Jump to content
IGNORED

Kućna i okolokućna fiskultura - koronafitnes


napadaj

Recommended Posts

  • 7 months later...
On 15.4.2020. at 16:22, roksi said:

kul! onda ih narucujem odma'. (a te male tegove vec imam). fala jos jednom, Beta. javljam progres (mora ga biti! il' mene biti nece!! :lolol:

 

@beta kentauri update: progres = cvrc. realno.

 

 

 

tesko da nesto moze da mi zameni moj omiljeni dzim. tegovi + casovi pilates/joga. mnogo mi fali vezbanje u grupi. za vezbanje sama pred tv-om mi je mnogo teze da se stimulisem. ali dok se ne vakcinisem, iskljucivo djuskanje po kuci i parku! enivej, planiram da budem konsistentnija. kakva su vasa iskustva? kako uspevate da se motivisete u kucnoj varijanti? 

 

Link to comment
5 hours ago, dùda said:

motivišem se tako što uplatim časove unapred (online yoga) pa mi žao da mi pare propadnu :D

 

:D dobra taktika!

 

i ja sam razmisljala o tome ali prosto ne znam odakle da krenem buduci da ima toliko toga online. a znaci mi da bude kvalitetno, tehnicki "jako" ali i dostupno i savladivo za amatere... :D 

 

ako imas neku preporuku, javi pritipliz. 

 

inace nabasala sam na jos jedan jutjub kanal, nemica mady. cini mi se prilicno okej pa eto da podelim. uglavnom je joga ali dobro dodje i za jednostavno rastegljivanje (natera da se posveti vreme a ne samo protrci kroz svaki stretch)

 

 

 

  • +1 2
Link to comment
On 13.2.2021. at 1:02, roksi said:

 

@beta kentauri update: progres = cvrc. realno.

 

 

 

tesko da nesto moze da mi zameni moj omiljeni dzim. tegovi + casovi pilates/joga. mnogo mi fali vezbanje u grupi. za vezbanje sama pred tv-om mi je mnogo teze da se stimulisem. ali dok se ne vakcinisem, iskljucivo djuskanje po kuci i parku! enivej, planiram da budem konsistentnija. kakva su vasa iskustva? kako uspevate da se motivisete u kucnoj varijanti? 

 

 

update: size 8

nije mi teško da vežbam kod kuće jer inače ne volim teretane i gužvu oko sebe.

a i ne zavisim od termina nego vežbam kad mi odgovara.

u principu mi nije teško da se nateram.

kad me baš mrzi-preskočim. 

 

  • +1 2
Link to comment

zaboravih da odgovorim @roksi

ne verujem da bi ti bila dobra ova moja yoga. te časove drži žena u zrelim godinama a prilagođena je nama u još zrelijim godinama :D

dakle , prilično sporo, ali za mene je i to ponekada preteško :dry:

  • Hvala 1
Link to comment
8 hours ago, beta kentauri said:

 

update: size 8

nije mi teško da vežbam kod kuće jer inače ne volim teretane i gužvu oko sebe.

a i ne zavisim od termina nego vežbam kad mi odgovara.

u principu mi nije teško da se nateram.

kad me baš mrzi-preskočim. 

 

 

svaka cast, beta:) 

 

mene je korona (tacnije karantina) prilicno izmorila prosle godine, prevashodno zbog toga sto je karantin doveo do posla preko glave, tako da poslednjih sest meseci sam cesce birala spavanje/dremke nego vezbanje:(  

 

poslovna frka ponovo krece uskoro ali se nadam da cu ove godine uspeti da odrzim ritam u koji se polako vracam. 

 

Quote

kad me baš mrzi-preskočim. 

 

e to je super i bas vazno. ja imam malo problem grize savesti (valjda perfekcionista :sad:) pa ako preskocim to ume nekada da se pretvori u zacarani krug. tako da i na tome moram malo da radim :D

 

 

 

2 hours ago, dùda said:

zaboravih da odgovorim @roksi

ne verujem da bi ti bila dobra ova moja yoga. te časove drži žena u zrelim godinama a prilagođena je nama u još zrelijim godinama :D

dakle , prilično sporo, ali za mene je i to ponekada preteško :dry:

 

e hvala, dudo! samo da pitam da li su casovi live? i da li generalno to dobro funkcionise? do sada sam uvek samo radila prerecorded casove pa me zanima kakva su iskustva, da li vredi?

