Jump to content
IGNORED

Euronews Serbia


msv

Recommended Posts

Gledao jutros malo ovaj Juronjuz. Izuva kvalitet slike, ali mi se vrti u glavi od kretanja kamere. Ne znam šta pokušavaju, voditelj se šeta, kamera za njim, pa kruži okolo, pa se malo zaljulja... :wacko: U vestima ništa posebno, nedelja je, a izvesno da se ništa naročito ne dešava.

Link to comment
48 minutes ago, Zabalujev said:

Ne znam šta pokušavaju, voditelj se šeta, kamera za njim, pa kruži okolo, pa se malo zaljulja... :wacko:

pokušavaju da nadomeste sadržaj

 

kada ne postoji dinamike u sadržaju genijalcima pada na pamet “daj da mrdamo kamerom to je super, daće mu na dinamici”

 

  • +1 3
Link to comment

To je format[emoji769] neko je u Lionu tako smislio za lokalne EN i to je to....
Oni bukvalno preslikavaju i to ne što vole nego što moraju...
A koliko se sećam imali su lajv iz ČA, uključivvao se onaj Dušan HadžiNikolić, mislim i da je centralni[emoji769] EN preuzeo.

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment

Danas su krenuli sa konkretnijim programom. Generalno, utisak je da im je unutrašnja politika kao da gaze po jajima. Ok, danasnja tema je promena Ustava. Ukljucivanje live u Skupstinu, razgovor sa Dačićem, u studiju stručnjaci iz NVO i čini mi se Društva sudija. Sa stručne strane, to jeste pokriveno ali sa praktične strane, odnosno zašto je to meni bitno, ne. A u tom smislu bilo bi ok čuti i šta opozicija kaže po tom pitanju. I gde su zaturili Milicu Lazarević?

Link to comment
1 hour ago, Spirit said:

A u tom smislu bilo bi ok čuti i šta opozicija kaže po tom pitanju.

 

Imali su izjave opozicionara (Ponoš, Borko, Boško i Aris) vezano za međustranački dijalog. Za ostalo se opozicija ne pita...

Link to comment
  • 3 weeks later...

Koliko je klinački i trulo to namerno pogrešno izgovaranje imena/nadimaka radi omalovažanja osobe. I dalje se ćudim kakav je bednik nas zajašio :yucky:

Link to comment

 

Minja Miletić prelazi na televiziju "Euronews" gde će imati autorsku emisiju, a pored toga biće i izvršni direktor programa i član programskog saveta "Euronews".

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...