Jump to content
IGNORED

Državna pomoć od 100 evra svim punoletnim građanima (koji se prijave)


Milosh76

Recommended Posts

Mozda su menjacnice preventivno reagovale ili smo mozda ovih 11.5k dinara dobili stampanjem para. 
Obišao šest menjačnica, nigde evra na prodaju
Link to comment

Poštar donosio neke račune pa priča kako neće raznositi 100€ po kućama ovima kojima inače tako nosi penziju, već svi moraju u poštu. Kaže, od jutros 8 ogroman red iako još nisu bili ni krenuli sa isplatom.

Nadam se samo da će ovima koji inače primaju penzije na račun neke druge banke tamo leći i ove pare, da neće morati posebno u poštu.

Edited by mraki
Link to comment
7 hours ago, radisa said:

Najveća prevara koju je đavo uspeo da izvede je da ubedi ljude da ne postoji...

 

Ne dobijaš ništa od države, naprotiv, tih 100€ ćeš i ti i tvoja deca da iskijavate u narednim godinama...

 

One 2 milijarde sa stopom od 3.75% se neće same vratiti... A da bi se vratile, zadužićemo se opet i tako u krug...

Ovaj, ne znam zašto mislite da to ne znam... 

Link to comment

Ko prima u banci, dobio je već danas, a ko prima preko pošte oni dobijaju sutra. Tako je i sa penzijama  inače, pa nisu ništa menjali u dinamici ni kod ove isplate.

Link to comment
8 minutes ago, Arkadija said:

Ko prima u banci, dobio je već danas, a ko prima preko pošte oni dobijaju sutra. Tako je i sa penzijama  inače, pa nisu ništa menjali u dinamici ni kod ove isplate.

Moj muž prima penziju preko banke i nije dobio još ništa.

Link to comment
1 minute ago, dùda said:

Moj muž prima penziju preko banke i nije dobio još ništa.

ma to sve zavisi od banke

neke banke uplate korisnicima penziju dan ranije na račun banke, kao dobro delo, iako banka nije dobila taj novac od PIO

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...