasa... Fale Haskicevi golovi, taj Cakijev iz KS svakako, dao je on bar 5,6 golova Napretku, posebno kod njih. Drag mi je Kolarevicev prvi na novom stadionu, Skuletin Zvezdi, ja volim kad se lopta od precke (ili jos bolje od golmana Napretka) odbije u gol :D Bilo je dobrog fuzbala.

 

Lep napravljeno bas, prelistana decenija, fali Evropa, cetvrti gol protiv Gzire je vrh.

 

 

Edited by W.F.C.
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...