Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2020/2021


W.F.C.

Recommended Posts

5 minutes ago, W.F.C. said:

Sta mislite od polusezonu, sta vam se svidja a sta ne, dokle mozemo do kraja... cita mi se neki carsaf ovih dana, red je :D

Za carsaf treba da budes motivisan 😁

Link to comment

Treba nam probojno krilo, bilo nov igrac ili osposobljen neki od nasih ako iko ima kvalitet. Centarfor ala Haskic al tu mnogo hocu. I jedan da poveze igru ala Marjanovic / Drincic fazon. Sve ostalo ce da legne.

Aaaaa daaaaaaaaa 😁 Golman pod hitno !!!

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, MaErAkLoIJA said:

Treba nam probojno krilo, bilo nov igrac ili osposobljen neki od nasih ako iko ima kvalitet. Centarfor ala Haskic al tu mnogo hocu. I jedan da poveze igru ala Marjanovic / Drincic fazon. Sve ostalo ce da legne.

Aaaaa daaaaaaaaa 😁 Golman pod hitno !!!

Izvini a sta fali Koji golmanu.Bolji je od Ristica i treba da brani.Zasto da gura drugi ugovor ako ne brani???

  • +1 1
Link to comment

 

42 minutes ago, Gradina said:

Izvini a sta fali Koji golmanu.Bolji je od Ristica i treba da brani.Zasto da gura drugi ugovor ako ne brani???

Pa neka ga, neko treba da oceni da moze i da bude odgovoran za tu odluku.Ja ne znam kakav je jer sam gledao jednu i po utakmicu.

Link to comment
Izvini a sta fali Koji golmanu.Bolji je od Ristica i treba da brani.Zasto da gura drugi ugovor ako ne brani???
E jes ...kako da ne. Bolji... Koji nedostaje iskustvo, a steći će ga tako što će biti na golu. Borivoju vreme prolazi i trebamo da se oslonimo, pa čak ako nešto treba i da žrtvujemo, zarad dva odlična golmana, mlada, koja imamo. To su Kojić i Ilić...pitanje je vremena kada će možda čak i Ilić dobiti prednost ispred Koje, ali svakako nam ne trebaju penzosi, pa makar i bili kao vino. Ako Kine oće da ostane i dalje da radi sa gošama, onda Borivoju ponuditi rad i trening sa mladim golmanima...ako neće, hvala Borivoje i dovidjenja. Naravno, uvek je tu, ako treba da uskoči, ali i to vreme lagano prolazi. Koja i Ilić su golmani reprezentativnog kalibra i to ne smemo da ispustimo...izgubiće strpljenje i otići će.
 
Treba nam "izvesna' rekonstrukcija tima, a o tome sam već pisao i takodje po pozicijama sam naveo.
 
Ima tu neka gomila igrača, koja su došla u prošlom roku, i koji nisu dobili šansu. Neki su, a svi znamo koji su, forsirani i ubacivani, ali ne duže od 5-6 minuta, verovatno je to stvar poverenja trenera jbg ali onog što rekoše da je Novi Čumić, čini mi se, ne vidomo...treba da se vidi šta vredi od njih i da napravimo mesta za nekoga ko će biti svrsishodan...
 
Videh danas da je i Dušanić bio na klupi i baš sam se obradovao....ima tu po Nišu još što-šta da se probere, ne mnogo, ali ima dovoljno. Koj će mi qratz Raša Bebić da mi dovodi igrače i da me nervira po fb...
 
Umemo i mi da navatamo migranti i oni YouTube centarfora....
 
I da se Tončev ne zajebava s treneri više...kom se sviđao Đumi-sviđao, ovaj je pet klase bolji. Ovaj je bolji i od Lalata i mnogo mi je drago što je završio kod nas. Ne znam šta mu bi, ali bi ga trebalo zadržati i ne zajebava ti se....kad pomislim i setim se ko je sve sedeo na klupi, tipa Recka...mooda mi se naježe. Malko treba da se sipa brom u čaj pojedincima u FK..
 

