Jump to content
IGNORED

Corona vs. celebrities


omiljeni

Recommended Posts

Quote

Klimatska aktivistkinja Greta Tunberg rekla je da sumnja da je obolela od koronavirusa, jer oseća simptome, ali da ne može da se testira jer je u Švedskoj pravilo da se testiraju samo one osobe kojima je potrebna hitna medicinska pomoć.

 

Link to comment
20 minutes ago, Jumanji said:

Je l istina ono za fudbalera Ninkovica? emoji3.png

Ne znam na sta mislis, ali ja sam cuo da je narucio prostitutku tu noc kad su ga uhvatili sa njom, i da sad moraju 28 dana da budu zajedno :))

Link to comment
Ne znam na sta mislis, ali ja sam cuo da je narucio prostitutku tu noc kad su ga uhvatili sa njom, i da sad moraju 28 dana da budu zajedno :))
Kruži ta priča, jeste smešna ali ne realno pije vodu. On je u samoizolaciji, sve i da su ga navatali sa nekim na gajbi, taj neko može da ode gde hoće van policijskog časa. Mera je ionako samo njemu izrečena.

Sent from my H3213 using Tapatalk

Link to comment
9 minutes ago, *edited by mod said:

Kruži ta priča, jeste smešna ali ne realno pije vodu. On je u samoizolaciji, sve i da su ga navatali sa nekim na gajbi, taj neko može da ode gde hoće van policijskog časa. Mera je ionako samo njemu izrečena.

Sent from my H3213 using Tapatalk
 

Prijavio je neki hotel u Beogradu kao mesto prebivalista, tj gde ce da odradi karantin. Slazem se da je ta devojka verovatno otisla kuci.

Link to comment
1 minute ago, mraki said:

Možda je i majci preneo...

Gušterka™ neće oboleti ni od kuge, a ne od nekog bezveznog virusa...Tačno će sina nadživeti, a kako je krenulo, možda nadživi i unuke...

Link to comment
6 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

zar se ona nije samoizolovala u škotsku, na neki plac što imaju

Mislim da imaju i neku vikendicu tamo, a ne samo plac.  :D

Link to comment
21 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

zar se ona nije samoizolovala u škotsku, na neki plac što imaju

Quote

The Queen last saw Prince Charles on March 12

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...