Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2020/2021: Aut derbi, aut nihil


Dimitrije

Recommended Posts

Ovaj sistem takmicenja je pokazao da favorita nema, a sa druge strane mi moramo pokazati mentalnu snagu i pobediti ko god nam bio protivnik.

 

Ova lista je samo podsetnik sta dobijamo ili gubimo utakmicom u plejofu

Link to comment

Ne bih rekao da su protivnici laki u odnosu na Zvezdu.  Svi su oni dospeli do playoff-a, sto je za Zvezdu bio prilicno tezak put uprkos tome sto je povlascena.  I u Tirani i na Kipru Zvezda nije pokazala kvalitet kojim odskace od "lakih" protivnika.  Jos uvek nema selektiran i uigran tim sa kojim Stankovic pokusava da igra medjunarodne utakmice.  Ako Sanogo ne moze da igra u sledecoj utakmici, onda je gotovo sigurno da ce nanjegovom mestu da igra Jovancic a da ce zamena da bude Petrovic.  Za kljucnu poziciju u timu imacemo dva prilicno slaba igraca.  Centarfor je drug velika boljka.  Dok je u domacoj ligi Ben prilicno dobar i efikasan centarfor, Stankovic izbegava da ga na to mesto stavlja u medjunarodnim i koristi igrace koji su do sada malo pokazali.  Ja nisam veliki optimista da ce Zvezda da prodje dalje u LE.

Link to comment

igranje bez centarfora je ozbiljan fail trenera i uprave, ali ako ga nema onda nema, bolje neka ga glumi Ben nego Vukanović ili neko drugi. niko tu nije centarfor ali je Ben bar dobar igrač, može da se snađe. mada da nije bilo Bena na krilu da idealno centrira ne bi dali ni taj jedan u Omoniji jbg

Link to comment

Stankovic je napravio prilicno dobar i efikasan sistem igre za domace prvenstvo gde mu igraju dvojca a nekada i trojca klinaca.  On pokusava da u Evropi napravi sistem bez klinaca i u tome ne uspeva.  Ja nisam zadrt da klinci moraju da igraju u Evropi, ali ako ti tim sa klincima igra bolje i efikasnije od tima bez klinaca, onda bolje sa klincima i u Evropi.

 

Sto se tice centarfora, Stankovic ce da forsira Falcinelija u nadi da ovaj pocne da donosi benefite.  Nisam siguran da je to moguce do 1. oktobra i ja bih vise voleo da Ben bude centarfor. 

Link to comment

Gledao sam malo prenos meča Celje Molde, i realno rečeno ne bi trebalo da bude problem da ih prođemo. Doduše, sa izostankom Sanoga, stvari se malo komplikuju, ali računam da ako ih brzo otvorimo, sve bi trebalo da bude mnogo lakše. Koliko god je tekma na Kipru ostavila neprijatan ukus u ustima, činjenica je da smo i to trebali bez problema da prođemo.

Sent from my HD1913 using Tapatalk



Link to comment
Zasto mislis da ce Celje dobiti u Jermeniji?
Ako mene pitaš, nemam pojma ko će proći, samo sam konstatovao da Celje nije suviše zajeban tim.

Sent from my HD1913 using Tapatalk

Link to comment

Pa ne možemo u ligu Evrope sa pobedama protiv Evrope i Tirane, ako ne dobijemo ovo onda nismo ni za intertoto kup bez potcenjivanja bilo koga. Jeste da sa domaćinstvima nemamo sreće ove godine ali što se tiče protivnika na žrebu mogli smo mnogo gore da prođemo do sada

Link to comment

Odmah na visinske pripreme na Kopaonik, Taru ili Staru planinu.

 

Jerevan je inace grad na padini i proteze se od negde 850 do 1350 m nadmorske visine.  Ovaj klub sa kojim Zvezda moze da igra je osnovan pre oko 3 godine.

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unlocked this topic
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...