Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2020/2021: Aut derbi, aut nihil


Dimitrije

Recommended Posts

18 minutes ago, Dimitrije said:

Ici djonom na bilo koga je isto sto i udarati glavom o zid.  Nicemu ne sluzi osim da se zamuti u glavi od besa, zametne svadja i zla krv. 

 

 

Ovo ide u drugi post. Na mafiju se vazda islo djonom. S njom i treba da se zamece kavga jer se sa organizovanim kriminalom nigde na svetu u normalnim okolnostima ne pregovara, bar ne javno. Kriminal se iskorenjuje, s njim se ne razgovara. Vi postavljate stvari kao da su u pitanju dva fudbalska radnika i bivsa fudbalera koji govore o kvalitetu trave na Zvezdinom stadionu ili o pojedinacnim kadrovskim resenjima. To su pogresno postavljene stvari. Ovde se prosto radi o tome da je jedan slavni fudbaler besprekorne biografije digao glas protiv mafijaskog upravljanja fudbalom koje steti navijacima, klubovima, igracima, fudbalu, sportu i u krajnjoj liniji drzavi i drustvu. Mafijaskog upravljanja ciji je Zvezdan Terzic znacajan deo vec decenijama.

 

Posto taj Zvezdan Terzic odlicno zna ko je i sta je sve ovo vreme radio, osnovna pristojnost bi nalagala da uopste ne komentarise sta o njemu i svim drugim kriminalcima u srpskom fudbalu misli Nemanja Vidic, kamoli da mrsomudi o tome sta Vidic hoce i cime ima nameru da se bavi. Medjutim, jedan prosecan kriminalac obicno nema tu osnovnu pristojnost jer da je ima ne bi bio kriminalac.

Edited by harper
Link to comment

Prvim saopstenjem je Vidic jasno i glasno stavio do znanja sta misli of FSS i srpskom fudbal.  Mislim da je to bilo dovoljno i efektno.  Posle toga je odlucio da javno odgovara nekima od mafijasa a drugima ne.  To su pogresno postavljene stvari.

Link to comment
 
Ovo ide u drugi post. Na mafiju se vazda islo djonom. S njom i treba da se zamece kavga jer se sa organizovanim kriminalom nigde na svetu u normalnim okolnostima ne pregovara, bar ne javno. Kriminal se iskorenjuje, s njim se ne razgovara. Vi postavljate stvari kao da su u pitanju dva fudbalska radnika i bivsa fudbalera koji govore o kvalitetu trave na Zvezdinom stadionu ili o pojedinacnim kadrovskim resenjima. To su pogresno postavljene stvari. Ovde se prosto radi o tome da je jedan slavni fudbaler besprekorne biografije digao glas protiv mafijaskog upravljanja fudbalom koje steti navijacima, klubovima, igracima, fudbalu, sportu i u krajnjoj liniji drzavi i drustvu. Mafijaskog upravljanja ciji je Zvezdan Terzic znacajan deo vec decenijama.
 
Posto taj Zvezdan Terzic odlicno zna ko je i sta je sve ovo vreme radio, osnovna pristojnost bi nalagala da uopste ne komentarise sta o njemu i svim drugim kriminalcima u srpskom fudbalu misli Nemanja Vidic, kamoli da mrsomudi o tome sta Vidic hoce i cime ima nameru da se bavi. Medjutim, jedan prosecan kriminalac obicno nema tu osnovnu pristojnost jer da je ima ne bi bio kriminalac.

Previse gledas na stvari crno belo. Terzic je generalni direktor Zvezde koja pod njim postize odlicne rezultate i ako nije uvredio Vidica nego podrzao njegovu pricu da bivsi fudbaleri treba da se ukljuce u domaci fudbal nema ovaj sta njega da ponizava kao da je slagao ne znam ti sta, a covek najverovatnije nije nista slagao. I ne mozemo odredjivati sta je istina na osnovu predrasuda, put do istine je odbaciti predrasude i pruziti sansu svim varijantama.

Izjava "Terzic je poslednji kom bih se poveravao" vredja sve zaposlene u Zvezdi, vredja Stankovica npr. jer ispade da Stankovic radi u Zvezdi sa tim zlim Terzicem a moralna gromada Vidic ne zeli da ima ista sa njim pa je onda Vidic bolji covek od Stankovica. To se jednostavno ne radi tako, ovakve optuzbe na neciji racun se iznose kad te neko uvredi, ponizi, a ne kad te podrzi i postuje.
Link to comment
5 minutes ago, samo_opusteno said:


Previse gledas na stvari crno belo. Terzic je generalni direktor Zvezde koja pod njim postize odlicne rezultate i ako nije uvredio Vidica nego podrzao njegovu pricu da bivsi fudbaleri treba da se ukljuce u domaci fudbal nema ovaj sta njega da ponizava kao da je slagao ne znam ti sta, a covek najverovatnije nije nista slagao. I ne mozemo odredjivati sta je istina na osnovu predrasuda, put do istine je odbaciti predrasude i pruziti sansu svim varijantama.

