October 6, 2025Oct 6 2 hours ago, Shan Jan said:Hydrogen and carbon capture? Deluje mi da ovde lupaju. Prvo je pitanje da li ce ikada da udje u primenu, drugo je nice to have.glupavi GPT halucinira :-(U clanku se to ni ne spominje. Nisam mislio da ce bas toliko da zajebe, trebao sam procitati "sazetak" prije nego sto sam to postavio.
November 21, 2025Nov 21 Ne znam gde se piše o NIS-u pa ajde onda ovde.Zanimljiv intervju sa bivšim premijerom Bugarske.
Create an account or sign in to comment