Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2020/2021: Aut derbi, aut nihil


Dimitrije

Recommended Posts

2 minutes ago, Bright Billy said:

ajmo ipak malo strpljenja da pokazemo. coveku su na pocetku trenerske karijere upale ove dramaticne kvalifikacije na jednu utakmicu i naravno da mu ekipa te utakmice igra nervozno. sto kaze dimitrije, ista ta ekipa u prvenstvu igra dobro jer tu jedan kiks ne znaci kraj. nadam se da cemo se plasirati u le sto bi ocenjivanje stankovicevog rada odlozilo do polusezone... 

Meni se igra pod Stankovićem više sviđa. Opet, sa druge strane, čudno je da smo samo sa Milojevom igrom prolazili te kvalifikacije bez klizanja (naravno, uz solidnu dozu sreće), i da ne možemo da imamo i jare i pare, da igrom iz JSL ne možemo da prođemo dalje, da moramo da biramo ili bunker i rezultate ili otvoreno i mučenje u Evropi. S jedne strane, bitni su ti rezultati u Evropi jer donose bolje protivnike, više para, bolju prohodnost, a opet, sem rezultata, u posljednje 2 sezone sam bukvalno uživao u nekih 150 minuta našeg evropskog fudbala ukupno, pritom računajući ono ludilo protiv Liverpula. A i ta egzaltacija od ulaska u LŠ se ubrzo pretvori u neprijatnost kad krenu da nas buše i vozaju. 

Link to comment

Ne treba zaboraviti da je Milojevic imao "luksuz" revans utakmice.  To Stankovic nema i jedna slabija igra lako moze da znaci ispadanje iz takmicenja jer nema popravnog.  To je veliki problem za svakog trenera, ne samo za trenera-pocetnika.

 

Dosadasnji Stankovicev ucinak je opozitivan i znacajno iznad pozitivne nule.  To sto u timu nema dobe bekove ili bar dobre alternativa za bekove, sto nema upotrebljivog centarfora, sto nema zadnjeg veznog i sto odsustvo Sanoga moze da znaci propast, sto su mu se igrom slucaja u timu obreli Katai i Kanga iako nije planirano da se ovi igraci dovedu i sto treba duze vreme da se ova dvojca odlicnih ali cudljivih igraca uklope u igru, nisu Stankoviceva krivica vec Stankovicevi problemi koje treba da resava u hodu.  Kangu nije uspeo da uklopi ni mnogo iskusniji Bozovic i tek je kod Milojevica "kliknuo".  Ni u Sparti u prvoj sezoni Kanga nije igrao na nivou svog potencijala.

 

Videcemo sutra da li ce Stankovic uspeti da povrati tim koji je verovatno psiholoski poljuljan posle Kipra.  Pobeda protiv Vozdovca je bitna na tom putu jer u protivnom, tim moze da pocne da ide nizlaznom putanjom.

Link to comment

kolko je meni ovo dobro

raspravlja se koliko je kriv odredjeni igrac zbog toga sto jednostavno ne ume

ili pak trener koji ima izbor da pocne u napadu sa igracem koji jbg nije napadac  i bekovima od kojih jedan ima kvalitet i snage za pola utakmice

 

usput se zavaravao da su kanga i katai ono sto je bio marin

 

navijacima zvezde bi jedina opsesija trebala biti gde su pare koje je klub prihodovao poslednjih godina i zasto taj novac makar u odredjenom ozbiljnom delu nije ulozen u igracki kadar

 

sve ovo ostalo su promasene teme

nit je stankovic sam sebe postavio za trenera, niti je neki jovancic sam sa sobom potpisao ugovor i izveo sebe na teren

Link to comment
27 minutes ago, Nikodije said:

ararat - celje u 4 popodne  :isuse: znaci treba i mi da budemo spremni opet na taj matine termin ako ararat prodje.

 

Jel se na Araratu nasukala Nojeva barka?

Link to comment
6 minutes ago, pbg12345 said:

kolko je meni ovo dobro

raspravlja se koliko je kriv odredjeni igrac zbog toga sto jednostavno ne ume

ili pak trener koji ima izbor da pocne u napadu sa igracem koji jbg nije napadac  i bekovima od kojih jedan ima kvalitet i snage za pola utakmice

 

usput se zavaravao da su kanga i katai ono sto je bio marin

 

navijacima zvezde bi jedina opsesija trebala biti gde su pare koje je klub prihodovao poslednjih godina i zasto taj novac makar u odredjenom ozbiljnom delu nije ulozen u igracki kadar

 

sve ovo ostalo su promasene teme

nit je stankovic sam sebe postavio za trenera, niti je neki jovancic sam sa sobom potpisao ugovor i izveo sebe na teren


Al si ti omašio fudbal.
 

Link to comment

Koga da pitaju, ko će im dati odgovore? Eno pitaju za još ozbiljnije pare ozbiljniji igrači, mediji (Telekom, Krušik, Beograđanka) pa smo dobili jedan veliki falafel. 

