Jump to content
IGNORED

Corona vs. celebrities


omiljeni

Recommended Posts

3 minutes ago, Lancia said:

mislis da je dobro, sto po svemu sudeci to nikad necu saznati?

numem da reshim.

 

problem je shto taj lelemud izbaci iz stroja pola iljade potrebnih ljudi. bilo bi lepo da mu se neshto desi. sad. ili posle revolucije. ne pravim pitanje :hihi:

 

mislim manji je problem, idi, budi bogat u svoja 4 zida, al to je doboga teshko, seljachine moraju da se provozaju kroz selo da se pokazu :dry:

Edited by gospa buba
Link to comment
2 minutes ago, gospa buba said:

numem da reshim.

 

problem je shto taj lelemud izbaci iz stroja pola iljade potrebnih ljudi. bilo bi lepo da mu se neshto desi. sad. ili posle revolucije. ne pravim pitanje :hihi:

 

mislim manji je problem, idi, budi bogat u svoja 4 zida, al to je doboga teshko, seljachine moraju da se provozaju kroz selo da se pokazu :dry:

Ja mu ne bih sudio, ali necu to da napisem :fantom:

Link to comment
Just now, Lancia said:

Ja mu ne bih sudio, ali necu to da napisem :fantom:

ja bih se zadovoljila raspodelom bogatstva na drushtveno korisne poduhvate. sa 10 prstiju zaradio nije. niko nije.

Link to comment

umrla su i 2 bivša college košarkaša, David Edwards i Lee Green

nisu igrali u NBA, ali nisu bili baš ni potpuni anonimusi. Edwards je rekorder na TAMU (verovatno najveći college u USA po broju studenata ili jedan od) po broju asistencija u sezoni, a drugi je igrao nekoliko godina na St Johns

Obojica su bili studenti početkom 90ih. Green je imao 49 godina, za Edwardsa nisu naveli godište ali je verovatno i on tu negde oko 50

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...