Jump to content
IGNORED

Državna pomoć od 100 evra svim punoletnim građanima (koji se prijave)


Milosh76

Recommended Posts

uredba:

 

"За отварање и вођење посебних рачуна из члана 4. став 7. ове уредбе и става 1. овог члана, као и за извршење платних трансакција и пружање других услуга у вези с тим рачунима, Управа за трезор и банка не могу наплатити накнаду, нити друге трошкове."

Link to comment
On 13.5.2020. at 21:21, Apollo Creed said:

2 000 000 prijava!

Gradžani Srbije:smiley_hail:

 

Ne znam čemu čudjenje, ove pare svejedno svi vraćamo sa kamatom.  Oni koji ne uzmu bukvalno poklanjaju 100 evra SNSu za kampanju, plate botovima, wiski i prostitutke.

 

btw. ja svoje preusmeravam onima koji nemaju itch. Ako PPP ima neku tekuću akciju za neku porodicu neka prijavi.

Link to comment

Ja svoje uzela namenski, tj unapred znam da preusmeravam jednom nezaposlenom u porodici.

On će se naravno i sam prijaviti, još neki će mu proslediti svojih 100 i tako će cela akcija u ovom slučaju dobiti bar malo smisla.

Link to comment

Ja sam mislio da podignem 100e za kevu da joj se nadje, ali oces, s obzirom da su meni odavno istekla (SR)srbijanska dokumenta... Morace da ostane na sestrinih 100.

 

Bar mi je za utehu sad stigao naranjitov stimulus cek;)

Link to comment
14 hours ago, Milošica said:

Ima i provizija kada se otvara račun.Mislim da je nekoliko stotina dinara.

U kojoj banci se naplaćuje otvaranje računa?

Link to comment
3 hours ago, čekmeže said:

U kojoj banci se naplaćuje otvaranje računa?

Otvaranje namenskog računa se ne naplaćuje. Osim onog davnog za akcije, imam još tri (za zaposlenu koleginicu - trudničko i porodiljsko bolovanje, i COVID19 sredstva za minimalac) - ne košta ništa. 

Link to comment
On 13.5.2020. at 14:11, Lancia said:

Stvarno cete da uzmete pare¿ Kakav ste to narod,  predsedniku malo izletelo, a vi odmah potrcali :fantom: sad jadan mora da se zaduzuje kod zelenasa.

A šta ćemo, kad neće da se zaduži npr. za NURDOR, mora plebs... 😎

Link to comment
On 13.5.2020. at 13:59, Shitgenstein said:

 

 

Šta tačno znači "naše pare"?

(ne trolujem btw)

Ukratko: 30+ god sam tzv. mali preduzetnik koji sve plaća debelo preplaćeno + inspekcije + izdaci za posebne okolnosti (oprema za COVID rad nas je dosad koštala bar 1000 eur) + prevare i APP + levi bubreg...

I ovo je prvi, P-R-V-I put da dobijam nešto od države. 

 

Želite na brzinu da vam sračunam samo npr. osiguranje od nezaposlenosti? Struju, za 30 godina? Toplanu, 16.000 za dva (2) radijatora? 

 

Pa malo je da me zaspe evrima do ramena, a ne 100... 

Link to comment

Jutros na rts-u vestima rekli 3 miliona.

A vest je bila da od danas počinje prijavljivanje telefonom, računaj tu one što numeju u kompljuter.

Link to comment

to je bash dosta neprijatelja. to ako je neko mislio da ce radikali da klasifikuju neprijatelje, zovu ih po telefonu ili dolaze na gajbu [emoji38]ol:

sent from bubamoto

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...