Jump to content
IGNORED

corona - the light side


djili

Recommended Posts

Kazu zli jezici da je Dana Grujicic, danas na rtsu rekla....Rajfajzen vakcina.

Jel ova zena stvarno neurohirurg i direktorka Instituta za onkologiju i radiologiju?
jeste, i shto je najgrdje (ili najbolje, zavisi na koju stranu ironije chovek stane), kazu nevidjen neurohirurg, a istovremeno nesposobna da razumno komunicira sa ljudima koje lechi ili je izlechila.

istina, pun mi malo kikiriki tih ludaka :unsure:

sent from bubamoto

Link to comment

Moglo bi se pravdati to mnogim argumentima, ponekad vrlo subjektivnim, ali ističem da ona malo više vidi unapred u prognozi bolesti, da je za to pored svega ostalog redovnog za dr,  potreban poseban fokus.

Sad malo o drugim aspektima. Garantujem da ne bi prihvatila nijedan drugi resor osim zdravstva. Darija je pobegla od kancelarijskog posla epidemiologa

(bez pacijenata, dakle) u ministarke po svaku cenu, u ministarstvo rada.

Ono što mi je jako simpatično je Daničin stil, frizura i garderoba. Nećeš naći njene fotografije u kafiću sa zapandrčenom cigarom, ili dignutom nogom kod pedikira ili čipkastim bluzom i sveže isfeniranim natapiranim loknama,  estetskim korekcijama. Deluje kao lekarke, profesorke univerziteta, koje sam nekad poznavala, koje su se same farbale, negovale stopala i lakirale nokte. I s razlogom nikad ne bi bile na KDP temama.

 

Edited by halloween
  • +1 1
Link to comment
13 hours ago, halloween said:

Moglo bi se pravdati to mnogim argumentima, ponekad vrlo subjektivnim, ali ističem da ona malo više vidi unapred u prognozi bolesti, da je za to pored svega ostalog redovnog za dr,  potreban poseban fokus.

Sad malo o drugim aspektima. Garantujem da ne bi prihvatila nijedan drugi resor osim zdravstva. Darija je pobegla od kancelarijskog posla epidemiologa

(bez pacijenata, dakle) u ministarke po svaku cenu, u ministarstvo rada.

Ono što mi je jako simpatično je Daničin stil, frizura i garderoba. Nećeš naći njene fotografije u kafiću sa zapandrčenom cigarom, ili dignutom nogom kod pedikira ili čipkastim bluzom i sveže isfeniranim natapiranim loknama,  estetskim korekcijama. Deluje kao lekarke, profesorke univerziteta, koje sam nekad poznavala, koje su se same farbale, negovale stopala i lakirale nokte. I s razlogom nikad ne bi bile na KDP temama.

 

to je verovatno sve tachno, ali ona nema koncept komunikacije nikakav. shto je mnogo veliki problem kad izlechish nekog i ne kazesh mu to. nego idi kuci. ili nishta. shto je opet bolje nego suprotno, naravno. izlechila je, to je sjajno.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...