Izjava "Terzic je poslednji kom bih se poveravao" vredja sve zaposlene u Zvezdi, vredja Stankovica npr. jer ispade da Stankovic radi u Zvezdi sa tim zlim Terzicem a moralna gromada Vidic ne zeli da ima ista sa njim pa je onda Vidic bolji covek od Stankovica. To se jednostavno ne radi tako, ovakve optuzbe na neciji racun se iznose kad te neko uvredi, ponizi, a ne kad te podrzi i postuje.

 

Ne gledam ja na stvari crno belo vec one jesu crne i bele. Terzic je crn, Vidic je beo. Ne zato sto ja to kazem, dovoljno je osvrnuti se na njihove karijere, Vidicevu fudbalsku i Terzicevu postfudbalsku, pa razumeti razliku ako se iole ima morala i odnosa prema postenju. Uopste nemam nameru da na bilo koji nacin dozivljavam njih dvojicu kao podjednake aktere u nekakvom sukobu i dajem im isti nivo benefita sumnje, mislim da to niko ko ista zna o srpskom fudbalu ne bi trebalo da radi. Terzic je osudjivani kriminalac koji trenutno ne sedi u zatvoru samo zbog toga sto je ovo drzava u kojoj je moguce stavljati u isti kos jednog prevejanog kriminalca i fudbalsku legendu besprekorne reputacije. I ljudske i fudbalske.

 

Drugo, izjava da je Terzic poslednji covek kojem bi Vidic verovao ne pogadja i ne vredja ama bas nikoga osim Zvezdana Terzica. To je Vidicev privatni stav o privatnoj osobi. Ne verujem ni ja nista Aleksandru Vucicu, ako to javno kazem to ne znaci da vredjam Srbiju i instituciju predsednika Republike vec samo coveka s imenom i prezimenom koji je, isto kao i Zvezdan Terzic, stotinama puta pokazao da mu se nista ne moze verovati. I to se radi upravo tako ako je covek posten i castan.

  • +1 2
Link to comment

Ok tvoje pravo je da tako mislis. Ja bih Vidica mnogo vise cenio da je na onaj Pantelicev izliv jadnog botovanja rekao "nemam sta da odgovaram Kokezinim poslusnicima", umesto sto vredja coveka koji nista lose nije rekao.

Link to comment
5 minutes ago, Hamlet Strašni said:

Siroti Terzić. Samo je pokušao da pokupi neki poen u javnosti za borbu oko FSS, tako što je lagao da mu se Vidić poveravao.  

 

Mi i jesmo u ovakvoj situaciji ne zbog toga ko je Terzic i kakva gomila lupeza se skupila oko srpskog fudbala vec upravo zbog ovakvih naivnih ljudi kao sto je samo_opusteno, koji se posle svake situacije resetuju i u sledecoj situaciji se odnose prema tim nitkovima kao prema normalnim ljudskim bicima. Cujes, Vidic uvredio Terzica zato sto je rekao da je on poslednji covek kojem bi se poveravao, to jest, iznosio bitne privatne stvari iz zivota. I sad OK, svi znamo da je Terzic notorni lazov, da je slagao Zvezdine navijace vise puta nego sto i sam moze da izbroji, ali ne treba vredjati, treba precutati, ne mozemo znati ko je od njih dvojice slagao, iz ovoga se nista ne dobija, vredjanjem Terzica je uvredio sve Zvezdase, bla, bla,...

 

Na tom kratkom pamcenju ljudi svi terzici ovog sveta funkcionisu i njime hrane svoje kriminalne karijere. Terzic je dokazani lazov, Vidic u citavoj svojoj karijeri da mi znamo nema jednu jedinu situaciju za koju bilo ko moze da kaze da je nekog za nesto slagao, a mi posle toga treba da razmatramo ko je od njih dvojice rekao istinu a ko nije. Hajde da to ne radimo, zna se ko je od njih dvojice notorni lazov a ko nije.

  • +1 1
Link to comment

Ok, slagao Terzic da mu je Vidic rekao da je zavrsio pro licencu, zasluzio da ga ponizi za tako gnusnu laz u sklopu price da bivsi igraci treba da budu u fudbalu, bitno je da se ne obazire na Pantelicev komentar njegovog saopstenja gde ga vredja i degradira i kao coveka i kao igraca.

Link to comment

Mislim da će za LG, Samsung biti uskoro. 

Renne me preteče. 

Piše da može i cast na tv, a za Windows nema ništa, ne znam da li će moći preko android emulatora

Edited by arkonada
Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...