Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2020/21


Ros

Recommended Posts

Ja Lazića organski ne podnosim od kada je branio Filipa i drakao patku nad gledaocima u hali. Igrački je pre 3-4 godine bio dobar defanzivac, svaki poen u napadu je poklon sa neba. Što se mene tiče mogao bi sutra kod svog drugara u Zeleznik... 

Edited by assignment
Link to comment
2 minutes ago, assignment said:

Ja Lazića organski ne podnosim od kada je branio Filipa i drakao patku nad gledaocima u hali. Igrački je pre 3-4 godine bio dobar defanzivac, svaki poen u napadu je poklon sa neba. Što se mene tiče mogao bi sutra kod svog drugara u Zeleznik... 

 

mozda liga pomogne pa ga posalju mesec dva tri na hladjenj 

Link to comment

Meni je mnogo porastao u ocima kad je zastitio saigraca od polusveta, isto kao sto je povukao tim u svlacionicu kad su poceli da vredjaju Omica.
Ocigledno lojalan covek i neko koga zelis za prijatelja. Uostalom nije dzaba kapiten tolike godine i nije dzaba omiljen medju svim bivsim igracima.

  • +1 1
Link to comment
4 hours ago, Moća said:

Ali kako smo taktički neutralisali Tavaresa je za svaku pohvalu.

 

Dzaba se trudis. Vaznije je dokazati da je lazic namerno skrsio Rudija, jebes utakmicu. Ionako nikad slabiji Real u nikad slabijoj EL... a bili i oslabljeni, nije im igrao Rejes...

 

Bas dobra utakmica Zvezde. Milina bilo gledati kakvu odbranu igramo. I taj omrazeni Lazic juce ponovo podsetio na svoju najbolju sezonu. Ocito da Radonjina magija daje rezulatate :D

 

MVP juce Dobra kobra. 31 minut protiv Reala, srce do neba, poeni, skokovi, asistencije, odbrana... 

 

 

 

  • +1 1
Link to comment

Разлика коју Радоња доноси на клупи је да не форсира некога да би га чекао да проради, већ ако те не иде брале, клупа. С друге стране, труд и рад се награди. Егземпларно, ОБ не може, неће га, ајде на клупу. Рита иде, Рит игра.

Link to comment

Kod Obradovića me je najviše nerviralo što je generički menjao. Kako je zacrtao pre utakmice, tako je radio. Nije bilo bitno šta se dešava na terenu.

Edited by Jozef K.
  • +1 2
Link to comment
12 minutes ago, adasevic said:

 

Dzaba se trudis. Vaznije je dokazati da je lazic namerno skrsio Rudija, jebes utakmicu. Ionako nikad slabiji Real u nikad slabijoj EL... a bili i oslabljeni, nije im igrao Rejes...

 

Bas dobra utakmica Zvezde. Milina bilo gledati kakvu odbranu igramo. I taj omrazeni Lazic juce ponovo podsetio na svoju najbolju sezonu. Ocito da Radonjina magija daje rezulatate :D

 

MVP juce Dobra kobra. 31 minut protiv Reala, srce do neba, poeni, skokovi, asistencije, odbrana... 

 

 

 

moze se zvezda voleti i bez da se brani neodbranjivo ili da se pravimo blesavi kad nasi fauliraju, a skicimo na sudije kad se subjektivnom navijackom oku   ucini da nas kradu

9 minutes ago, Cane Vukic Prebranac said:

Разлика коју Радоња доноси на клупи је да не форсира некога да би га чекао да проради, већ ако те не иде брале, клупа. С друге стране, труд и рад се награди. Егземпларно, ОБ не може, неће га, ајде на клупу. Рита иде, Рит игра.

ma radonja je klasa

pogotovo za zvezdu, ne znam dal za zvezdinu klupu posotoji bolje resenje u evropi uzevsi u obzir i elitnu klasu

a ne manje bitno simpaticniji mi je od svih tomica,obradovica,sakota zajedno

 

i trece ubedjen sam koliko god trebao covicu toliko mu i jede sujetnu dzigericu

  • +1 2
Link to comment
12 minutes ago, Moća said:

Kod Dobrica je tm ona rampa valjda Laprovitoli kad ga je probio pa ga Dobric zalepio za tablu.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 

 

jc je bio blokiran. par minuta posle pravi nesportsku na dobricu. urnisao ga ognjen :)

sad gledam onih zadnjih 5.6 sekundi. ljudina "heroj" 'ladno ostavlja jc-a samog i ide da "pomogne" kuridzi. srecom je radanov bio blizu da malo omete jc-a :huh: 

Edited by Ros
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...