Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2020/2021: Aut derbi, aut nihil


Dimitrije

Recommended Posts

U igru ce gotovo sigurno da ulaze Simic i Radulovic jer u vezi nema drugih izmena.  Nece da bude mnogo lepo ako Gent odigra na nivou kao u Beogradu.  Srecom, onaj ukrajinski napadac im ne igra.

Link to comment

Nemanja Vidic :heart:

 

Nadam se da ce uspeti da izbegne blato u koje ce sigurno dati sve od sebe da ga uvuku... Mada, nije on slucajno "tamo neki" Nemanja Vidic :hail:

Edited by adasevic
Link to comment
3 hours ago, Dimitrije said:

Prepucavanja na liniji Vidic-FSS-Terzic-Pantelic-Kovacevic-Matic-Muslin su totalno beskorisna.  Njihov jedini ucinak je da se navijaci utabore na one koji su protiv i one koji su za sadasnju garnituru u FSS ili u Zvezdi.  Kad god Vidic nekog od rukovodilaca osine, nastane euforija i kad god FSS ili Terzic uzvrate, nastane pljuvanje.  Bez ikakvog kriterijuma, jedina osnova je da se likuje kada neko raspali po fudbalskim eksponentima vlasti, za koje se a priori smatra da su olos, pa makar to bilo i od strane Nemanje Vidica, koji nikada nije bio preterano omiljen u fudbalskoj javnosti, iako je bio najbolji srpski fudbaler u ovom veku.

 

Zavisi sta smatrate za fudbalsku javnost. Vidic je itekako omiljen kod svih ljubitelja fudbala, posebno navijaca Zvezde ali i navijaca drugih klubova. Nije omiljen kod "fudbalskih radnika" i "novinara" raznih tabloida i opskurnih medijskih portala jer je na vreme shvatio s kakvom bagrom ima posla i prekinuo je kontakte s njima. Ne postoje ovde nikakva prepucavanja, jer prepucavanja su izmedju dva subjekta koji su u istoj kategoriji a imaju razlicita misljenja, postoji samo glas besprekornog sportiste podignut protiv fudbalske mafije koja upravlja srpskim fudbalom zarad svoje licne koristi.

  • +1 3
Link to comment

Mogu ja sa vama da se slozim u kom su taboru dobri a u kome zli.  Ali verbalne razmene optuzbi i uvreda su po meni beskorisne.  Treba delati a ne pricati.  Ako dobri ne mogu ili ne zele da delaju protiv zlih, onda je sve ovo "blowing in the wind", kako bi to otpevao Bob Dilan.  (Ispasce kao srpska politicka opozicija koja izvodi narod na ulice i pravi glupave performanse i kerefeke s ciljem da izvredja vlast, a ne da je uzdrma i eventualno promeni.)

 

Sto se tice Vidica, ne mislim da je (bio) kod svih ljubitelja fudbala u Srbiji bio omiljen.  Ne kao, na primer, Piksi.  Vidicu su zamerali (po meni bez razloga) da se u reprezentaciji manje zalagao nego u MU.  Cak mu je i Pantelic to nedavno indirektno spocitao.  (A zasto je Vidic ocutao Pantelicu taj bezobrazluk, a Trezicev docekao na volej, bog ce ga znati.)

Link to comment

Sa Pantelom se verovatno I cuo I popricao, a Terzic mu je nebitan lik I naravno da ce da mu kaze "u lice" da laze.


Terzic je spojio ono sto se zna o Vidicu, da je zavrsio za trenera u Engleskoj, a verovatno zna da zivi u Milanu ili da su mu deca u Milanu, posto je igrao za Inter... I onda je spojio dve opste cinjenice, uz logicnu ambiciju svakog trenera da bude selektor ili trener Zvezde/Partizana I dosao do "razgovora" ispred zgrade od pre godinu I kusur, sa sve detaljima.


Demagog I lazov, to je Terzic I svaki put treba djonom da mu odgovori.

Ne moze kapiten OFK Beograda tako da razgovara sa mozda uz Dekija, najomiljenijim kapitenom FKCZ od Barija do danas.
Nisu isti nivo

Link to comment

Prva poruka Vidica bila je jasna glasna i dovoljna.  Bilo mi je drago sto nije odgovorio Pantelicu na optuzbu za "noz u ledja".  (Koliko sam razumeo, vi ste saznali da su njih dvojca taj noz razjasnili u privatnom razgovoru.)  Zbog toga nisam ocekivao da javno reaguje na Terzicevu izjavu.  Ako vec zeli da javno reaguje, onda mora da bude konzistentan i da potkaci i Pantelica (cija je izjva bila napad na Vidicevu licnost) i Terzica (cija je izjava bila puvanderska, ali ne i uvredljiva).

 

Ici djonom na bilo koga je isto sto i udarati glavom o zid.  Nicemu ne sluzi osim da se zamuti u glavi od besa, zametne svadja i zla krv. 

 

Bojim se da ne razumem opasku da kapiten OFK nije u rangu kapitena Zvezde.  Joska Skoblar nije mogao da razgovara sa Borom Kosticem, ili Stepanovic sa Dzajom jer nisu isti nivo???  Ili ste hteli nesto drugo da kazete?

Link to comment
6 minutes ago, Dimitrije said:

Bojim se da ne razumem opasku da kapiten OFK nije u rangu kapitena Zvezde.  Joska Skoblar nije mogao da razgovara sa Borom Kosticem, ili Stepanovic sa Dzajom jer nisu isti nivo???  Ili ste hteli nesto drugo da kazete?

 

Opaska je da inace izmisljeni napad Vidica na Terzica ne moze biti napad Vidica na instituciju Zvezde jer Terzic, za razliku od Vidica, ne predstavlja instituciju Zvezde vec politickog i mafijaskog okupatora kluba. Vidic nema o cemu da razgovara s Terzicem. Terzic je nesto slagao na racun Vidica, Vidic je rekao da je slagao i to je to, nema tu o cemu da se razgovara.

  • +1 2
Link to comment
49 minutes ago, Milosh76 said:

Ne moze kapiten OFK Beograda tako da razgovara sa kapitenom FKCZ

 

na šta msiliš? čini mi se da Terza sve vreme sa uvažavnjem priča o Vidiću

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...