Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2020/21


shimpr

Recommended Posts

Just now, Dankan Ajdaho said:

 

Daj mi ovo obrazloži, čime je to Mika® zaslužio da odigra četvrtu, a ovaj ne?

Nije ni bio blizu da da kos za tih 8 minuta na terenu.

 

Nista to ne govori u prilog Miki, niti Jankovicu, samo kazem da nije greska bila danas drzati Mozlija na klupi. Mika je nov, sasvim je u redu ako je doveden da mu se da prilika. Taj ko ga je doveo ce posle da polaze racune (xaxaxa) za svoju odluku - u principu tako ide. 

Link to comment

Da mu da priliku u poslednjoj četvrtini, novom, neuklopljenom igraču, a da jednog od tri ključna igrača od proše sezone (ostala dvojica su bili Volden i Jaramaz) ostavi da ladi jajca na klupi? Usput, Mika je ofanzivna zver pa se očekivalo da natrpa protivnika?

 

 

Link to comment
13 minutes ago, pacey defender said:

Nije ni bio blizu da da kos za tih 8 minuta na terenu.

 

Nista to ne govori u prilog Miki, niti Jankovicu, samo kazem da nije greska bila danas drzati Mozlija na klupi. Mika je nov, sasvim je u redu ako je doveden da mu se da prilika. Taj ko ga je doveo ce posle da polaze racune (xaxaxa) za svoju odluku - u principu tako ide. 

 

Sutnuo je jednu loptu za to vreme. Neposredno pre nego sto je poslednji put zamenjen asistirao je Tomasu iz short rolla. Na kraju, u situaciji kad odbrana ne moze da odbrani jedan napad, nema razloga da ne das koji minut najboljem defanzivnom centru, pogotovo kad ti preostale dve petice izgledaju onako.

Link to comment

Nemam živaca da čitam sve, zato samo presuda - 100% Šćepanovićev poraz

 

 

(da, baš sam pametan, otkrio sam toplu vodu i sl. - ali učinilo mi se iz posljednja dva-tri posta da se o tome razgovara)

  • +1 1
Link to comment
10 minutes ago, Pantelija jr said:

Nemam živaca da čitam sve, zato samo presuda - 100% Šćepanovićev poraz

 

 

(da, baš sam pametan, otkrio sam toplu vodu i sl. - ali učinilo mi se iz posljednja dva-tri posta da se o tome razgovara)

Da.Šćepanovićev poraz apsolutno.

 

Uopšte suđenje nije bilo tako loše kako se priča.

Link to comment

ocekivao sam dobar borac

ovo je njihova igra 1/1

ali bas ovako da to izgleda valjda niko nije ocekivao, mada je parizan los, mislim da su potcenili borac

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...