Link to comment

Ja Stankovicu zameram sto je dozvolio da u sezonu krene bez startnog spica, desnog beka i zamene za levog beka. Ajde spic i djene djene ali da nam brat Gobelja i dalje dominira iako je sa loptom na vi to vec ne mogu da skapiram.

Jedan moj drugar koji je igrao fudbal preko mi je reko da su gluposti da je Miloje imao srece. On kaze da je Miloje savrseno postavio taktiku sa onim sto ima i da to sto izgleda da je protivnik dominirao je cista iluzija jer sa tom dominacijom su jedino mogli da se slikaju kad dodju na 30-40m od gola. Ovo naravno vazi za kvalifikacije ne za grupnu fazu.

Link to comment
18 minutes ago, James Marshall said:

Koga da pitaju, ko će im dati odgovore? Eno pitaju za još ozbiljnije pare ozbiljniji igrači, mediji (Telekom, Krušik, Beograđanka) pa smo dobili jedan veliki falafel. 

Dosta, bre, za ime sveta!  Ako vam je do politike, imate na ovom forumu bar 5-6 tema gde mozete da opletete po danasnjoj vlasti.  Vi kao moderator treba da vodite racuna da neko ko fula temu bude upozoren da to ne radi, a vi i ovaj drndoser pgb kolo vodite.

Edited by Dimitrije
Link to comment
Just now, Dimitrije said:

Dosta, bre, za ime sveta!  Ako vam je do politike, imate na ovom forumu bar 5-6 tema gde mozete da opletete po danasnjoj vlasti.  Vi kao moderator treba da vodite racuna da neko ko fula temu bude upozoren da to ne radi, a vi i ovaj drndoser pgb kolo vodite.

Baš suprotno, ja sam ovim komentarom rekao da je bespredmetno voditi ovakve razgovore. 

Link to comment
12 minutes ago, Moća said:

Ja Stankovicu zameram sto je dozvolio da u sezonu krene bez startnog spica, desnog beka i zamene za levog beka. Ajde spic i djene djene ali da nam brat Gobelja i dalje dominira iako je sa loptom na vi to vec ne mogu da skapiram.

Jedan moj drugar koji je igrao fudbal preko mi je reko da su gluposti da je Miloje imao srece. On kaze da je Miloje savrseno postavio taktiku sa onim sto ima i da to sto izgleda da je protivnik dominirao je cista iluzija jer sa tom dominacijom su jedino mogli da se slikaju kad dodju na 30-40m od gola. Ovo naravno vazi za kvalifikacije ne za grupnu fazu.

Pitanje je u kojoj meri je to Stankoviceva krivica.  Ako pouzdano znate da Stankovic nije zahtevao da se dovede taj profil igraca, onda je krivica njegova ali ako je zahtevao a sporti direktor nije uspeo da takve igrace dovede, onda Stankovic mora da koristi igrace koje ima.

Link to comment

Sportski direktor je Mrkela, dovoljno rečeno. Nadam se da sem isisavanja para ničemu drugom ne služi (neće Zvezda propasti , najbolje bi bilo da se ne miješa u svoj posao, ako ima imalo njegovog uticaja na dovođenje Žandera, La Para i ovih domaćih poluproizvoda, onda je jasno da lik nema pojma o skautingu. 

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, James Marshall said:

Baš suprotno, ja sam ovim komentarom rekao da je bespredmetno voditi ovakve razgovore. 

U tom slucaju budite dosledni i otkazite se sa teme jer je bespredmetna.  Ili iskoristite svoja moderatorska ovlascenja i uklanjajte politicke teme sa temama o Zvezdi.  Zamislite da ja pocnem da pisem na "Cale, ovo je za tebe", "Sve je isto, samo njega nema..." isl. o utakmici protiv Omonije.  Pa udarili bi mi ban bar na jedno nedelju dana.

Link to comment
Just now, Dimitrije said:

U tom slucaju budite dosledni i otkazite se sa teme jer je bespredmetna.  Ili iskoristite svoja moderatorska ovlascenja i uklanjajte politicke teme sa temama o Zvezdi.  Zamislite da ja pocnem da pisem na "Cale, ovo je za tebe", "Sve je isto, samo njega nema..." isl. o utakmici protiv Omonije.  Pa udarili bi mi ban bar na jedno nedelju dana.

Pa možemo istolerisati jedno iskakanje, a djeluje da sem kolege forumaša niko nije raspoložen za istu priču ponovo po stoti put. 

Link to comment
Pitanje je u kojoj meri je to Stankoviceva krivica.  Ako pouzdano znate da Stankovic nije zahtevao da se dovede taj profil igraca, onda je krivica njegova ali ako je zahtevao a sporti direktor nije uspeo da takve igrace dovede, onda Stankovic mora da koristi igrace koje ima.
Ako nije zahtevao onda je duduk a ako jeste a nisu mu doveli onda je ispao picka jer je trebalo da izvrsi pritisak da se to obezbedi jer ovako em nisu doveli em ce kola na njemu da se slome.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...