Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2020/21


Ros

Recommended Posts

Treba reći i da je Deda nestao u drugom poluvremenu. Kao da su ga drogirali.

 

Branko Lazić je dušu dao za ovakve tekme. I kod Tomića ih je u finalu ovako udavio.

Link to comment
Just now, Wilde said:

Prizor utakmice: drugo poluvreme, vučemo kontru po levoj strani, Simon na 45 s desne ali taktički zastaje dva koraka od linije za tri da slučajno ne bi došao u nepriliku da ostane sam na otvorenom šutu.

 

Legenda je u statistici imao 2 afirmativna parametra - 2 iznuđena faula u napadu od kojih verovatno nijedan nije bio.

Link to comment
1 minute ago, kralj said:

 

Legenda je u statistici imao 2 afirmativna parametra - 2 iznuđena faula u napadu od kojih verovatno nijedan nije bio.

 

To stoji, samo preskupo je plaćeno.

 

Jbt, imali smo 18 ofanzivnih skokova. U drugoj samo malo šut da se otvori, ovo kamenovanje obruča večeras je bilo jezivo.

Link to comment
14 minutes ago, kralj said:

Pa sam je bio.

 

I promašio. U tim situacijama, bolje da je išao do kraja, eventualno izvukao faul, bacanja, znalo se da će promašiti. A i bila je početna faza napada, mogao je potrošiti još tipa 10 sekundi. Poslednji minut je bio u toku.

Dobrić kralj, ko ga opsuje ikad više, da bog da nikad titule više ne video. :D

  • +1 1
Link to comment

Sudjenje prilicno korektno, ovo Lojdovo na Ivanovicu je 50-50 za namernu, ali je isto mogla namerna da bude kada je Kobs udario Lazica

Link to comment

Bilo je ispod 10 sekundi do kraja napada. Plus je, hteo - ne hteo odradio dobar tajm menadzment jer je ostalo 30-ak sekundi do kraja.

 

Ovaj tim prosto nema bolju opciju od samog Lojda na 3. U meri da je za neverovanje da mu se to spočitava. 

  • +1 1
Link to comment

Kako umemo da zaseremo, veceras smo malo gache isprljali, nego mogu li oni jos dva puta da odigraju ovako lose, a i Hall bi mogao poneku da ubode, skupila se jajca nema ih nigde, inace van toga sasvim solidan za promenu.

Cak i preparirani Kuzmic je nesto odigrao veceras

Link to comment

Dobra je utakmica bila. Odigrali smo bas dobru odbranu na spoljnoj liniji Buducnosti. Kada im ustopujes Kobsa, dosta toga stane kod njih. Rid nas je trpao bas muski, ali mislim a je Radonja donekle namerno sve karte bacio na spoljnu liniju i da nije pogresio. Malo se otrgao Dzoni Ivanovic u poslednjoj cetvrtini, ali dobro je bilo sve u svemu. 

 

Onaj trenutak kada je Kobs dobio faul za 3 penala a kada je odvalio Dobrica laktom u glavu moze biti vrlo intresantan za nastavak serije. On je tad nezgodno pao, pa je cak morao i da izadje. Fizio ga je masirao, prskao, posle se vratio, ali u vise navrata je opet sepao i hvatao se za ledja. Videcemo sta ce biti kad se ohladi... 

 

MJK je bio na klupi, nije ulazio, moguce da ce on igrati u utorak, a i Volden ce biti na klupi (danas bio u trenerci).

 

Dobric danas junak utakmice. Ko bi rekao posle onog wtf poteza u prvom poluvremenu kad im je umesto nas kontre poklonio lagan kos... i to prakticno bez suta za 3 (svega 2 trojke u 23 poena)...

 

Druga ce da bude isto ovako napeta, nadam se sa istim ishodom. Ako odemo sa 2-0 u Pg, opasan bi to posao bio...

  • +1 2
Link to comment

Ja sam pitao MJKa juče hoće li igrati. Pa mi kaže "Nisam siguran", pa je onda dodao da verovatno neće igrati.

To je bilo za ovu utakmicu, tako da bi bi sledeću sigurno mogao.

 

Sreo sam ga u parkiću gde je šetao dete. :)

Link to comment

Možda mu je vreme za šah u parkiću, i Simonu isto.

Hol odličan, jeste bacio mnogo cigli ali u ovom timu on je realno jedini organizator. Radonji na dušu zašto ga je toliko drkao tokom sezone, u par navrata vadio posle prve greške kao nekog juniora pa nije ni čudo da je ovaj delovao pogubljeno. Od početka pričam da on uopšte nije loš igrač. Danas imao najveći +/-

 

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...