Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2020/21


Ros

Recommended Posts

Bice i Volden na ceni ako ovako nastavi, ekstremno zahvalan igrac. Za Lojda se od pocetka videlo da je napadacka masina, ali mislim da od Voldena niko nije ocekivao ovako konstantan all-around doprinos. Sam je izneo zavrsnicu veceras kad je malo usla voda u usi i rutinski ispogadjao bacanja.

 

Podseca me na Dzenkinsa iz najboljih dana, kad je bio lockdown defanzivac, te uz to redovno i ubacivao 10+ poena. Obojica su jaki na prodoru zahvaljujuci izuzetno snaznom gornjem delu tela, dobri suteri i cepaju odbranu za sve pare. Djenka je vezao sad vec nekih 6-7 evroligaskih sezona u respektabilnim klubovima, nesto slicno predvidjam i Koriju.

 

Nikodije brzi :)

Link to comment

Волден је играч великог потенцијала. Џикић је у оном подкасту са Радојевићем (видео) анализирао Волдена кад је потписао за Звезду и предвидио доста овога што гледамо.

Link to comment

Mislim da je Trikijeri tada jos imao neresen status u Partizanu, inace bi ga sasvim sigurno poveo sa sobom. Secam se nekog intervjua gde je bas Voldena istakao kao 100% evroligaski materijal.

Link to comment

Hol nije klasa ali je 100% u funkciji tima, pored ovakvih Voldena i Lojda tu nam i ne treba drugačiji profil. Biće dovoljno da malo podigne igru i samopouzdanje, mislim da može.

Link to comment
1 hour ago, Nikodije said:

JOB ovako pažljiv prema lopti nije bio nikad u karijeri, šta je dril srpskog trenera tiranina  :D a i mrda debelo dupe u odbrani, kompletan paket.

 

JOB je odlican igrac nego su ga navijaci Zvezde, vazda na oprezu kad dolazi novi igrac za kojim su inace pre toga kukali mesecima, proglasili za divljaka i privatnika posle prvog promasenog suta. Ako bude odigrao lose protiv Barselone eto njega opet na tapetu, ako bude odigrao dobro vec ce se naci neki drugi igrac da popije toplog zeca. Hajns uglavnom nije vise onaj igrac iz CSKA ali treba ga onako uneti dva puta u kos kao da ga nema, samo igrac ogromne snage moze da ga ponese na ramenu i drugom rukom polozi o tablu.

 

Nama su takvi igraci koji smatraju da su u zaostatku s ugovorima u odnosu na kvalitet koji imaju verovatno najbolja opcija za dovodjenje. Nema puno evroligaskih ekipa koje preporucuju igrace velikim timovima jer vecina njih ima dovoljno para da kupi sta hoce, ne verujem da je igracima promaklo da je preko nas gomila igraca ucetvorostrucila svoje dotadasnje ugovore. Ovi bolji koji imaju poverenja u sebe potpisu na sezonu pa kao slobodni igraci biraju klub (Lojd, JOB), ovi s nesto slabijom reputacijom (Hol, Volden) se osiguraju na dve godine pa ako se pokazu dobro i nama i njima. Cak i iz onog raspada prosle godine cetvorica igraca su sasvim fino naplatila igre u Zvezdi. To je dobra okolnost, ono sto je prioritet je da se kako god je moguce ojaca domaca osnova jer previse zavisimo od toga da li dobro ubadamo sa strancima ili ne.

  • +1 1
Link to comment

Odličan je bio JOB, baš kako treba. ovoga puta mi je smetalo što nije dobio koju loptu više. Svako je ovoga puta imao svoju ulogu u pobedi. Nešto slično kako je bilo protiv CSKA, a što se posle bilo izgubilo.

  • +1 1
Link to comment

Sa Ročestijem i Holom ćemo se i skrpiti na 1, al na centru smo poražavajuće tanki. Kuzmić brlja li brlja, Teri će tu i tamo imati po koju korisnu sekvencu, al generalno mu je repertoar prepun kratera za ovaj nivo.

 

Nadam se da će O'Brajant igrati što više na pet. On i Kuridža unutra, kad se još malo uigraju, mogu da budu bombona. 

 

Link to comment

Salo je izgubio poverenje u Hallov decision making posle onog pasa u aut na kraju napada, kada su mu se raširili da on završava, posle toga ga više nije vraćao. Mora i sa njim da poradi na tome, kao što je sa Waldenom

  • +1 1
Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...