Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2020/21


Ros

Recommended Posts

mislim ne da je nesportska nego je verovatno za suspenziju. ja nisam video u prenosu, ali se ovde jasno vidi da ga namerno overava kukom. i to igraca koji ima istoriju povreda ledja. jebiga, igraci moraju da se stite. dansver peskace tarabu pa preskace, ali ovde je u pravu i nema sta da se raspravlja. 

Edited by Joe D
Link to comment

Али како смо ушли у четврту да Реал три минута није дао кош а ми дали типа четири а ниједан из игре ... Радоњизам из бек бејби! :wub:

  • +1 2
Link to comment
26 minutes ago, Cane Vukic Prebranac said:

Али како смо ушли у четврту да Реал три минута није дао кош а ми дали типа четири а ниједан из игре ... Радоњизам из бек бејби! :wub:

 

klasičan Radonjizam gore pored aut linije u poslednjoj odbrani

 

https://www.youtube.com/watch?t=169&v=pRJeATPTwvU&feature=youtu.be

 

 

  • Wub 1
  • Haha 1
Link to comment
41 minutes ago, Joe D said:

mislim ne da je nesportska nego je verovatno za suspenziju. ja nisam video u prenosu, ali se ovde jasno vidi da ga namerno overava kukom. i to igraca koji ima istoriju povreda ledja. jebiga, igraci moraju da se stite. dansver peskace tarabu pa preskace, ali ovde je u pravu i nema sta da se raspravlja. 

 

Jeste, mislim da se ovaj ugao nije puštao na tekmi, ali iz ovog jasno se vidi da ga je natakao. 
 

Link to comment
2 hours ago, Joe D said:

mislim ne da je nesportska nego je verovatno za suspenziju. ja nisam video u prenosu, ali se ovde jasno vidi da ga namerno overava kukom. i to igraca koji ima istoriju povreda ledja. jebiga, igraci moraju da se stite. dansver peskace tarabu pa preskace, ali ovde je u pravu i nema sta da se raspravlja. 

čekaj, sad ili troluješ ili sprdaš dansvera, nema trećeg. da u sportu koji se zove košarka neko brani odluku da neko dosudi da je ovo nesportska je najblaže rečeno sprdnja...
 

izvini, sad sam tek uzeo u obzir i da spominješ istoriju povreda ledja koje sudije treba da uzmu u obzir kad odlučuju, definitivno se sprdaš, izvini.

Edited by Nikola77
Link to comment
8 minutes ago, Nikola77 said:

čekaj, sad ili troluješ ili sprdaš dansvera, nema trećeg. da u sportu koji se zove košarka neko brani odluku da neko dosudi da je ovo nesportska je najblaže rečeno sprdnja...
 

izvini, sad sam tek uzeo u obzir i da spominješ istoriju povreda ledja koje sudije treba da uzmu u obzir kad odlučuju, definitivno se sprdaš, izvini.

skrljao ga je nameno i povredio ga. sta treba jos da bi se u sportu poznatijem kao kosarka svirao nespotski faul?

Link to comment

pri tome, ako već treba uzeti (a ne treba) nekakvu istoriju u obzir prilikom odlučivanja, nesportska može samo da se dosudi u korist čoveka a ne u korist nekoga ko se zove rudi-najvećaljigaifolirantuistorijikošarke-fernandez

Link to comment
14 minutes ago, Moća said:

Ja mislim da je nameran faul, namazan je Lazic i sacekao ga je taman kako treba da se ovaj izlomi.

ok, ako je namazanost faktor koji se uzima u obzir, koji je onda udeo namazonsti rudija u odluci sudija da dosude nesportsku u napadu?!?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...