Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2020/21


Ros

Recommended Posts

Tačno se na snimku sa utakmice koji su ponavljali deset puta vidi momenat može se frejm po frejm zaustaviti kad je Lazić mogao da uradi JEDINU košarkaškui stvar koju je mogao tad da uradi, da krene u skok, ali je procenio da ne može da stigne i onda se ovako podmetnuo. Ja ne znam koju si ti bloče košarku igrao ali u onoj koju sam ja igrao ovo nije košarkaški potez. 

Link to comment

Kod mene na basketu zbog ovakvog podmetanja popiješ boj i ideš doma peške. Ovo je ipak top level Evropske košarke. Takve stvari se ne rade i veoma retko vidjaju...skoro nikad. Ko misli da je Laza slučajno izveo ovaj pokret kukom taj se nije ni naigrao ni nagledao košarke. Žalosno je što je to uradio baš u tekmi u kojoj je bacio vrhunski flouter levom rukom sa penala. Nadam se da ni jedno ni drugo više neće pokušavati.




  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, Nikola77 said:

čekaj, sad ili troluješ ili sprdaš dansvera, nema trećeg. da u sportu koji se zove košarka neko brani odluku da neko dosudi da je ovo nesportska je najblaže rečeno sprdnja...
 

izvini, sad sam tek uzeo u obzir i da spominješ istoriju povreda ledja koje sudije treba da uzmu u obzir kad odlučuju, definitivno se sprdaš, izvini.

ne znam dal se joe sprda , ali ako si ikad igrao basket svestan si da su ova podmetanja nesto mozda najzajebanije za povrediti se

mislim da su slicne situacije najcesci povod za obracun, pogotovo ako je 'podmetac' u fazonu "pa ja sam samo zauzeo poziciju mirno stojim" samo sto je jbg telom usao u zonu doskoka

 

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, Блок_64 said:

Lazic je verovatatno treba da se pomeri da bi rudi primio loptu.Daj uozbiljite se malo.Jedina greska Lazica je sto i on nije isao na loptu.

brate bloce :D pa o tome se i radi

"zauzimao" je poziciju coveku u doskoku to se nikad dobro ne zavrsi po ovog u vazduhu

Link to comment
Dajte taj flouter lijevom da vidimo jel i to namjerno ili ga je posralo. :fantom:
Ma gde slučajno, ima on to u svom, istina oskudnom, repertoaru samo što se to uvek nekako preskoči da se primeti, isto kao što Filip Čović ume da asistira.
Link to comment
2 hours ago, Musky said:

Očigledno da smo ovde podeljeni na :... Lazić je rešio prljavog Rudija i one kojima je bar nelagodno zbog poteza kapitena.



 

 

Heroj a ne zločinac. Juče je imao i najbolji košarkaški potez u karijeri, a na kraju i najbolji™ mesarski. Dr Džekil i mister Hajd. Da je neko pričao Tavaresu da će Kolom i Lazić da ubacuju polaganja i floutere preko njega prijavio bi menstruaciju i ne bi se juče pojavio.

  • +1 1
Link to comment

Pobeda dobija na znacaju kad vidimo da sarani i smudjevi sa b92 vest o pobedi u Madridu sto se u istoriji srpske klupske kosarke desilo 2 puta brzinom svetlosti posalju u ponore a udarne vesti su im da trener Milana ne zna odakle je Zvezda.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...