Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2020/2021: Aut derbi, aut nihil


Dimitrije

Recommended Posts

Ako poleću avioni iz Jerevana neka krenu ujutru za Beograd i rešen problem. Daćemo im i da treniraju tri dana, uveče ih vode Koroman i Gardisti u provod da ljudi zaborave ratne probleme.

Sent from my SM-G975U using Tapatalk

Link to comment

uefa ove godine placa carter letove gostujucim ekipama tako dok god radi aerodrom postoji sansa da se igra tamo. samo sto se nece cekati razvoj dogadjaja vec ce odluka biti donesena sutra. izvlacenje za grupe je vec u petak pa nema prostora za opciju videco dal moze da se putuje tamo. dakle verovatno ce se igrati kod nas, samo sam se nadao da nexe zvezda pokrenuti tu inicijativu... 

Link to comment
4 hours ago, MiddleClass said:

Ukucate "Jerevan letovi" i vidite da normalno polecu i slecu na aerodromu.

Pogotovu normalno poleću Azerbejdžanski helikopteri, a baš i ne sleću normalno :rolleyes:

Link to comment

Qarabag je mislim originalno iz tog regiona, ali zbog rata izmešten u Baku. Kako nas sere ždrijeb ove godine, za sve pare. 

 

Gledao sam neki dokumentarac o tom ratu davno, bio čitav BBC serijal o ex-SSSR pizdarijama. Tamo pod Kavkazom žive po sto i kusur godina ljudi lagano. 

Edited by Plajvi
Link to comment
24 minutes ago, Bright Billy said:

uefa ove godine placa carter letove gostujucim ekipama tako dok god radi aerodrom postoji sansa da se igra tamo. samo sto se nece cekati razvoj dogadjaja vec ce odluka biti donesena sutra. izvlacenje za grupe je vec u petak pa nema prostora za opciju videco dal moze da se putuje tamo. dakle verovatno ce se igrati kod nas, samo sam se nadao da nexe zvezda pokrenuti tu inicijativu... 

Prema RT, u Jermeniji nije samo proglasena opsta mobilizacija, vec je na snagu stupio i vojni zakon/preki sud.  Prema tome, svi clanovi Ararata koji imaju jermensko drzavljanstvo i koji su odgovarajuce dobi obavezni su da se odzaovu pozivu.   Da li je taj klub u takvoj situaciji spreman da igra utakmicu?  Drugo, ako su Jermeni suspendovali svoja sportska takmicenja, ne vidim zasto bi UEFA takmicenja bila izuzetak.  Normalno je da u datim okolnostima Zvezda treba da da svoj predlog kako da se razresi situacija.  Igranje utakmice na neutralnom terenu ili u Beogradu je razuman predlog.  Ukoliko Ararat ne moze da napusti zemlju zbog vojno-politicke situacije, Zvezda jos manje moze da ode u Jerevan da tamo igra.  UEFA mora da donese odluku sto pre.

Edited by Dimitrije
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...