Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2020/21


shimpr

Recommended Posts

Mi smo prestali da igramo kada smo otisli na 15 razlike. I moze sad Scepa nakon tekme da prica da se igra svih 40 minuta, nije nista ucinio da spreci preokret..

Link to comment
2 minutes ago, Mark Rothko said:

Jaramazov faul na centru je posebna priča. Užas.

 

I taj faul je sviranje kurcu. Dabogda ga je i dodirnuo.

 

Sviras taj minimalan kontakt (ako i toliko) na  pola terena i onda pustis sekiru na sutu.

 

Inace, lepo su se videle mane CMM u drugom poluvremenu. Glavni bek s kog pomazu, daju mu tri metra prostora i on ni ne pomislja da potegne.

Link to comment

Zabolela me glava od ove utakmice a jos, najblaze receno, nisam navijac Partizana. Sudije su pogurale Huventud onako starinski ali mislim da je klupa Partizana izgubila utakmicu. Poslednja cetvrtina se igrala kao da je Scepanovic vec upisao pobedu, drugacije je tesko objasniti ovakve rotacije u zavrsnici utakmice.

Link to comment

Ma, mozemo da seremo na sudije koliko hocemo, omasili smo deset bacanja i imali tri otvorene trojke (Tomas, Jaramaz, Trifa) u trenucima kad se lomila utakmica. Da ne pricam o tome da nije trebalo uopste da se lomi utakmica.

 

Od Stefana Jankovica je kosarka digla ruke, Nikola nas je vratio u igru u prvom, ali je nedovoljno konstantan, u stanju je da iscacka loptu izmedju tri zelena igraca ali onda i da mu je sa glave skine ono dete Dimitrijevic. O Miki bukvalno jednu dobru rec nemam da kazem, a brat Mozli je igrao najmanje od sve trojice.

 

Trifu nesto preseklo kad je isao na ono kucanje, valjda nije nista ozbiljno.

Link to comment

Janković je loš, ali mnogo gori defanzivac od njega je Tomas. On čovek nijednu rotaciju sa strane pomoći ne uradi kvalitetno, još smo i izbegli par otvorenih šuteva za 3 preko njegove pomoći. Tomićev zicer na kraju na asistenciju Ribasa takođe došao sa njegove pomoći itd itd

  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, goofs said:

Ma, mozemo da seremo na sudije koliko hocemo, omasili smo deset bacanja i imali tri otvorene trojke (Tomas, Jaramaz, Trifa) u trenucima kad se lomila utakmica. Da ne pricam o tome da nije trebalo uopste da se lomi utakmica.

 

Te dve stvari, jadno sudjenje i losa igra Partizana kad je trebalo zavrsiti utakmicu, ne iskljucuju jedna drugu. Ako biramo teme posle ove utakmice, why not both?

  • +1 1
Link to comment

Naravno da možemo da pričamo o suđenju. Mozliju su dunuli 2 faula u prvom, onaj u napadu totalno izmišljen, drugi sumnjiv takođe. Sviraju dangubiću treći ispod koša u momentu šuta, napad pre toga tomić napravi isti takav faul, nisu mu svirali naravno a treći bi bio u tom momentu. Rašonov faul u napadu u onoj kontri na cik cak koraku je jedan od smešnijih. I to je sve bilo u prvom poluvremenu pre nego što su otvoreno počeli da izmišljaju gluposti na bacakanja ovih cigana. Ne znam za faul Jaramaza koji juri igrača kao Ribasa na pola terena čisto da kruniše svoju briljantnu partiju ali faul na Miki je bio više nego očigledan. Jebiga, čovek ubaci 2 bacanja i sad pričamo o pobedi. 

Link to comment
37 minutes ago, J.R. Cash said:

 

I taj faul je sviranje kurcu. Dabogda ga je i dodirnuo.

 

Sviras taj minimalan kontakt (ako i toliko) na  pola terena i onda pustis sekiru na sutu.

 

Inace, lepo su se videle mane CMM u drugom poluvremenu. Glavni bek s kog pomazu, daju mu tri metra prostora i on ni ne pomislja da potegne.

 

Generalno ste drvena ekipa, osim Pejdža nema dobrog šutera.  To bi Trinki utegao i dobijao ovakve utakmice na suv kvalitet, Šćepa će se mučiti da odavde iscedi ono najbolje.

Link to comment

U jednom momentu igrač koji je čuvao Dimitrijevića zatvara ga levo i usmerava na Stefana Jankovića. Janković to uopšte ne konstatuje i prati negde izvan rekieta svog igrača. Dimitrijević kraće u desno sam kao duh i polaže. 

To, ono zagrađivanje Nikole Jankovića kada se spusti skoro u čučanj pa mu isti ovaj Dimitrijević skine loptu sa glave, Jaramazov nenormalan faul na centru i nekoliko nerazumnih odluka sudija... e to su stvari koje su gurnule Huventud do pobede.

Da, i Šćepa koji nije uspeo da zaustavi pad, možda da pokuša sa Gordom i CMM zajedno, više koristi Mozlija i Dangubića na kraju, makar u odbrani.

Inače, od 14 izgubljenih lopti 9 su izgubili visoki igrači.

 

Link to comment

Vidi se da je korona unazadila kosarku, igraci tek treba da se vrate u igru. Govorim generalno, nista na racun jednog ili drugog tima. No, rutineri su u prednosti. Npr, nisu mi se svidele neke odluke Mekintajera na utakmici, iako ima dobar pregled i skil. 

 

Mozli u ovoj utakmici nije dao povoda da se naigra, jedino na reputaciju je mogao da zasluzi minute na kraju utakmice. 

 

 

Premalo minuta Dangubica u 4/4. 

 

 

Bilo bi dobro da Mika ne postane novi Parahuski.

Link to comment
46 minutes ago, pacey defender said:

Vidi se da je korona unazadila kosarku, igraci tek treba da se vrate u igru. Govorim generalno, nista na racun jednog ili drugog tima. No, rutineri su u prednosti. Npr, nisu mi se svidele neke odluke Mekintajera na utakmici, iako ima dobar pregled i skil. 

 

Mozli u ovoj utakmici nije dao povoda da se naigra, jedino na reputaciju je mogao da zasluzi minute na kraju utakmice. 

 

 

Premalo minuta Dangubica u 4/4. 

 

 

Bilo bi dobro da Mika ne postane novi Parahuski.

 

Daj mi ovo obrazloži, čime je to Mika® zaslužio da odigra četvrtu, a ovaj ne?

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...