Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2020/21


Ros

Recommended Posts

deluje da teri u napadu moze samo iz la-up, doduse deluje i da bi u svakom napadu mogli i da ga odigramo.. videcmo kako ce to biti protiv sidrasa, doduse nema ni puno ekipa sa sidrasima..

roch nie sporan, ako se bude igralo dalje, svakako ce mu biti ugovor produzen..

po minutazi, delue da bi u slucaju dolaska o`brayanta reath bio visak, a da bi sa mjk-om igrao kao opcijom za treceg centra..

no, bumo vidli..:fantom:

Edited by Shaq
Link to comment

Kolilko skace ovaj Teri, jebo te, mislim da nismo nikada imali igraca s ovolikim odrazom. Ni blizu. Roc odmah krenuo da objasnjava u stilu "vi cete meni dva meseca ugovor". Zato cuvene domace igrace koje treba stititi od zlih stranaca zabole za utakmicu. Simonovic jedini ne igra odbranu, Dobric se folira da je igra, Kuzmic jos nije ustao iz kreveta.

 

Deset razlike nije lose, imajuci u vidu da nam je samo Hordov ukrao pet. Ona odluka da se ponisti Rocestijeva trojka, i to posle gledanja snimka, je WTF, a odmah je to ukrasio na drugoj strani svirajuci faul na Vajthedu u poslednjoj sekundi koji je jedino mogao da svira kao faul u napadu.

Link to comment
1 minute ago, Shaq said:

deluje da teri u napadu moze samo iz la-up, doduse deluje i da bi u svakom napadu mogli i da ga odigramo.. videcmo kako ce to biti protiv sidrasa, doduse nema ni puno ekipa sa sidrasima..

roch nie sporan, ako se bude igralo dalje, svakako ce mu biti ugovor produzen..

po minutazi, delue da bi u slucaju dolaska o`brayanta reath bio visak, a da bi sa mjk-om igrao kao opcijom za treceg centra..

no, bumo vidli..:fantom:

 

Teri nam u napadu treba samo da postavlja blokove i zatrcava se na kos a kad krene na kos moras da ga ispratis jer ako ga pustis da skoci nema odbrane od lob pasa, pa nece biti igrac manje u napadu. Mnogo je bolja vest to da je zaista odlican u odbrani pika.

Link to comment

Uzgred, Mornar je jako dobra ekipa. Ne znam kako je Pavicevic uspeo da ubedi Pulena da igra i odbranu ali nisu oni losi ni na svojoj polovini terena koliko sam mislio da ce biti. Videcemo do kraja kako ce da guraju jer mi obicno drzimo intenzitet svih 40 minuta, ako ostanu u nekakvom egalu to ce znaciti i da su spremni da peglaju od pocetka do kraja.

Link to comment
7 minutes ago, Ros said:

ovi su u top 4 lige :ziga:

 

Top 5, oni su jaki u uslovima revijalnog igranja bez odbrana, tada se raspucaju, kada naiđu na tvrdo nemoćni su. Realno su Cedelimpija, Budućnost i Partizan jači od njih.

Roč i Teri se već uklopili, valjda će i Džoni. 

 

Link to comment
20 minutes ago, Ros said:

ovi su u top 4 lige :ziga:

 

Mornar je zajebaniji od ovoga kako su izgledali veceras, tri puta smo pomislili na trenutak da smo zavrsili posao i tri puta su nam za minut napravili 8:0. Prosto smo fizicki prejaki za ovu ligu i imamo dugacak tim u kojem svih 12 igraca ima svoju ulogu, 40 minuta kosarke u nasem ritmu je previse za bilo koji tim ABA lige, osim verovatno za Buducnost i Partizan. Zavrsili smo mec garbage petorkom Hol, Lazic, Dobric, Simonovic, Rit koja u ABA ligi moze da drzi rezultat protiv bilo koje ekipe a nasla se na terenu kako bismo odmorili startere. Videcemo vec u cetvrtak koliko zapravo mozemo.

Edited by harper
Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...