Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2020/21


Ros

Recommended Posts

10 minutes ago, levi said:

ako bi sad vratili Radanova na fabrička podešavanja to bi tek bio zločin, to ne bi moglo da se oprosti nikome pa ni Radonji

nece se to desiti

ne zbog samog radanova, nego zbog ekipe i onog sto joj moze doneti ako se nastavi razvijati

Link to comment

Zašto se spominje šilbovanje Hall-a? Kolom je zamena za Ročestija. Ja vidim Hall-a zapravo kao prvog pleja i u tome je bolji od Volden koji je po meni pre dvojka..

Link to comment
20 minutes ago, assignment said:

Zašto se spominje šilbovanje Hall-a? Kolom je zamena za Ročestija. Ja vidim Hall-a zapravo kao prvog pleja i u tome je bolji od Volden koji je po meni pre dvojka..

 

Pa npr. zato sto nije ulazio u igru protiv Reala, a protiv Valensije je dobio simbolicnih par minuta. Ocito je precrtan, da li zbog hronicnih problema s povredom ili prosto Radonjic nije zadovoljan, pojma nemam. Vec dugo mu najavljuju zamenu na rsb, a valjda se sad uslo i u pregovore s nekim, trebalo bi narednih dana da padne potpis.

 

Izvesno je da ce se minutaza Dobrica, Lazica i Radanova znacajno smanjiti.

Link to comment
20 hours ago, pbg12345 said:

moze se zvezda voleti i bez da se brani neodbranjivo ili da se pravimo blesavi kad nasi fauliraju, a skicimo na sudije kad se subjektivnom navijackom oku   ucini da nas kradu

 

 

Moze, kao sto moze i da se ne trazi dlaka u jajetu za svaku sitnicu, samo da se nesto "dokaze". Da je onaj faul napravio npr. Radanov, pola branitelja pravde i istine bi se cudili sto je sviran nesportski faul. Ovako, posto je Lazic, to je sigurno namerno... Iskreno, ja ne mislim da je namerno, jer se okretao ka Rudiju i stao je kad je video da je ovaj vec iznad njega, al nit je to bitno nit je vazno. Svirana nesportska, Zvezda pobedila, teraj dalje. 

 

Sto se kradja i "kradja" tice, mislim da je Zvezda ove godine samo jednom pokradena i to brutalno, a to bi protiv Olimpijakosa. Sve ostalo je bio ok, uz po neku gresku na ovu ili onu stranu. 

 

 

  • +1 1
Link to comment
57 minutes ago, FPLS said:

 

Pa npr. zato sto nije ulazio u igru protiv Reala, a protiv Valensije je dobio simbolicnih par minuta. Ocito je precrtan, da li zbog hronicnih problema s povredom ili prosto Radonjic nije zadovoljan, pojma nemam. Vec dugo mu najavljuju zamenu na rsb, a valjda se sad uslo i u pregovore s nekim, trebalo bi narednih dana da padne potpis.

 

Izvesno je da ce se minutaza Dobrica, Lazica i Radanova znacajno smanjiti.

 

ima jos prilicno utakmica da se igra. ne verujem da ce dr ra da zacementira 12 igraca i da ostane pri tome. 

Link to comment

rutisnka pobeda protiv reala, ocekivano ako mene pitate..:fantom:

iapk mene vise brine, sto je hall nedefenisian, sto nidje zamene na vidiku(a kako biraju zamene, ne znam dal je to dobro ili lose).. ni colon ni noko nisu videli terena 6+ meseci, i kad vec njega spomenuh, i to je veliki upitnik, kad ce noko i sto je potpisivan igrac koji formu nece uhvatiti jos 6 meseci..

Link to comment
22 minutes ago, Nikodije said:

mislim da je potpisan i za sledecu sezonu. ili ne?

 

Ako misliš na Hall-a, mislim da su u pravu, na dve godine je potpisao... 

Link to comment
Nije, ipak je do kraja sezone. Potpuna glupost.
Zar nije 1 plus 1 uslovno? Nešto kao garancija i za nas baš zbog ozbiljnih problema koje je imao.

Послато са Redmi Note 8T помоћу Тапатока

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...