Jump to content
IGNORED

Nekretnine


MrX

Recommended Posts

Ih...

Meni je jedan od jacih tripova sto vecina voli vikendaje da dize uvis, potkrovlja neka, pa onda do "golubarnika" obavezno nekakve umetnicke stepenice ili cak kakva varijanta merdevina po kojima i mlad zdrav covek ima problem da se popne

 

Onda za par godina kad se udje u fazu da je svaki korak problem, jeeeeebiga

 

A grocka je "odlicna" i za drugu verziju toga, dobar deo je u zajebanom brdu, gde je prilaz vrlo jeben, sto kolima, sto peske

 

Stari(ji)m ljudima vrlo lako neke stvari koje svakodnevno i ne pricemujemo, postanu nepremostive prepreke

Link to comment
On 3.4.2019. at 9:01, Ras said:

Rogača, brt!

Zavališ se kraj bazena Verona, a sa vrha Kosmaja te rashlađuje vetrić. Onda pođeš po duhovno okrepljenje do Tresija, ili do spomenika, ili do fb/insta strane Elene K Karić, već prema preferencijama. Nakon toga prasetina u šljivaku kod Tome i Nade. Ili salata od maslačka.

 

 

 

+ 11453

 

Konzumiraš Kabinet pivo direktno iz fabrike, Kasteljan, Pavlovac, nekoliko pravaca prema Beogradu...

Milina. 

Link to comment

bazen je mal :D

 

kad smo vucic i ja isli u osnovnu skolu, bila lekcija iz engleskog, dal u sedmom razredu, o mariji balan, naivnoj slikarki koji je pocinjao sa: maraja balan voz born in d vilidz of uzdin in najntin tventi 3. 

 

lepa kuca. kupuj. docemo na rostilj. meni grilovani sir. 

 

 

 

Edited by darling
Link to comment
On 8.4.2019. at 15:22, Singer said:

Da!

 

Preporuči mi neko pre neki dan potez Nemenikuće i Rogače, čoveče, srpska Toskana! :happy:

Ako hoces lepotu Sumadije onda trazi po Levackom kraju,lepseg krajolika neces naci, a kucu sa okucnicom mozes da kupis za 15000e.Imas sve,Kragujevac i Jagodina su ti na 15-ak km, vinogradi,vocnjaci i prelepa priroda, ali bukvalno prelepa priroda. 

 

Gornja Gruza jeste lepa tj potez ga Gornjem Milanovcu, ali Levacki kraj je opevao i Djura Jaksic, u Gornjoj Gruzi imas samo Gruzansko Jezero koje je odavno postalo genocid sto se tice "urbanizma". 

 

Dok u Levcu imas na 20-ak min voznje Moravu sa svim njenim lepotama,Goc,Kopaonik,Jastrebac su ti isto na dohvat ruke, za klince imas zoo vrt u Jagodini,Rekovac se bas razvija i radi na turistickoj ponudi pa trenutno ima dosda uredjenih staza.Isto ti je relativno blizu i vrelo Grze (ko nije obisao ne zna sta propusta)Rtanj isto nije daleko. Sve ti je na sat dva voznje. 

 

A i ne kazu bez veze "prodjoh Levac, prodjoh Sumadiju". 

 

Link to comment

Da li neko moze da mi pomogne kako da nadjem podatke o katastarskim parcelama u Hrvatskoj (neki knweb kao u Srbiji) ? Treba mi da nadjem odredjene parcele i da vidim njihovu lokaciju i medjusobnu udaljenost (verujem da nisu grupisane).

 

Link to comment

imaju oni odlicne sajtove

odnosno odlicne u odnosu na srbiju

mozes pretrazivati po broju parcele ako znas, ako ne onda vizuelno

 

kucaj katastar hrvatska u googlu trebalo bi odmah da ti izbaci rezultate

ako ne, kasnije kad budem imao vremena saljem linkove

Link to comment

zaista imaju to dobro odrađeno. ja sam svojevremeno pretraživao za neku zaostavštinu u dalmaciji. neverovatna je lenjost, neodgovornost, nebriga vlasnika. dešavalo se da za neku parcelu od pola ara naletim na listu od 10 suvlasnika sa udelom od 1//2 do 1/24. 

Link to comment
  • 1 month later...

Ja sam u petak potpisao ugovor za kupovinu stana a isplata kredita je sledeće nedelje. Stan je u blizini Cvetkove pijace u delu ka Vojislava Ilića, 1800 evra/m2 u zgradi iz 2013 godine , dobar kvalitet gradnje, 64m2, trosoban, 3 sprat od 4 sa liftom. Uzeo sam i garažu za 12 500 evra. Kad čujem druge primere sve više sam ubeđen da sam dobro prošao. Drugar je spreman da plati 1600 evra+ PDV/m2 za East Side, doduše on će imati povraćaj PDV-a ali to je cena za stan u izgradnji.

Link to comment

Bas su skocile cene ako u tom kraju stan vredi 1.800 EUR. Nadam se da je ka Batutovoj, odnosno da nije dalje od grada u odnosu na autobusku okretnicu #55. 

 

Ne kazem da si lose prosao, prosto trziste je takvo. 

 

Edit> i naravno, svaka cast i da se lepo skucite :)

Edited by pacey defender
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...