  • +1 1
Link to comment

Sve ste lepo reki i za trenera i za igrače... Borivoja razapinju nešto svi, ali po meni, osim što bi mogao da oladi malo sa seljakanjem, opšte gledano je i dalje OK golman. Traku mu ne bi dao svakako. Par puta nas i vadio iz go*na ove a i one sezone sa Lalatom... al što kažete, možemo mi i bolje... neko je doveo Acu onomad niotkuda, pa je super ispalo.. možda sad može iz naftalina da se izvuče neki Čupić npr ili neko sličan?

 

Neko je napisao da je Mare sporCki direktor oteran itd... čije će sad igrače da valjamo? Nemoj Raša da nas opravlja, onaj je slučaj za posmatranje.. :isuse:

 

Nadam se da neće biti mnogo odlazaka, pa valja napraviti samo dopunsku selekciju, a ne skroz novu po 1000 put ove sezone, jer nije tim loš.. 

P.S gledajući kako jedna Vojvodina koja je bajagi godinama bila za nas pojam u pogledu novca prolazi ove godine, verujem da možemo i od njih (i 80% ostalih raspalih klubova) bolje igrače da privučemo na polusezoni.. 4.to mesto nije uopšte daleko, ako se Ivica da malo u pamet i odradi se OK polusezona, može da se napadne to mesto za Liga Konferenciju

  • +1 1
Link to comment

Konstantine da ne lepim ceo cilim, stvarno mislis da je ovaj trener toliko dobar??? Lepo on vodio Spartak ali ovaj sada trener vodi bolje po rezultatima.

Da li ga cenis po reakciji igraca, struke ili je tvoje licno mislienje? Mislim stvarno bih voleo da je tako ali cisto me zanima otkud ti ispade ta tvrdnja?

Link to comment
50 minutes ago, MaErAkLoIJA said:

Konstantine da ne lepim ceo cilim, stvarno mislis da je ovaj trener toliko dobar??? Lepo on vodio Spartak ali ovaj sada trener vodi bolje po rezultatima.

Da li ga cenis po reakciji igraca, struke ili je tvoje licno mislienje? Mislim stvarno bih voleo da je tako ali cisto me zanima otkud ti ispade ta tvrdnja?

Ma ja to onako, proizvoljno....nije da Buač ima bolje rezultate, ipak je Gaćinović izbacio jednu Spartu i spletom nesrećnih okolnosti ispao od Bronbija. Još sa kakvim budžetom. Možda je malo "mekan" u odnosu na Lalata, apropo motivacije, ali deluje mi nekako zdravo, staloženo....zamisli da on ima Drinču, Lakija, Čumu, Hasku, Saleta (koji trune sada ukod Čarapama)...sigurno sam zaboravio nekog.

Link to comment

Meni stvarno zao sto Brzi nije se vratio, nisam ispratio da li je igrao u Krusevcu, znam da ga je licno Plavi Stevanovic zvao tamo. Malo, malo nam treba, videcemo. Za Evropu se ne nadam, opstajemo najverovatnije, ali treba nam ozbiljniji fudbal. Previse je nedorecena igra vec godinu ipo. Pobedis Partizan, izgubis 4 zaredom, dobijes 3 zaredom... Ne znam. 

  • +1 1
Link to comment
11 minutes ago, W.F.C. said:

Meni stvarno zao sto Brzi nije se vratio, nisam ispratio da li je igrao u Krusevcu, znam da ga je licno Plavi Stevanovic zvao tamo.

Igrao je danas...naravno, sve polazi od njega, plus prekidi....nego nisi mogao ni da vidiš na onoj odvratnoj beogradskoj sportskoj TV u tzv multi-prenosu...15 sekundi na stadionu van Be-ge, a Partizan na oba kanala. I komentator je više puta ponovio da je utakmica nezanimljiva i da se odbrambeni igrači Mladosti ponašaju ležerno....a pršti u Palanci, Kruševcu, Užicu...no nema veze...Sale je mogao kod nas, bio je slobodan, ali slab je "pregovarač"...

 

  • +1 1
Link to comment

Gavric, jos jedno krilo, Koja i Ilic na golu jer se ovaj seljaci, centarfor koji nije penzioner, i vezni, vezni, vezni... I manje kladjenja i manje gluposti. I dobar prelazni rok. Mnogo ocu, znam... 

  • +1 2
Link to comment

Светли фонтана к'о трепетљике на Чаир. Европа никад ближа, Пикси у комшилук, ма шизење...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...