 

 

Link to comment
54 minutes ago, roksi said:

 

e hvala, dudo! samo da pitam da li su casovi live? i da li generalno to dobro funkcionise? do sada sam uvek samo radila prerecorded casove pa me zanima kakva su iskustva, da li vredi?

 

 

da.  live su časovi, preko zoooma 

ja sam ranije malo radila yogu pa je lakše, inače nisam sigurna da bi se snašao onaj ko nije radio pre.

učiteljica radi i govori šta i kako i nas otprilike 3-4 (u proseku) to prati. ona pri tom pokušava da nas malo kontroliše ali ne ide to baš savršeno.

ja sam ipak zadovoljna jer je bolje i tako nego.ništa.

 

 

  • +1 1
Link to comment
On 14.2.2021. at 2:02, roksi said:

 

inace nabasala sam na jos jedan jutjub kanal, nemica mady. cini mi se prilicno okej pa eto da podelim. uglavnom je joga ali dobro dodje i za jednostavno rastegljivanje (natera da se posveti vreme a ne samo protrci kroz svaki stretch)

 

 

 

Hej, i ja sam na nju nabasala, i zakačila se baš za ovaj video :)

Odlična mi je Medi, ima još mnogo toga zanimljivog na njenom kanalu...

  • +1 1
Link to comment
On 16.2.2021. at 11:50, Lena said:

Hej, i ja sam na nju nabasala, i zakačila se baš za ovaj video :)

Odlična mi je Medi, ima još mnogo toga zanimljivog na njenom kanalu...

 

da i bas je simpaticna :) ja ne govorim nemacki pa moram da se zadrzim na njena videa poput ovog.

  • +1 1
Link to comment

https://www.youtube.com/channel/UCFKE7WVJfvaHW5q283SxchA

 

Pre Medi sam tražeći jogu naišla na ovaj kanal, na engleskom je...

Medi mi je daleko bolja, ali može i ovde dosta toga da se nađe. Sporije radi, možda to nekome više odgovara...

 

Ranije sam radila po nekom programu Jilian Michaels (30 Days Shred). Radi se dvadesetak minuta, po sistemu 3-2-1 (tri minuta vežbe snage, 2 minuta kardio, minut za trbušnjake), ima 3 nivoa težine. I to mi je odlično.

Link to comment
On 13.2.2021. at 1:02, roksi said:

 kako uspevate da se motivisete u kucnoj varijanti? 

 

 

Placem

Spoiler

sto nisam bogata i nemam bazen u dvoristu

 

  • Haha 2
Link to comment
12 hours ago, Lena said:

https://www.youtube.com/channel/UCFKE7WVJfvaHW5q283SxchA

 

Pre Medi sam tražeći jogu naišla na ovaj kanal, na engleskom je...

Medi mi je daleko bolja, ali može i ovde dosta toga da se nađe. Sporije radi, možda to nekome više odgovara...

 

Ranije sam radila po nekom programu Jilian Michaels (30 Days Shred). Radi se dvadesetak minuta, po sistemu 3-2-1 (tri minuta vežbe snage, 2 minuta kardio, minut za trbušnjake), ima 3 nivoa težine. I to mi je odlično.

 

e da znam za adriene, ona je bas super karijeru napravila s tim jutjub kanalom! odlicna je ali da, i meni su malo njeni casovi spori tako da retko "odem" kod nje. mada postoji nekada kada bas taj tempo odgovara. odlicno je za opustanje, smanjenje stresa, rastegljivanje, mir... super je ona. a i kucence joj je :wub: 

 

+1 i za jillian michaels :D (al nju izbegavam zbog kardija:)) samo zato jer mi je preferenca resistance trening (ostalo mi valjda iz balteskih dana :D). al apsolutno, odlicna je i mogu misliti da daje dobre rezultate. 

 

super, pliz sibni ako naidjes na jos neke favorite.

 

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...