Jump to content
IGNORED

corona - the light side


djili

Recommended Posts

jel jbm moguće da znaš da ti se gost zove mirsad i ti ga pitaš da li slavi svetog nikolu?

 

ili ne znaš kalo ti se zove gost?

ne znam šta je strašnije od ova dva

:isuse:

  • +1 1
Link to comment
18 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

jel jbm moguće da znaš da ti se gost zove mirsad i ti ga pitaš da li slavi svetog nikolu?

 

ili ne znaš kalo ti se zove gost?

ne znam šta je strašnije od ova dva

:isuse:

ja sam izbosne pa znam da mirsad ne slavi slavu, ali sam primetila da mnogi ljudi u srbiji ne kapiraju to, nisam sigurna da to treba baš nešto strašno zameriti

Link to comment
ja sam izbosne pa znam da mirsad ne slavi slavu, ali sam primetila da mnogi ljudi u srbiji ne kapiraju to, nisam sigurna da to treba baš nešto strašno zameriti
a mogu u srbiji da znaju hiljadu gluposti kad mirsada treba ogovarati ili uvrediti, tu vec nije problem. ili da se sami uvrede kad mirsad (ili franjica) ne znaju neki fantastican detalj iz srpske tradicije stare 3 godine. i obrnuto, ne brinem :hihi:

mada mislim da je i to otpadak starijih vremena i nas starijih korisnika. danas se hvala bogu nishta ne zna ni o chemu na sve strane, verovatnije je da je to u pitanju.

ko shto se shockirali masovno kad uvazenog ramadanovskog saranio hodza :isuse: [emoji38]ol:

al eto.

sent from bubamoto

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...